Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Відеоматеріали підприємства Опора-плюс


Станцювати на протезі в шоу «Танці з зірками» - це реально!

Карина Стращіщак з Одеси виконує парний танець ча-ча-ча, демонструючи всім, чого можна домогтися на шляху до своєї мрії. Виріб ПП «Опора-плюс» не тільки допомагає дівчині знову ходити і не падати духом, а й надихати інших своїми танцями.

Протезно-ортопедичні вироби для реабілітації при травмах хребта

Тут зібрані документальні матеріали про те, як розроблені нашими фахівцями вироби допомагають пацієнтам, які перенесли важкі травми хребта.

Навчання користування ортопедичними апаратами на нижні кінцівки

В цьому відео показані наочні приклади навчання ходіння пацієнтів в апаратах на обидві нижні кінцівки з корсетом.

Документальний фільм «Людина на протезі»

Подивіться, як інші люди змогли подолати недуги і бар'єри, повертаючи втрачені можливості, щоб не тільки знову пересуватися, але і зайняти свою нішу і продовжувати радіти життю.

Навчитися ходити в 19 років

Спеціалізована конструкція ортеза, виготовлена нашим підприємством за сприяння Гуманітарного Фонду Ріната Ахметова, допомагає пораненої дівчині з Донбасу знову встати на ноги і слідувати своїй мрії.

Виготовлення індивідуальних устілок по 3D-технології

Об'єднання підприємств «Динаміка» і «Опора-плюс» виробляє ортопедичні устілки на унікальному обладнанні з застосуванням 3D-технології моделювання стопи і подальшої комп'ютерної корекцією.

Михайло Лебедєв: Ніколи не можна впадати у відчай

Керівник ПП «Опора-плюс» про свій особистий шлях в сферу протезування. Фрагмент з фільму «Ампутація» Радіо Свобода, де за допомогою поезії і образів розповідається як люди, що втратили на війні кінцівки, повертаються до звичайного життя.

Унікальний протез для активного відпочинку після ампутації

Для одного з наших замовників, який проживає на Азовському морі, фахівці ППОП «Опора-плюс» у Харкові виготовили унікальні протези стегна, що дозволили чоловікові повернутися до активного відпочинку лише через 1 рік після ампутації.

^