Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Протезування кінцівок у Харкові


Харківський ортопедичний центр «Опора-плюс» є одним з найбільш великих протезно-ортопедичних виробничих підприємств з унікальним багаторічним досвідом, кваліфікованими фахівцями і необмеженими можливостями для створення сучасних ортопедичних засобів і протезів в Україні.

Індивідуальна розробка і виготовлення протезів

Уже понад 18 років наша фірма спеціалізується на індивідуальній розробці та виготовленні протезів, грунтуючись на передових технологіях і високоякісних комплектуючих від провідних підприємств галузі. Ми пропонуємо широкий перелік різноманітних модифікацій та індивідуальних змін, які можуть вноситися у виготовлену продукцію.

Солідний досвід і великий вибір індивідуально виготовлених виробів - наші основні переваги. Ми зможемо професійно оцінити ситуацію, запропонувати і розробити максимально зручний і якісний виріб для пацієнта. Оскільки, нам доступні практично будь-які комплектуючі для виробництва, то все інше тут буде залежати вже від фінальної стадії індивідуальної підгонки виробу.

Модульна конструкція протезів для ніг

Lego blocks icon

На ринку України представлена велика кількість протезів різних систем і зборки. Вироби що виготовляються нашою фірмою мають модульну конструкцію.

Зараз це найсучасніша технологія, за допомогою якої можна встановлювати будь-які взаємозамінні модулі та комплектуючі.

Завдяки цьому, при виготовленні протезів є можливість спочатку встановити менш динамічні, але більш стійкі вузли для навчальних цілей, що не тільки створює зручність у виготовленні протезів, але також і значно покращує процес їх підгонки.

Hand point icon

Модифікації протезів відрізняються комплектуючими, які підбирають залежно від індивідуальних можливостей і побажань пацієнта. Ми застосовуємо тільки якісні комплектуючі виробників із різних країн.

Hand point icon

Сьогодні майже повсюдно прийнята уніфікована система для комплектуючих протезних виробів. Завдяки цьому всі вузли є взаємозамінними. Це означає, що основні компоненти можуть бути німецького виробництва, а стопа – американського, і все це можна якісно зібрати в один продукт, вироблений у Харкові.

Hand point icon

Для несучих деталей протезів застосовуються метали різної міцності в залежності від вимог: від полегшених алюмінієвих або титанових сплавів до більш потужної та міцної нержавіючої сталі.

^