Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Протези стегна для активного відпочинку та плавання


DNA icon

Матеріали

Застосовуються дорогі складні мобільні вузли різних виробників із титану або неіржавіючої сталі. Зовнішня частина виконується з акрилових смол виробництва Отто Бокк, Німеччина.

Accounting icon

Вартість

Повна вартість таких виробів знаходиться в межах від 35 до 100 тисяч гривень, залежно від комплектуючих та фізичної активності власника.

Checklist icon

Термін виготовлення

До 20 робочих днів, залежно від наявності та доступності імпортних комплектуючих.

Призначення

Представлені тут модифікації протезів призначені для людей молодого або середнього віку, що перенесли ампутацію стегна або гомілки, але ведуть активний спосіб життя, а також осіб старшого віку, що займаються фізичною працею, маючи куксу вище коліна.

Протез стегна модульний на відео.

Умови застосування

Подібні вироби забезпечують високу стійкість, мобільність та надійність під час пересування. Їх конструкція має достатню жорсткість та міцність, здатна витримувати навантаження до 125 кг і навіть дозволяє переносити важкі речі.

На фото представлені модифікації протезів ноги вище коліна індивідуального виготовлення, спеціально допрацьовані для занять спортом та активного відпочинку. Замовник проживає в районі Азовського моря та користується нашими протезами вже більше року. Активна життєва позиція чоловіка разом із нашими оригінальними розробками дозволила йому вже на друге літо після ампутації знову займатися улюбленими видами відпочинку.

Виготовлення протезів на замовлення пацієнта було здійснено ПОП «Опора-плюс» у межах бюджетного фінансування. Тут застосовані як зарубіжні, так і вітчизняні комплектуючі, тоді як наші фахівці внесли всі необхідні доопрацювання до базових конструкцій протезів, що практично відсутні в імпортних аналогах.

Конструкція

Протези для активного відпочинку мають складнішу конструкцію, відрізняючись підвищеною міцністю та стійкістю. Для забезпечення комфортних, безпечних умов при інтенсивних пересуваннях на протезі його конструкція повинна містити розширений набір регулювань у вузлах стопи та колінного суглоба, які розробляються з урахуванням усіх вимог та побажань майбутнього власника. За їх допомогою легко встановити необхідні параметри жорсткості пружини, її викиду та швидкість гальмування у певних фазах. Наприклад, під час плавання потрібен максимально жорсткий викид пружини, а при їзді на велосипеді це тільки заважатиме.

Комплектація та вартість

Кожен режим пересування при ампутації має свою унікальну специфіку, що, безсумнівно, вимагатиме внесення деяких змін у конструкцію протеза. Однак, тут слід врахувати, що навіть при замовленні виробу за рахунок бюджетного фінансування ми зможемо внести всі необхідні зміни в конструкцію, щоб протез повною мірою відповідав саме Вашому режиму фізичної активності!

Для виготовлення замовлень у нас завжди доступна велика кількість різноманітних вузлів та їх модифікацій, які забезпечують різну динаміку роботи колінних шарнірів та стоп. На виробах, що демонструються тут, стоїть німецький чотириланковий колінний вузол і вуглепластикова стопа американського виробництва.

На фото й відеоматеріалах представлені одразу дві модифікації модульного протезу стегна для одного й того ж власника: I варіант – для плавання в ластах (вартість виготовлення до 40 000 гривень) та II – для активного пересування суходолом та їзди на велосипеді (до 100 000 гривень). Основні відмінності між виробами містяться у конструкції вузлів стопи та колінного механізму.

Інші фото

Протез стегна модульний
Фото 1. Протез стегна модульний
Протез стегна модульний
Фото 2. Протез стегна модульний


Модифікований вузол стопи протезу для плавання в ластах

Даний вузол містить оригінальне рішення у вигляді додаткового модуля згинання із клямкою. Подібна конструкція дозволяє надійно фіксувати стопу відразу в двох положеннях: I - паралельно поверхні тіла для надягання ласт і плавання в них і II - під прямим кутом для ходіння по землі. Для протезу гомілки можлива така сама конструкція вузла при ампутації вище за нижню третину кінцівки.
Вузол стопи протеза
Фото 3. Вузол стопи протеза для плавання із фіксатором
Вузол стопи протеза
Фото 4. Вузол стопи протеза для плавання із фіксатором
Вузол стопи протеза
Фото 5. Вузол стопи протеза для плавання із фіксатором
Замовити по бюджету Придбати у магазині
^