Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

ортопедичні устілки під замовлення


DNA icon

Матеріали

Ортопедичні устілки виготовляються за індивідуальним замовленням зі спеціального спіненого поліетилену педілену. Цей матеріал стійкий до води, і тому добре миється навіть у звичайних мильних розчинах. Перфорація виробу забезпечує ефективне провітрювання п'яти, необхідне для своєчасного видалення вологи і потових виділень через невеликі отвори у поверхні устілки, що дозволяє використовувати її без проблем протягом усього року.

Хоча цей матеріал є досить теплим і комфортним, але при необхідності тут можлива додаткова обробка верхньої поверхні шаром шкіри або хутра. Таке утеплення частіше потрібно для дитячого взуття у зимовий період.

Checklist icon

Дата виготовлення

Замовлення на індивідуальне виготовлення устілок виконуються протягом 10 робочих днів.

Призначення

Ортопедичні устілки - це спеціальні вкладиші для взуття, які розміщуються безпосередньо під стопою або основний устілкою, і забезпечують підтримання стопи в анатомічно правильному положенні за рахунок індивідуально нанесеного на їх поверхню рельєфу.

Ці вироби виконують ортопедичну корекцію, полегшуючи біль у суглобах при травмах, артритах і критичних навантаженнях. У деяких випадках вони можуть застосовуватися для компенсації різниці довжини ніг або для підвищення спортивних результатів.

Тут представлені стандартні устілки, що мають коригуючий ефект, які виробляються за плантограмою - індивідуальним відбитком стопи пацієнта. Такі устілки частіше застосовують для лікування плоскостопості, артрозів, деформуючих артритів або інших проблем стопи.

Умови застосування

Для дітей устілки необхідно своєчасно міняти в міру зростання відповідно з лінійними розмірами стопи. А для дорослих ортопедичні устілки зазвичай замінюються протягом року.

При складних видах плоскостопості потрібна дозована корекція, тому виводити стопу відразу не рекомендується. У таких випадках підняття зводу проводиться поетапно. Для цього спочатку робляться устілки з невеликим супінатором, який потім збільшується відповідно до змін, відстежуваних по відбитку стопи.

Приблизно через півроку рекомендується зробити нову плантограму, щоб оцінити поліпшення зводу стопи, і після цього робляться устілки з більш високим супінатором.

Термін використання

Час служби ортопедичних устілок залежить від ваги, фізичної активності і медичних призначень для їх власника. При наявності плоскостопості або інших болючих проблем зі стопою, включаючи артрози і артрити, необхідно провести заміну виробів протягом року.

У деяких випадках ці устілки можуть без проблем проходити і по 2-3 роки, бо зовсім не бояться води і добре миються. Проте, при активному використанні рекомендується їх регулярна зміна через кожні 1-1,5 роки, як c гігієнічної точки зору, так і з причини зниження еластичних властивостей матеріалу за час носіння.

Технологія виготовлення

Тут застосовується найбільш популярний і доступний спосіб виробництва ортопедичних устілок індивідуально. Початковою сировиною служить готова устілка, яку майстер вибирає з доступних типових розмірів згидно з необхідними висотними і об'ємними параметрами стопи власника.

Сам процес виготовлення включає комп'ютеризоване виточення супінатора заданої форми за допомогою фрезерного верстата з ЧПУ. Після цього майстер виконує подальше доопрацювання і підгонку виробу вручну за плантограмою стопи.

Інші фото

Ортопедичні устілки
Фото 1. Пара устілок: ліва та права.
Ортопедичні устілки
Фото 2. Дитяча та доросла устілки.
Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^