Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Протези для нижніх кінцівок


Протези нижніх кінцівок допомагають людям з ампутацією ніг повноцінно пересуватися. Сучасні протези для ніг не тільки ефективно виконують рухову функцію і виглядають естетично, але навіть дозволяють бігати, плавати, переносити важкі речі й вести повноцінне активне життя без втраченої кінцівки. У той час коли одні люди насилу пересуваються на протезній нозі за допомогою ходунків, милиць або тростини, інші вільно рухаються і займаються спортом.

У будь-якому випадку, при втраті кінцівки не варто впадати у відчай - досвідчені протезисти центру «Опора-плюс» допоможуть Вам вирішити проблему з протезуванням і повернутися до нормального життя. Наша фірма вже більше ніж 18 років займається виготовленням протезів і входить до офіційного списку Мінсоцполітики України, що дозволяє безкоштовно забезпечувати наших клієнтів якісними протезами за рахунок бюджету.

Протез бедра для активного отдыха
Протези стегна для активного відпочинку та плавання

Специально модифицированные для активного отдыха протезы бедра или голени с расширенными регулировками вернут былую подвижность.

Детальніше »

Протез стегна модульний після ампутації вище коліна
протез стегна модульний після ампутації вище коліна

Розроблено для активної людини,що займається фізичною працею і проживає в сільській місцевості ...

Детальніше »

протез гомілки після ампутації нижче колінного суглоба
протез гомілки після ампутації нижче колінного суглоба

Це надійний протез з високими амортизаційними властивостями для активних пацієнтів ...

Детальніше »

протез при недорозвиненні нижньої кінцівки
протез при недорозвиненні нижньої кінцівки

Ексклюзивне і технологічно складний виріб,створене для дорослого чоловіка з рідкісним видом недорозвиненням ноги ...

Детальніше »

Протез нижче коліна для купання або спортивний
Протез нижче коліна для купання або спортивний

Загальна форма вироби робиться з пластика, тому протез не боїться води і додаткових фізичних навантажень ...

Детальніше »

Види виробів

Протези стегна

Протези стегна призначені для пацієнтів з відсутньою вище коліна частиною ноги. Відсутність колінного суглоба ускладнює завдання протезування, для вирішення якої необхідно застосовувати колінний модуль.

Основна маса протезів стегна використовується для пересування в природних умовах, але також є і додаткові протези для вологих умов. Вони використовуються під час водних процедур, купання в душі і відпочинку в санаторних умовах. У таких виробах використовується полегшені комплектуючі, які не бояться впливу вологи, і мають можливість замикань для забезпечення додаткової стійкості при ходьбі по мокрих і слизьких поверхнях.

Протези гомілки

Протези гомілки призначені для пацієнтів з відсутньою нижче коліна частиною ноги. Такі люди здатні вести більш динамічний і мобільний спосіб життя, так як у них є власний колінний суглоб.

З чого складаються протези для ніг

Більшість протезів для ніг складається з культепріемніка, несучих модулів і штучної стопи. Для всіх випадків культепріемнік виготовляється суто індивідуально методом підгонки, при якому враховуються всі нюанси поточного стану кукси, можливі больові відчуття і звільняються не несуть навантаження місця.

Prosthesis icon

Протез нижче коліна складається з наступних модулів: культеприймач, кріплення, несучі елементи і стопа.
Prosthesis icon

У той час як, протез вище коліна містить ще й додатковий колінний вузол.
Prosthesis leg

Культеприймач

Культеприймач на куксу виготовляється за допомогою гіпсових бриттів за формою кукси пацієнта. Після цього проводиться індивідуальна підгонка вироби для забезпечення повного контакту з куксою і прийнятного комфорту під час руху у пацієнта. Крім того, ще може застосовуватися і додаткова система кріплень для протезів: від традиційних поясів і манжет до сучасних еластичних матеріалів (типу корсета), а також вакуумних видів кріплень до кукси.

Використовувані для культепріемніка матеріали - це різні акрилові смоли із застосуванням пом'якшуючих матеріалів (спінених поліетиленів або гелієвих силіконових лайнерів), які покликані забезпечити максимальну зручність власнику.

Prosthesis foot

Стопи

У виробництві протезів для ніг крім стандартної механічної стопи з шарнірними з'єднаннями, також можуть застосовуватися і інші види високотехнологічних стоп з вуглепластикових матеріалів, які підвищують амортизаційні властивості і покращують динаміку ходьби.

У нас представлений великий вибір стоп і виконується їх ретельна добірка в залежності від особливостей пацієнта. Тут все визначається індивідуально, в суворій відповідності з ваговими характеристиками і руховою активністю людини.

Prosthesis knee

Колінний вузол

Конструкція комплектуючих даного модуля відрізняється великою різноманітністю. В колінних вузлах застосовуються як прості одновісні механічні системи, так і більш складні четверозвенние. Четверозвенние системи забезпечують вкорочення кінцівки у фазі переносу при ходьбі, що надає можливість виготовлення штучної ноги однакової довжини з наявної. Також зараз випускається велика кількість модифікацій колінних вузлів з пневматичними і гідравлічними системами руху.

Тут все підбирається строго індивідуально: як правило, активно рухливі пацієнти використовують більш дорогі складні вузли, а для малорухомих рекомендуються полегшені вироби спрощеної конструкції.

Вартість протезів

За вартістю протези стегна (вище коліна) починаються від 30 тисяч гривень. Тут кінцева вартість багато в чому визначається ціною і складністю застосовуваних комплектуючих.

Високотехнологічні імпортні вузли можуть коштувати відносно дорого. Наприклад, механічні колінні вузли коштують від 20 тисяч гривень, а гідравлічні стартують вже з 70 тисяч. механічні стопи - від 4000, а углепластіковиє від 15000 гривень.

Фактори ризику при купівлі протезів

В даний час на ринку протезування працює чимало фірм, в тому числі і новостворених. Тут слід побоюватися новачків і дилетантів, тому як, навряд чи вони мають достатній досвід. Такі компанії в змозі створити привабливу зовнішню картинку, але навряд чи зможуть якісно підібрати і підігнати складний виріб.

Протезування - процес тривалий, протягом якого змінюється форма кукси і життєві показники пацієнтів. А якщо фірма не зможе втриматися на плаву в умовах нестабільного фінансування, і завтра закриється, що тоді робити пацієнту?

Тому безпечніше буде звертатися безпосередньо до виробників, які зможуть гарантовано вести пацієнта протягом всього процесу експлуатації виробу. Такі компанії мають тривалий стаж роботи (Не менше 10 років), високу репутацію і заслуговують на довіру рекомендації від клієнтів і інших фахівців.

Не секрет, що протезні вироби в основному виготовляються і купуються за рахунок державного бюджету. наше підприємство вже кілька десятиліть працює з бюджетом і успішно проходить регулярні кваліфікаційні перевірки на рівні Міністерства соцзахисту України. Під час таких перевірок проводиться серйозна оцінка рівня кваліфікації і спеціальних знань у всіх зайнятих в процесі виготовлення і експлуатації фахівців.

Гарантія на продукцію

Гарантія на всі вузли та комплектуючі в наших виробах становить 1 рік. Як правило, вони без проблем працюють протягом 3-х років. А по закінчення даного терміну протез слід замінити на новий (відповідно з рекомендаціями Міністерства соцзахисту).

^