Протезування кінцівок в Харкові


Харківський ортопедичний центр «Опора-плюс» є одним з найбільш великих протезно-ортопедичних виробничих підприємств з унікальним багаторічним досвідом, кваліфікованими фахівцями і необмеженими можливостями для створення сучасних ортопедичних засобів і протезів в Україні.

Індивідуальна розробка і виготовлення протезів

Уже понад 18 років наша фірма спеціалізується на індивідуальній розробці та виготовленні протезів, грунтуючись на передових технологіях і високоякісних комплектуючих від провідних підприємств галузі. Ми пропонуємо широкий перелік різноманітних модифікацій і індивідуальних змін, які можуть вноситися виготовлену продукцію.

Солідний досвід і великий вибір індивідуально виготовлених виробів - наші основні переваги. Ми зможемо професійно оцінити ситуацію, запропонувати і розробити максимально зручний і якісний виріб для пацієнта. Оскільки, нам доступні практично будь-які комплектуючі для виробництва, то все інше тут буде залежати вже від фінальної стадії індивідуальної підгонки вироби.

Модульна конструкція протезів для ніг

Lego blocks icon

На ринку України представлена ​​велика кількість протезів різних систем і збірки. Виготовляються нашою фірмою вироби мають модульну конструкцію.

Зараз це найсучасніша технологія, за допомогою якої можна встановлювати будь-які взаємозамінні модулі та комплектуючі.

Завдяки цьому, при виготовленні протезів є можливість спочатку встановити менш динамічні, але більш стійкі вузли для навчальних цілей, що не тільки створює зручність у виготовленні протезів, але також і значно покращує процес їх підгонки.

Hand point icon

Модифікації протезів відрізняються комплектуючими, які підбирають в залежності від індивідуальних можливостей і побажань пацієнта. Ми застосовуємо тільки якісні комплектуючі виробників з різних країн.

Hand point icon

Сьогодні практично повсюдно прийнята уніфікована система для комплектуючих протезних виробів. Завдяки цьому, всі вузли є взаємозамінними. Це означає, що основні компоненти можуть бути німецького виробництва, а стопа - американського і все це можна якісно зібрати в один виріб, вироблене в Харкові.

Hand point icon

Для несучих деталей протезів застосовуються метали різної міцності в залежності від вимог: від полегшених алюмінієвих або титанових сплавів до більш потужної та міцної нержавіючої сталі.

^