Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

жіночі ортопедичні туфлі


Пропонуємо Вашій увазі продукцію, що виготовляється нашим підприємством у Харкові. Замовити жіночі ортопедичні туфлі з індивідуальним виготовленням та підгонкою Ви завжди зможете після безкоштовної консультації з нашим експертом в ортопедичному центрі «Опора-плюс».

З 2001 року ми стабільно працюємо за бюджетними програмами для забезпечення населення якісною ортопедичною продукцією за рахунок державної допомоги. Тому все представлене в нашому каталозі взуття може бути також виготовлене і за бюджетом для людей, що мають соціальні пільги, що визначаються через місцеві органи соцзахисту.

Примітка

При наявності вальгусної або варусної деформації у дорослих низьке взуття, до якого відносяться туфлі, не застосовується. Подібні деформації у дорослому віці зустрічаються набагато рідше, ніж у дітей, і тут переходять вже в досить жорсткі, застиглі форми. Тому в даному випадку для проведення корекції використовують, як правило, високі черевики зі шнурівкою.

Класичні жіночі туфлі зі шнурівкою на танкетці

Жіночі туфлі шкіряні
Жіночі туфлі шкіряні зі шнурівкою
(Фото 1).
Жіночі туфлі замшеві
Жіночі туфлі замшеві
(Фото 2).

Популярна модель на щільній підошві-танкетці, що відмінно себе зарекомендувала для осінньо-весняного сезону. Ці туфлі при класичному зовнішньому вигляді мають досить великий внутрішній об'єм і добре виконують ортопедичну функцію, жорстко фіксуючи стопу. Таке взуття більше підходить жінкам середнього і старшого віку для носіння при набряклих стопах, діабеті, а також при проблемах стопи середньої тяжкості.

Усередині туфлі забезпечуються індивідуальною устілкою для компенсації деформації або відсутніх ділянок стопи. Також дана модель виготовляється і для компенсації укорочення по стопі, яка за рахунок великої висоти підошви може доходити до 3 см. При цьому у взутті здійснюється внутрішня компенсація з незначним збільшенням висоти однієї з туфель, тому прихована різниця не буде сильно помітна для оточуючих.

Accounting icon

Вартість від 3500 до 5500 гривень в залежності від об'ємних параметрів,
наявних проблем і складності виготовлення.

Жіночі туфлі на липучці

Жіночі туфлі на липучці чорного кольору
Чорні жіночі туфлі на липучці
(Фото 3).

Більш компактна модель туфель на липучках зі стрічкою Velcro для полегшення процесу взування. Це взуття за своїми можливостями і дизайном схоже з попередніми моделями, але має трохи вужчу верхню частину. Такі туфлі часто замовляють літнім людям, для яких процес шнурування взуття утруднений. Висота підйому тут легко змінюється за рахунок застосування зручної застібки на липучці.

Accounting icon

Вартість від 3500 до 5500 гривень в залежності від об'ємних параметрів, наявних проблем і складності виготовлення. Модель також може виготовлятися і в інших колірних рішеннях.

Молодіжні туфлі на липучці

Сині туфлі на липучці жіночі
Модні сині туфлі на липучці
(Фото 4).

Модна і популярна серед молоді модель на липучках із замші з імітацією під джинсову тканину. У цих туфлях використовуються більш м'які матеріали для верхньої обробки.

Це взуття може успішно застосовуватися для компенсації укорочення або при різних об'ємних розмірах стоп, а також при відсутній передній їх частині. Для розвантаження переднього відділу стопи тут застосовується дуже щільна і негнучка підошва з високими параметрами жорсткості, саме така як раз і потрібна для діабетичної стопи. Замшеві матеріали дозволяють отримати досить м'який носок, що буде зручно і безпечно для людей зі зниженою чутливістю пальців або переднього відділу стопи.

Глибокі туфлі на змійці

Чорні глибокі туфлі на змійці
Глибокі туфлі на змійці чорного кольору
(Фото 5).

Популярна серед жінок з великими обсягами ніг модель з глибоким підйомом і двосторонньою застібкою на змійці. Також подібне взуття добре підходить у післяопераційний період або при набряклих ногах і часто застосовується при цукровому діабеті.

Для цієї моделі є можливість зробити внутрішній каблук або компенсацію висоти до 3 см за рахунок високої підошви. При зміні дизайну такі туфлі підійдуть під високий підйом, набряклу стопу або передній відділ. Якщо відсутній передній відділ стопи, то для компенсації доведеться взуття робити більш високим. Звичайно ж, всі моделі взуття з даного каталогу можна буде без проблем виготовити і за більш вузькою колодкою для людей зі стандартними параметрами.

Accounting icon

Вартість цих туфель становить від 3500 до 5500 гривень залежно від об'ємних параметрів, наявних проблем і складності виготовлення. У більшості випадків ціна придбання цього взуття знаходиться ближче до нижньої межі. Представлена модель може бути виготовлена у різних кольорах, як зі шкіри, так і із замші.

Глибокі туфлі на змійці

Глибокі туфлі на змійці
Глибокі туфлі на змійці унісекс
(Фото 6).

Це об'ємна і дуже зручна модель унісекс на сезон літо-весна або початок осені, яка вважається ближчою до лікувальних виробів. Туфлі з глибоким підйомом на двосторонній гумці добре розтягуються і легко взуваються навіть на сильно набряклу ногу, також вони відмінно підходять і для людей з високим підйомом або великим об'ємом ноги.

За формою це дуже об'ємна модель, і вона злегка нагадує велику калошу. Таке специфічне взуття люди замовляють більше за необхідності, якщо є великий набряк ноги. Найчастіше його також використовують і просто як домашнє взуття, коли звичайні капці просто не підходять, що нерідко буває при серйозних проблемах у стопі або відсутності її частини.

Подібні туфлі можуть застосовуватися як у післяопераційний період, так і для пацієнтів з великими набряклими ногами. Всередині тут все зроблено з досить м'яких матеріалів, що добре підходить для діабетиків. Виключно м'яка передня частина не допускає затискання або здавлювання переднього відділу стопи.

Туфлі виготовляються індивідуально з можливістю компенсації за допомогою внутрішньої устілки, як по переднього відділу, так і по підошовній поверхні стопи. Більш високою цю модель зробити не можна, інакше будуть складності з розміщенням ноги.

Вартість від 3500 до 5500 гривень в залежності від наявних проблем у передньому відділі стопи і необхідності компенсації. Можливе виконання у більш темних тонах.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^