Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

ортопедичні чоботи жіночі


Жіночі зимові шкіряні чоботи на платформі (танкетці) з м'яким внутрішнім оздобленням з натурального хутра відмінно підходять для комфортного носіння в умовах низьких температур. Ми виготовляємо такі чоботи тільки з розрахунку на зимовий період, тому що осінні варіанти потребують використання більш тонких матеріалів і не будуть забезпечувати достатньо щільної фіксації для ноги.

Слід зазначити, що подібне високе взуття може застосовуватися тільки в лікувально-профілактичних цілях при наявності показань для щільної фіксації стопи і серйозних ортопедичних проблем не вирішує. Крім того, ортопедичні чоботи можна буде зробити також при необхідності компенсувати різницю по висоті або інших параметрах ступень, а також для об'ємних ступень. А ось для тих, хто має литки великих обсягів, ця модель вже не підійде.

Для вирішення серйозних проблем взуття повинна мати більш жорсткий берець, ніж застосовується тут, але в такому випадку високий чобіт просто неможливо буде надіти на ногу. А при діабеті рекомендується використовувати щільні ортопедичні черевики для носіння на вулиці.

Усередині чобота обов'язково встановлюється індивідуальна устілка для різних видів компенсації. У зимових моделях взуття застосовується тільки типорозмірна підошва з поліуретану, так як індивідуальна гумова занадто тонка і не має достатніх теплоізоляційних властивостей.

Вартість

Вартість ортопедичних жіночих зимових чобіт становить від 5000 до 6000 гривень
в залежності від розмірів і наявних проблем зі стопою.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^