Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортопедичні черевики чоловічі


Ортопедичні черевики необхідні в холодну пору року при наявності таких проблем як високий підйом ступні, різниця в об'ємних розмірах або довжині ніг, а також при діабетичній стопі.

Практично все це взуття відповідно до діагнозу забезпечується індивідуальними устілками , в яких передбачена корекція і розвантаження різних відділів стопи відповідно до діагнозу. При необхідності взуття виготовляється з компенсацією одного або двох пальців, відсутньої частини або всього переднього відділу стопи.

Пропонуємо Вашій увазі продукцію, що виготовляється нашим підприємством у Харкові. Замовити чоловічі ортопедичні черевики з індивідуальним виготовленням та підгонкою Ви завжди зможете після безкоштовної консультації з нашим експертом в ортопедичному центрі «Опора-плюс».

Високі черевики класичні

Чорні демісезонні черевики чоловічі
Демісезонні черевики на підошві без каблука
(Фото 1).
Зимние мужские ботинки с натуральным мехом
Зимові чоловічі черевики з натуральним хутром
(Фото 2).
Черевики з компенсацією укорочення в 7 см
Пара черевиків з компенсацією укорочення в 7 см
(Фото 3).
Черевики з компенсацією укорочення в 7 см
Пара черевиків з компенсацією укорочення в 7 см
(Фото 4).

Для такого високого взуття в основному використовується жорстка ортопедична типорозмірна підошва з поліуретану, яка надійно фіксує зведення стопи, а також має високу зносостійкість та відмінні теплоізоляційні властивості.

Однак за крайньої необхідності черевики можна зробити і на індивідуальній підошві. Наші фахівці розглянуть всі допустимі варіанти в залежності від індивідуальних потреб і медичних приписів замовника і запропонують найкраще рішення.

Accounting icon

Вартість черевиків для даної моделі становить від 4000 до 5500 гривень в залежності від об'ємних розмірів стоп і внутрішнього наповнення взуття.

Черевики молодіжні

Демісезонні черевики із замшевими вставками в задній частині. Дана модель відрізняється меншою висотою задника, має більш ошатний і молодіжний вигляд зі спортивним ухилом.

Молодіжні черевики коричневі
Молодіжні черевики коричневі
(Фото 3).
Молодіжні черевики чорні
Молодіжні черевики чорні
(Фото 4).

Черевики підліткові з високим берцем

Темно сині черевики унісекс
Молодіжні черевики із замшевими вставками
(Фото 5).

Ошатна молодіжна унісекс модель в темно-синьому кольорі із замшевими вставками, яку часто беруть для підлітків.

Черевики мають присутній високий посилений Берець для більш щільної фіксації ноги і зручне кріплення Velcro на липучках.

Застосовувана тут підошва більше підходить для вузької ноги. Дана модель може бути виконана повністю зі шкіри згідно з побажаннями замовника.

Дизайн та застосовані матеріали

Все пропоноване тут взуття виготовляється індивідуально, виключно з натуральних матеріалів. Верхня частина черевиків може виконуватися як цілком зі шкіри, так і містити замшеві декоративні вставки. В якості внутрішнього утеплювача тут застосовуються шкіряні підкладкі або різні хутряні матеріали.

Для фіксації взуття на нозі використовуються шнурки або застібки зі змійкою,
а також можливе застосування комбінованої застібки.

Вартість

Орієнтовна вартість ортопедичних черевиків для чоловіків становить від 4000 до 5500 гривень в залежності від об'ємних розмірів і внутрішнього наповнення. При компенсації переднього відділу взуття виходить дорожче, також його вартість збільшується і при набряклості ніг. Тут всі визначається суто індивідуально.

З 2001 року ми стабільно працюємо за бюджетними програмами для забезпечення населення якісною ортопедичною продукцією за рахунок державної допомоги. Тому все представлене в нашому каталозі взуття може бути також виготовлене і за бюджетом для людей, що мають соціальні пільги, які визначаються через місцеві органи соцзахисту.

Розміри

Доступні до придбання розміри дорослого чоловічого взуття починаються
з 40 розміру і доходять, як правило, до 46-47.

Зазвичай ми спочатку підбираємо підошву під об'ємні розміри клієнта відповідно до ширини і довжини його ступень. А вже потім верхня частина взуття підганяється за індивідуальною колодкою під стопу. У випадку ж наявності великих відхилень по довжині - нам буде потрібно уточнення ситуації із замовником для розробки нестандартних рішень.

Висота взуття

Оскільки для дорослого взуття висота берця вже практично не має значення з ортопедичної точки зору (на відміну від дитячого взуття, де найчастіше потрібна максимальна висота для коригуючої функції), то висотні параметри черевиків тут більшою мірою визначаються особливостями дизайну і побажаннями замовника, ніж його медичними показаннями.

Тому висота зимового взуття підбирається суто з точки зору її теплових властивостей, а не ортопедичних функцій. Проте, при необхідності створення більш високого взуття, вона може бути додатково посилена по берцями відповідно до індивідуальних особливостей клієнта.

Також слід зазначити, що чоботи не виконують лікувальної функції в достатній мірі і для ортопедичних цілей не застосовуються. А при набряклих ногах надіти взуття з такою високою халявою взагалі буде неможливо. Тому саме черевики є найбільш високим видом дорослого ортопедичного взуття.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^