Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

ортопедичні шльопанці сандалі


Сандалії, шльопанці або шльопанці є максимально відкритою і вільною літнім взуттям, яка відмінно підходить і для домашнього носіння.

З ортопедичної точки зору ці вироби повинні бути не тільки зручні для носіння і пересування, а й надавати необхідний лікувально-профілактичний ефект, додатково знижуючи негативні наслідки від тривалого стояння на ногах. Нерідко вони також використовуються в якості тимчасової заміни в комплекті з іншим ортопедичним взуттям для забезпечення безперервного лікувального процесу.

Незважаючи на позірну простоту, дизайн і форма пропонованих у нашому центрі ортопедичних сандалій розрізняються досить сильно. Це необхідно для того, щоб звернувшись до нас, кожна людина мала можливість підібрати для себе дійсно зручне і корисне взуття.

Ортопедичні сандалі Ортекс

Сандалії виробництва закарпатської фірми Ортекс зручно сидять на ногах, мають сучасний стильний дизайн і користуються високим попитом, як серед дорослих, так і дітей.

Сандалії рожеві жіночі
Сандалії рожеві
(Фото 1).
Сандалії блакитні
Сандалії блакитні
(Фото 2).

Верхня частина сандалій виконана з натуральної шкіри і представлена в різному дизайні та кольорах, а застосовувані тут ремінці зручні і мають надійну конструкцію.

Серед моделей цього виробника зустрічаються різноманітні варіанти застібок, і тому вони можуть застосовуватися не тільки для людей, що мають стандартні параметри, але і при високому підйомі, широкій або вузькій формі стопи. Подібні застібки на ременях дозволяють без особливих проблем підібрати найоптимальнішу модель для Вас і зручно закріпити її на нозі, точно підігнавши верхню частину виробу під індивідуальні обсяги стопи.

Всі представлені тут сандалі встановлені на високоякісну гумову підошву європейського виробництва, яка знизу має протиковзку поверхню, а зверху - дуже комфортне для ноги коркове покриття. Дизайн цього взуття дозволяє ефективно зняти навантаження зі зводу стопи за рахунок правильної підошви та оригінального супінатора з рельєфним поділом пальців, який діє подібно ортопедичній устілці.

Сандалії білі
Сандалії білі
(Фото 3).
Шльопанці бежеві
Шльопанці бежеві
(Фото 4).
Accounting icon

Сьогодні вартість шльопанців Ортекс становить 350-500 гривень. Асортимент представлених в наявності розмірів досить широкий і знаходиться в межах від 32 (21 см) до 45-46 (32 см).

Показання до застосування

Часто лікарі призначають подібні сандалі або шльопанці для носіння вдома або всередині приміщень жінкам або підліткам з ортопедичними проблемами, а також чоловікам, що страждають набряками в нижніх кінцівках. Крім того, в профілактичних цілях подібне взуття рекомендується застосовувати і людям, робота яких супроводжується тривалим перебуванням на ногах , тому їх часто замовляють перукарі та медсестри.

У разі наявності плоскостопості дітям і підліткам необхідна постійна корекція стопи , тому медики забороняють їм ходити по рівних поверхнях босоніж, призначаючи разом з вуличним ортопедичним взуттям ще і додатковий комплект легкого взуття для носіння у будинку або всередині приміщень. Також при плоскостопості та невеликих деформаціях до 1 ступеня в гомілкостопі ці шльопанці відмінно підійдуть для використання влітку на вулиці , але це тільки якщо відсутні вальгусні та варусні деформації в гомілковостопному суглобі.

Усі пропоновані моделі мають різне виконання верхньої частини і тому вимагають індивідуальної примірки . Наприклад, якщо у людини є проблемна кісточка першого пальця або загнутий мізинець, то в деяких моделях може виникати зайвий тиск на проблемну ділянку, що неприпустимо і буде викликати відчутний дискомфорт при носінні, а в інших варіантах цього небажаного фактора вже не буде.

Тому, ще раз зазначимо, що правильно підібрати ортопедичні шльопанці можна тільки безпосередньо в процесі їх примірки разом із фахівцем. Звертайтеся в ортопедичний центр «Опора-плюс», і тут наші експерти безкоштовно проконсультують Вас і допоможуть підібрати найбільш оптимальну модель взуття відповідно до наявного діагнозу та проблемами.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^