Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

ортопедичні черевики жіночі


Черевики на танкетці

Чорні жіночі черевики без каблука
Чорні жіночі черевики без каблука
(Фото 1).

Зручні та досить елегантні жіночі черевики без каблука на невисокій типорозмірній підошві-танкетці. Ця модель представлена у замшевому виконанні зі шкіряними вставками, але також можливо її виготовлення повністю з натуральної шкіри.

Подібне взуття зі звуженими формами, швидше за все, не підійде для жінок із великими набряками ніг, але при інших видах деформацій і для компенсації його можна відмінно підігнати під індивідуальні параметри власниці.

Accounting icon

Вартість таких черевиків 2000-2500 гривень.

Літні черевики підліткові

Ошатний рожевий черевик на липучках
Ошатний відкритий черевик на липучках
(Фото 2).

Молодіжна модель літніх черевиків на платформі, яку також можна віднести і до класу ортопедичних туфель з високим задником.

Таке святкове взуття частіше застосовується для дівчат і підлітків при наявності вальгусних або спастичних деформацій стопи, а також ДЦП та інших видах неврологічних захворювань.

У взутті відсутній каблук Томаса, тому всі ортопедичні проблеми можуть бути вирішені виключно за рахунок індивідуальної внутрішньої устілки. На фото представлено виріб на типорозмірній платформі, але при необхідності можливе застосування індивідуальної підошви з гуми, яку можна буде точно підігнати під обсяги стопи.

Accounting icon

Вартість 2000-2500 гривень.

Високі відкриті черевики на резинці

Високий літній черевик білого кольору
Високий літній черевик на індивідуальній підошві
(Фото 3).

Це специфічна модель черевиків або високих туфель призначена для дівчат і молодих жінок з неврологічними проблемами. Світлі тони обробки з декоративними кольоровими вставками зі шкіри надають ццьому нестандартному взуттю індивідуального виготовлення досить ошатний зовнішній вигляд. Для юнаків із подібними проблемами також рекомендується ця модель, але в більш темному колірному оформленні.

У дизайні взуття передбачений максимально високий і жорсткий берець, тому для кращої фіксації на нозі тут застосовується додаткове кріплення на липучці у верхній частині.

Така збільшена висота берця необхідна для щільної фіксації гомілкостопу і стопи в правильному положенні при багатьох неврологічних проблемах, до яких також відносять ДЦП і різні спастичні деформації. Крім того, подібні черевики успішно застосовуються для дорослих і підлітків при діагнозі «падаюча стопа» для додаткової підтримки, щоб виключити опускання стопи при ходьбі.

Черевики шиються повністю за індивідуальними мірками, тому що при наявних проблемах вкрай важливо, щоб взуття максимально точно відповідало об'ємним параметрам, а стопа була щільно зафіксована по всій довжині. Необхідна жорсткість взуття забезпечується за рахунок застосування додаткових внутрішніх елементів. У представленому варіанті присутня індивідуальна підошва, але можливе її виготовлення і на типорозмірній підошві.

Вартість

ТТаке індивідуальне специфічне взуття складніше у виробництві, тому його ціна вища і, як правило, знаходиться в межах 3000-3500 гривень.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^