Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

протез при недорозвиненні нижньої кінцівки


DNA icon

Матеріали

Акрилові смоли, нержавіюча сталь або титан.

Accounting icon

Вартість

Ціна для подібних протезів розраховується суто індивідуально, і в даному випадку становить близько 50 тисяч гривень

Checklist icon

Термін виготовлення

близько 1 місяця

Призначення

Протез подібного типу - ексклюзивний і технологічно складний виріб для людей із вродженими деформаціями кінцівки. Виріб був виготовлений для нашого давнього клієнта - дорослого чоловіка з рідкісним видом недорозвинення ноги, що наявне іще з дитячого віку. У пацієнта присутнє значне вкорочення кінцівки (близько 30 см), а колінний суглоб деформований і повноцінно не виконує функцію утримання кінцівки. Наш протез забезпечує надійну фіксацію кінцівки при ходьбі, як до коліна, так і вище нього

Умови застосування

Незважаючи на серйозні фізичні труднощі, за допомогою цього виробу людина змогла здобути вищу освіту, зараз успішно працює за фахом і веде активний спосіб життя.

Конструкція

Протез нижче коліна з додатковою пластиковою манжеткою на шинах на стегно, щоб убезпечити рух у колінному суглобі. Принцип роботи виробу багато у чому схожий на звичайний протез нижче коліна: застосовується така ж стопа з несучими елементами, але з більшим обсягом у верхній частині гільзи.

Вироби даного типу можуть мати різноманітні форми при схожій конструкції. Форма протезу залежить від виду і ступеня деформації нижньої кінцівки. Такі протези відносяться до категорії найскладніших у виготовленні, тому що тут необхідно правильно вирішити задачу знаходження допустимих точок навантаження, які пацієнт може нести. Справа у тому, що при ампутації кінцівки тканини, що залишилися у людини, як правило, все-таки ще досить здорові, а тут ми маємо нездорову кінцівку, що вимагає особливого підходу. Тому для виготовлення подібних протезів необхідний серйозний досвід, який є далеко не у кожного протезного підприємства.

Комплектація

Протез укомплектований вуглепластиковою стопою для високої рухової активності.

Інші фото

Протез при недорозвиненні суглобів
Фото 1. Протез при недоразвитии суставов.
Протез при недорозвиненні суглобів
Фото 2. Протез при недорозвиненні суглобів.
Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^