Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Протез нижче коліна для купання або спортивний


DNA icon

Матеріали

Косметичне облицювання із пластику. Протез містить вкладиш із педиліну (спіненого поліетилену) для пом'якшення навантаження на куксу.

Accounting icon

Вартість

25-30 тисяч гривень для базової комплектації у залежності від виду стопи. Для людини з інвалідністю виріб можна замовити і виготовити у нас за рахунок бюджетних коштів.

Checklist icon

Термін виготовлення

До 20 днів

Призначення

Для людей із відсутньою нижче коліна кінцівкою, що ведуть активний спосіб життя. Такий протез для купання зазвичай можна придбати додатково до основного для ходьби. Загальна форма виробу виконана із пластику, тому протез не боїться води і додаткових фізичних навантажень, а також має кращий естетичний вигляд за рахунок додаткового косметичного облицювання.

Умови застосування

Виріб призначений для використання у будь-якій воді, включаючи морську. Також на ньому можна пересуватися по мокрих поверхнях - протез спеціально виставлений для ходьби босоніж або у взутті без підборів, що забезпечує додаткову зручність при русі. Досить часто такі протези використовують жителі морського узбережжя та любителі риболовлі.

Комплектація

Комплектація може бути будь-яка, в залежності від призначення протез комплектується різними видами стопи. У даному протезі застосовується спеціальна безшарнірна стопа закритого типу, яка не боїться вологи.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^