Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортопедичні кросівки чоловічі


Спортивні моделі взуття завжди добре затребувані серед чоловіків і підлітків. Незалежно від присутніх індивідуальних проблем і потреб таке взуття комфортно носити як у повсякденному житті, так і під час занять спортом.

Шкіряні кросівки для активної ходьби

Чорні шкіряні спортивні кросівки
Темні шкіряні спортивні туфлі з внутрішньою частиною із тканини
(Фото 1).
Чорні кросівки із замшевим оздобленням
Кросівки із замшевим оздобленням всередині на світлій підошві
(Фото 2).

Взуття спортивного дизайну частіше використовується молоддю і підлітками, проте завдяки щільній шнурівці воно щільно сидить на нозі і також добре підходить для активної ходьби людям старшого віку. Всі наші ортопедичні кросівки виготовляються виключно з натуральної шкіри, а для запобігання натиранню поверхні ніг під час руху у верхній частині гомілкостопу є додаткові пом'якшувальні вставки з матерчатим або замшевим наповненням.

Як правило, в готовому спортивному взутті індивідуальні устілки не застосовуються, оскільки підошва і носок мають тут досить вузькі форми для щільної фіксації на нозі. А присутні на поверхні ортопедичної устілки потовщення потребують додаткового простору всередині і без того вже тісного взуття. Однак при необхідності для розроблюваних на нашому підприємстві моделей кросівок внутрішня ортопедична устілка може бути застосована за рахунок розробки індивідуального дизайну з підвищеною формою підйому.

Accounting icon

Вартість ортопедичних чоловічих кросівок від 2500 до 3500 гривень в залежності від форми устілки. Доступні для замовлення розміри - від 39 до 46, але в деяких варіантах виконання є можливість пошиття і для 47 розміру.

Матерчаті профілактичні кросівки для занять спортом

Чорні м'які спортивні кросівки
Матерчаті профілактичні кросівки
(Фото 3).

Популярне серед молоді м'яке спортивне взуття профілактичного дії, яке більшою мірою підходить для занять спортом або для носіння на протезі, ніж для лікування серйозних ортопедичних проблем.

Верхня частина кросівок виконана з комбінованих матеріалів, і основну частину поверхні тут складає «дихаюча» матерчатий тканина, що забезпечує ефективну вентиляцію стопи під час руху та у спекотну пору, а також замшеві або шкіряні вставки.

Оскільки цей виріб виконано не з шкіри і він не забезпечує щільної фіксації стопи, то до ортопедичного взуття його можна віднести досить умовно, тільки за рахунок наявності індивідуальної устілки, яка виготовляється сюди при різних видах деформацій.

Ця модель підходить при наявності проблем зі стопою на початкових стадіях, до яких відносять плоскостопість і невеликі вальгусні деформації, які частіше зустрічаються у підлітків. При великих деформаціях таке взуття не бажане для носіння, а людям з інвалідністю взагалі протипоказане!

Вартість профілактичних кросівок 2500-3500 гривень в залежності від форми устілки.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^