Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортопедичні устілки


Об'ємний відбиток стопи
Ортопедичний об'ємний відбиток стопи

Необхідний для отримання об'ємних параметрів стопи при виготовленні індивідуальних устілок ...

Детальніше »

Діабетичні устілки
Діабетичні устілки

Застосовується для хворих на діабет людей,у яких внаслідок хвороби розвивається комплекс специфічних проблем,що характеризуються,як синдром діабетичної стопи ...

Детальніше »

ортопедичні устілки
ортопедичні устілки під замовлення

Ці вироби виконують ортопедичну корекцію,полегшуючи біль у суглобах при травмах,артритах і критичних навантаженнях ...

Детальніше »

Ортопедичні устілки - це спеціальні вкладиші у взуття, які розміщуються безпосередньо під стопою або основною устілкою, і забезпечують підтримку стопи в анатомічно правильному положенні завдяки індивідуально нанесеному на їх поверхню рельєфу.
Insoles icon

Ці вироби зазвичай застосовуються відповідно до медичних показань і виконують ортопедичну корекцію, полегшуючи біль у суглобах при травмах, артритах і критичних навантаженнях. У деяких випадках вони можуть застосовуватися для компенсації різниці довжини ніг або для підвищення спортивних результатів.
Insoles icon

Покращена амортизація устілок не тільки забезпечує максимальний комфорт при ходьбі або стоянні, а й дозволяє додатково контролювати форму взуття, наявність вологи і запаху в ній.

ВартістьВартість звичайних коригуючих устілок, виготовлених на нашому підприємстві індивідуально під кожного клієнта, для дитячих устілок становить від 160 до 250 гривень, а для дорослих 220-400.Також у нас завжди є в наявності і стандартні ортопедичні устілки для підтримки зведення стопи і спортивного взуття. Це типові, вже готові до використання устілки, і тому вони коштують дешевше: дитячі 150-200, а дорослі 180-250 гривень.Фахівці нашого підприємства проведуть огляд безпосередньо в ортопедичному центрі, щоб з'ясувати і переконатися, наскільки серйозні Ваші проблеми зі стопою. Тому, якщо проблема незначна або наявний тільки дискомфорт і фактор втоми, то доцільніше буде придбати готові типові вироби.

Технологія виготовлення

Для запобігання стопи від зайвих навантажень або при виникненні проблем на ранніх стадіях, в більшості випадків досить профілактики і підтримки стопи за допомогою стандартних ортопедичних устілок.

Але, на жаль, люди часто недостатньо добре дбають про своє здоров'я і доходять до такого стану, коли все болить, і зведення стопи вже практично немає. Ось тоді не залишається вибору і для лікування доводиться робити індивідуальні устілки, що в подібній ситуації є єдиним правильним рішенням.

На нашому підприємстві застосовуються відразу 2 технології для виготовлення устілок.

Стандартний метод

Це найбільш популярний і доступний спосіб виробництва ортопедичних устілок індивідуально. Тут вихідною сировиною служить готова устілка, яку майстер вибирає з доступних типових розмірів відповідно до необхідних висотних та об'ємних параметрів стопи власника.

Сам процес виготовлення включає комп'ютеризоване виточення супінатора заданої форми за допомогою фрезерного верстата з ЧПК. Після цього майстер виконує подальше доопрацювання і підгонку виробу вручну за плантограмою - індивідуальним відбитком стопи власника.

3D-технологія

При даному способі спочатку проводиться 3D-відбиток стопи за допомогою педілен-піни. Це особливо важливо для точного розташування компенсуючих елементів при відсутності пальців або частини стопи, коли необхідно бачити всю картину загалом. При такому підході буде забезпечено найбільш правильне і безпечне розташування стопи у взутті.

Подальший процес виробництва повністю автоматизований і виконується на верстаті з ЧПК. Для виготовлення устілки використовується цільний шматок матеріалу, з якого устілка виточується без участі людини, а потім накривається верхнім шаром матеріалу. Це найбільш витратний спосіб виробництва, що дозволяє домогтися максимальної точності виробів, необхідної при таких складних проблемах, як діабетична стопа або ампутація частини стопи.

^