Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Туфлі чоловічі


Пропонуємо Вашій увазі продукцію, що виготовляється нашим підприємством у Харкові. Замовити чоловічі ортопедичні туфлі з індивідуальним виготовленням та підгонкою Ви завжди зможете після безкоштовної консультації з експертом в ортопедичному центрі «Опора-плюс».

З 2001 року ми стабільно працюємо за бюджетними програмами для забезпечення населення якісною ортопедичною продукцією за рахунок державної допомоги. Тому все представлене в нашому каталозі взуття може бути також виготовлене і за бюджетом для людей, що мають соціальні пільги, які визначаються через місцеві органи соцзахисту.

Класичні чорні туфлі

Класичні шкіряні чорні туфлі
Класичні шкіряні чорні туфлі
(Фото 1).

Темні шкіряні туфлі стандартного дизайну на типорозмірній підошві. Дана модель добре підходить для носіння в осінньо-літній сезон при таких специфічних проблемах, як значна різниця в обсягах або довжині стоп, а також при серйозних пухлинах або набряках.

При необхідності можливе виготовлення такого взуття на індивідуальній підошві. Якщо носкова частина взуття не підійде по переднього відділу стопи, то доведеться повністю розробляти всю передню частину індивідуально.

Accounting icon

Вартість від 2500 до 3000 гривень.

Туфли з поліпшеним оздобленням

Чорні легкі чоловічі туфлі
Легкі чоловічі туфлі чорного кольору
(Фото 2).

Популярна модель легких чоловічих повністю прошитих туфель на типорозмірній поліуретановій підошві. Це комфортне і не жарке взуття з низьким задником, яке також може бути виготовлене з підвищеним підйомом. Представлена тут модель в основному йде в чорному кольорі і виготовляється повністю зі шкіри, а замша не застосовується.

За рахунок внутрішньої ортопедичної устілки в цих туфлях можуть вирішуватися багато проблем стопи, і вони також підходять для інших видів захворювань. Максимальна компенсація при вкороченні для даної моделі становить 1 сантиметр, і більше не практикується через малу висоту задника.

Accounting icon

Вартість від 2000 до 3500 гривень в залежності від об'ємних розмірів стоп, наявних проблем, необхідності компенсації укорочення і інших чинників.

Туфлі на резинці

Чорні чоловічі туфлі на гумці
Чорні чоловічі туфлі на гумці
(Фото 3).

Туфлі з кріпленням на резинці добре розтягуються і зручні при взуванні. Цю модель у нас часто замовляють для людей з проблемною рухливістю рук, так як у цьому випадку необхідно максимально спростити процес одягання взуття.

Дану модель не рекомендується використовувати при набряклості ніг, так як для готової пари взуття вже не можна буде змінити форму, коли це буде потрібно. І якщо набряки спадуть або обсяг ноги зміниться, то таке взуття може стати занадто вільним або, навпаки, перетискати ногу. Взуття забезпечується індивідуальною устілкою. Тут можлива компенсація по висоті до 1 см, а також компенсація відсутніх елементів стопи переднього відділу.

Accounting icon

Вартість пари від 2500 до 3000 гривень. Модель частіше замовляють у чорному кольорі, більше характерному для ділового стилю, але можливе виконання і в інших кольорах.

Глибокі туфлі на резинці

Глибокі туфлі на резинці
Глибокі туфлі на резинці унісекс
(Фото 4).

Це об'ємна і дуже зручна модель унісекс на сезон літо-весна або початок осені, яка вважається ближчою до лікувальних виробів. Туфлі з глибоким підйомом на двосторонній резинці добре розтягуються і легко взуваються навіть на сильно набряклу ногу, також вони відмінно підходять і для людей з високим підйомом або великим об'ємом ноги.

Подібне взуття може застосовуватися як у післяопераційний період, так і для пацієнтів з великими набряклими ногами. За формою ці туфлі дуже об'ємні і злегка нагадують велику калошу. Усередині тут все зроблено з досить м'яких матеріалів, що добре підходить для діабетиків. Виключно м'яка передня частина не допускає затискання або здавлювання переднього відділу стопи.

Таке специфічне взуття люди замовляють більше за необхідності якщо є великий набряк ноги. Найчастіше її також використовують і просто як домашнє взуття, коли звичайні капці просто не підходять, що нерідко буває при серйозних проблемах по стопи або відсутності її частини.

Туфлі виготовляються індивідуально з можливістю компенсації за допомогою внутрішньої устілки, як по передньому відділу, так і по поверхні стопи. Більш високою цю модель зробити не можна, інакше будуть складнощі з розміщенням ноги.

Accounting icon

Вартість від 3500 до 5500 гривень в залежності від наявних проблем по передньому відділу стопи і необхідності компенсації. Можливе виконання у більш темних тонах.

Туфлі-сандалі літні

Чорні туфлі-сандалі літні
Чорні туфлі-сандалі літні
(Фото 5).

Комфортні літні туфлі з бічними вирізами для поліпшеного провітрювання стопи, які зручно носити під штани або джинси. Незважаючи на присутність вирізів, дана модель є досить закритою, щоб щільно фіксувати стопу і встановити ортопедичну устілку.

Фіксація на нозі здійснюється за допомогою надійної двосторонньої застібки на липучках Velcro. За наявності дуже об’ємної ступні туфлі можна розстібати відразу з двох сторін, щоб полегшити процедуру взування, але, як правило, досить і однієї такої застібки.

Дана модель виготовляється індивідуально з можливою компенсацією, як за об’ємними характеристиками, так і по передньому відділу стопи. У взуття передбачений невисокий задник, тому компенсація укорочення допускається тут до 1 см. Однак при необхідності можна компенсувати і більше вкорочення, для чого доведеться внести деякі зміни в дизайн туфель.

Примітка

Для носіння будь-ортопедичного взуття бажано завжди одягати шкарпетки. Застосування цих виробів на босу ногу може призводити до потрапляння пилу та інших частинок, що призводить до появи потертостей або виразкових утворень на шкірних покривах стопи. Не варто посилювати наявні ортопедичні проблеми, які найчастіше і без того супроводжуються проблемами з шкірним покриттям!

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^