Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортези на руку


Наше підприємство виготовляє різноманітні види ортезів для верхньої кінцівки, призначені для фіксації плеча, передпліччя, ліктьового суглоба і кисті.

Вироби виготовляються з тканин, що відрізняються за складом і щільністю. Там, де потрібна більш жорстка фіксація, застосовується спеціальна бавовняна тканина, а в інших випадках більше підходять легкі сітчасті матеріали, що забезпечують більш комфортні умови за рахунок постійного провітрювання і вільного доступу повітря до пошкодженої кінцівки.

Напівжорсткий фіксатор плеча

Бандаж даної конструкції досить жорстко фіксує плечову кістку і виготовляється з бавовняних матеріалів, як правило, світло-тілесного кольору.

Напівжорсткий фіксатор плеча
Напівжорсткий фіксатор плеча
(Фото 1).
Напівжорсткий фіксатор плеча
Напівжорсткий фіксатор плеча
(Фото 2).
Accounting icon

Вартість

Базова вартість виробу становить близько 400 гривень, але можливе її підвищення в залежності від об'ємних розмірів і рекомендацій лікаря, які потребують більш жорсткої фіксації.

Призначення

Напівжорсткий фіксатор застосовується при переломах без зміщення і тріщинах в області плечової кістки. Ортез також служить і для фіксації м'яких тканин. Але для випадків, коли пошкодження не зачіпає кісткових структур, такий жорсткий виріб є надмірним, і тому не застосовується. Для лікування подібних травм буде досить і звичайної пов'язки.

Умови застосування

Бандаж кріпиться на плечовий суглоб, що забезпечує необхідну щільну фіксацію і перешкоджає його сповзанню вниз. Виріб одягається безпосередньо на кінцівку під сорочку або футболку.

Конструкція

Ортез щільно фіксує плечову кістку в заданому положенні за допомогою жорстких шин, розташованих як із внутрішнього, так і із зовнішнього боку. Конструкція виробу дозволяє зручно змінювати його обсяг за рахунок застосування стрічок Velcro на липучках.

Підтримуюча косинка - рукопідтримувач

Підтримуюча косинка - рукопідтримувач
Підтримуюча косинка - рукопідтримувач
(Фото 1).

Підтримуюча пов'язка з легкої сітчастої тканини служить для утримання руки в певному підвішеному положенні, допускає можливість її руху вперед і широко застосовується при травмах або переломах. Даний рукопідтримувач відноситься до підтримуючих пов'язок на відміну від пов'язки Дезо, де рука фіксується безпосередньо до тулуба.

Це досить простий виріб, який відрізняється великою різноманітністю дизайну та конструкцій. Його часто призначають при травмах верхніх кінцівок в поліклініках і травмпунктах. Представлена тут косинка має сучасний дизайн і забезпечує найкращі умови для лікування.

Accounting icon

Вартість

Підтримуюча косинка коштує від 60 до 80 гривень в залежності від індивідуальних розмірів і характеристик застосовуваних матеріалів. Це готовий виріб, постійно представлений на нашому складі в декількох типорозмірах.

Конструкція

У даній косинці розміщується більша частина руки, разом із кистю, передпліччям і плечем. За допомогою зміни довжини стрічкової тяги тут зручно регулюється кут положення верхньої кінцівки в широкому діапазоні.

Підтримуюча пов'язка з фіксацією

Підтримуюча пов'язка з фіксацією
Підтримуюча пов'язка з фіксацією
(Фото 1).
Підтримуюча пов'язка з фіксацією
Підтримуюча пов'язка з фіксацією
(Фото 2).

Цей виріб - не шина, а вдосконалена різновид підтримуючої косинки, яка використовується для більш щільної фіксації та виключає рух руки вперед.

Оскільки положення кінцівки в цій пов'язці нагадує знаходження дитинчати в сумці кенгуру, то в побуті її часто називають «сітка зі стрічкою кенгуру».

Пов'язка Дезо

Фіксуюча пов'язка з щільної тканини або бандаж для плеча використовується для іммобілізації руки і дозволяє максимально зафіксувати кінцівку. Тут не тільки передпліччя і кисть підтримуються в підвішеному стані, але ще й сама пов'язка додатково кріпиться до тулуба, блокуючи всі рухи, разом із можливістю висунення руки вперед.

Пов'язка Дезо біла
Пов'язка Дезо
(Фото 1).
Пов'язка Дезо біла
Пов'язка Дезо
(Фото 2).
Accounting icon

Вартість

Пов'язка з фіксацією до тулуба коштує від 125 гривень. Виріб підбирається з готової продукції під індивідуальні розміри пацієнта під час візиту в наш ортопедичний центр і відразу ж одягається на пошкоджену кінцівку.

Призначення

Пов'язка Дезо використовується для фіксації руки в певному положенні при травмах і переломах, коли потрібна максимально знерухомити весь плечовий суглоб.

Конструкція

Виріб дозволяє щільно зафіксувати руку біля тулуба під певним кутом. Тут забезпечується можливість регулювань в широкому діапазоні завдяки наявності стрічок на липучках.

Незважаючи на щільну фіксацію, матеріали, що тут застосовуються, залишають кінцівку досить відкритою для доступу повітря, сприяючи провітрюванню і комфортним умовам під час носіння пов'язки.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^