Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Діабетичні устілки


DNA icon

Матеріали

Ортопедичні устілки виготовляються за індивідуальним замовленням зі спеціального спіненого поліетилену - педілену. Цей матеріал стійкий до води, і тому добре миється навіть у звичайних мильних розчинах.

Додаткові ділянки, що компенсують відсутню частину стопи, робляться з пластазоту - менш щільного поліетилену. На фото представлений зразок діабетичної устілки для клієнта з ампутацією частини лівої сторони стопи.

У той час як нижня частина устілки виготовляється з більш жорсткого матеріалу, її верхня частина обклеюється перфорованим матеріалом середньої жорсткості. Застосовувані матеріали не володіють такою ж м'якістю, як поролон, так як повинні чітко утримувати задану форму і не травмувати кінцівку. Верхній шар устілки робиться з м'якого матеріалу.

Перфорація виробу забезпечує ефективне провітрювання стопи, необхідне для своєчасного видалення вологи і потових виділень через невеликі отвори у поверхні устілки, що дозволяє використовувати її без проблем протягом усього року.

Accounting icon

Вартість

Діабетичні устілки коштують дорожче звичайних ортопедичних . Вартість виготовлення пари таких виробів починається від 450 гривень і залежить від кількості і складності деталей, що компенсують похибки для ампутованих частин кінцівки.

У деяких випадках досить невеликих компенсаторів для одного або декількох пальців, а іноді потрібна повна компенсація всього переднього відділу стопи, тоді внизу робиться додаткове посилення із пластику. Цей елемент необхідний, щоб носок не збивав і не розтирав решту стопи. Вартість таких устілок може доходити до 800-1000 гривень.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає, що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати цей виріб безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Checklist icon

Термін виготовлення

Замовлення на індивідуальне виготовлення діабетичних устілок виконуються нашим підприємством протягом 5-10 робочих днів залежно від їх складності та загальної завантаження підприємства.

Призначення

Діабетичні устілки є найбільш складним видом ортопедичних устілок. Це спеціальні вкладиші для взуття, які розміщуються безпосередньо під стопою і забезпечують підтримку стопи в анатомічно правильному положенні за рахунок індивідуально нанесеного на їх поверхню рельєфу.

Діабетична устілка застосовується для хворих на діабет людей, у яких внаслідок хвороби розвивається комплекс специфічних проблем, що характеризуються як синдром діабетичної стопи. Для них часто потрібен особливий вид устілок при носінні взуття, коли устілка повинна бути додатково пом'якшена зверху і забезпечена компенсуючими елементами для ампутованих ділянок стопи.

Ортези для стопи не тільки оберігають від больових відчуттів, але й запобігають подальшому її руйнуванню при діабеті. Незважаючи на всі супутні проблеми, що знижують рухову активність, пацієнту життєво важливо продовжувати пересуватися. Адже саме під час руху відбувається посилений кровообіг, що сприяє стримуванню розвитку хвороби. А інакше кров застоюється, тканини кінцівці не забезпечуються живленням у достатній мірі і відбувається погіршення стану.

Використання спеціальних устілок у комплексі з розвантажувальним чобітком є найбільш дієвим методом в плані стримування цієї проблеми, подальший розвиток якої призводить до необхідності оперативного втручання.

Крім того, діабетична стопа схильна до виникнення виразкових утворень і натоптишів. Незагоювання ран на підошовній поверхні при такому захворюванні є небезпечною проблемою. Тому діабетичні устілки обов'язково мають збільшену товщину і пом'якшувальні елементи.

Альтернатив для індивідуальних устілок при діабеті практично немає. Однак не багато компаній роблять такі вироби в Харкові, а при відсутності частини кінцівки купити відповідну готову устілку в магазині просто неможливо. У таких випадках не варто ризикувати, покладаючись на слова продавця аптеки або магазина, і брати імпортні устілки, які б гарні вони не були. Адже тут рішення проблеми може бути тільки індивідуальне і готові устілки не підходять за визначенням!

Технологія виготовлення

При виготовленні діабетичних устілок спочатку обов'язково виконується 3D-відбиток стопи за допомогою педілен-піни. Це важливо для точного розташування компенсуючих елементів при відсутності пальців або частини стопи, коли необхідно бачити об’ємну картину. При такому підході буде забезпечено найбільш правильне і безпечне розташування стопи у взутті.

Подальший процес виробництва повністю автоматизований і виконується на верстаті з ЧПК. Для виготовлення устілки використовується цільний шматок матеріалу, з якого устілка виточується без участі людини, а потім накривається верхнім шаром матеріалу. Це найбільш витратний спосіб виробництва, який дозволяє добитися максимальної точності виробів, необхідної при таких складних проблемах як діабетична стопа або ампутація частини стопи.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^