Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортопедичні черевики чоловічі


Чоловічі напівчеревики - це нижче і комфортніше порівняно з черевиками взуття, яке застосовується для носіння в прохолодну пору року як для дорослих, так і для підлітків. Таке взуття виробляється на тіпоразмірній підошві як у зимовому, так і в осінньому варіанті. Головне тут це сама форма виробу, а теплові параметри залежать від матеріалів внутрішньої підкладки, для якої можуть застосовуватися натуральне хутро, замша або шкіра.

Якщо у пацієнта були проведені ампутації пальців ніг або частин переднього відділу стопи, то необхідно буде додатково підвищити жорсткість відповідних частин взуття, щоб, наприклад, порожній носок не піднімався і не деформувався при ходьбі. Крім того, у внутрішню обробку додаються пом'якшувальні елементи для запобігання потертостей на поверхні шкіри стопи в місцях ампутації.

Вартість чоловічих ортопедичних черевиків становить від 4000 до 4500 гривень в залежності від об'ємних параметрів і розмірів стоп замовника, форми носка і глибини підйому, а також включає складність виготовлення внутрішньої устілки для необхідних компенсацій по висоті або відсутніх частин кінцівки.

Черевики на шнурівці зі змійкою із внутрішньої сторони

Низькі черевики для чоловіків
Низькі черевики на індивідуальній підошві
(Фото 1).

Популярна модель низьких черевиків на індивідуальній підошві, в якій встановлена додаткова змійка із внутрішньої сторони.

При наявності ортопедичних проблем оптимальні умови під час носіння взуття забезпечуються при максимально щільній його фіксації на нозі, тому моделі зі шнуруванням застосовуються в якості лікувального частіше за інших.

Звичайно, в ряді випадків застібка на змійці є більш зручною альтернативою шнуркам, але все ж вона виключає можливість зміни форми для готового взуття, а це вкрай важлива функція в разі нестабільності об'ємних параметрів стоп при набряклих ногах. Адже в разі виникнення набряків деякі внутрішні ділянки взуття можуть стати надмірно вузькими, перетискаючи судини і натираючи кінцівку, що призведе до серйозних проблем для шкірних покривів і пульсації крові у хворих стопах, що вимагають дбайливого ставлення.

Тому для власників набряклих ніг більше підходить шнуроване взуття, а при діабеті мають використовуватися виключно такі черевики.

Щоб прискорити і полегшити процедуру одягання високого взуття, ми пропонуємо використовувати комбіновану застібку зі шнурівкою і внутрішньою змійкою. У такому випадку від власника буде потрібно спочатку один раз повністю зашнурувати черевики, щоб зафіксувати необхідний обсяг і форму виробів, а потім вже використовувати тільки внутрішню змійку для взування.

У разі коли обсяг ноги змінився, замість виготовлення нового взуття потрібно буде всього лише повторити процедуру шнурування, затягнувши тугіше в одних місцях, а в інших навпаки - послабивши, і після цього знову можна буде використовувати тільки змійку.

Ну а якщо ноги сильно набряклі, то завжди є можливість максимально широко розкрити подібні черевики, розстебнувши змійки відразу з обох сторін. Крім додаткових витрат часу процедура такого взування не викликатиме інших труднощів.

Черевики на двосторонній змійці

Чорні черевики
Чорні черевики на типорозмірній підошві
(Фото 2).

Оригінальна модель черевиків з двома бічними змійками на типорозмірній підошві. Такі черевики розкриваються максимально широко, що значно прискорює процедуру взування для власників об'ємних ступень.

Дані вироби можна порекомендувати людям, які віддають перевагу використанню взуття із застібкою на змійках, але при цьому вони не повинні бути схильні до періодичної набряклості ніг, коли обсяг стопи може змінюватися протягом певних сезонів або щодня.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^