Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

протез стегна модульний після ампутації вище коліна


DNA icon

Матеріали

Застосовуються дорогі складні мобільні вузли різних виробників з титану або неіржавіючої сталі. Зовнішня частина виконується з акрилових смол виробництва Отто Бокк, Німеччина.

Accounting icon

Вартість

Даний протез коштує близько 65-70 тисяч гривень, тоді як окремий протез гомілки обійдеться в суму від 25 тисяч гривень. Повна вартість подібних виробів знаходиться в межах від 35 до 100 тисяч гривень, в залежності від комплектуючих та фізичної активності власника.

Checklist icon

Термін виготовлення

до 20 робочих днів, в залежності від наявності та доступності імпортних комплектуючих.

Призначення

Протез після ампутації вище коліна був розроблений для активної людини, що займається фізичною працею і проживає у сільській місцевості. Це жорсткий і потужний протез, який здатний витримувати навантаження до 125 кг і навіть дозволяє переносити важкі речі.

Умови застосування

Подібні вироби забезпечують високу стійкість і надійність, тому Їх випускають в основному для людей молодого та середнього віку, що займаються фізичною працею, а також осіб старшого віку з куксою вище середньої.

Конструкція

Даний протез має складну конструкцію, відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю, твердо стоїть на землі й характеризується жорстким викидом пружини.

Комплектація

Для виготовлення доступна велика кількість різноманітних модифікацій, які забезпечують різну динаміку роботи колінних шарнірів і стоп. На цьому виробі стоїть німецький чотириланковий колінний вузол і вуглепластикова стопа американського виробництва.

Інші фото

Протез стегна модульний.
Фото 1. Протез стегна модульний.
Протез стегна модульний післяопераційний.
Фото 2. Протез стегна модульний післяопераційний.
Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^