Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортези на хребет


Підприємство «Опора-плюс» уже багато років випускає і поставляє населенню різні види ортезів, корсетів і бандажів для фіксації та підтримки всіх відділів хребта.

Ці вироби виготовляються індивідуально або підбираються для клієнтів фахівцями нашого ортопедичного центру відповідно до медичного діагнозу. Їх застосування дозволяє розвантажити проблемні зони, щоб провести декомпресію і зняти больовий синдром, а також ефективно виконати лікувально-профілактичну функцію для виправлення постави.

Ортез напівтвердий на попереково-крижовий відділ хребта

Це обладнання було розроблене для фіксації попереково-крижового відділу хребта і його підтримки в анатомічно правильному положенні. У ньому добре фіксуються всі хребці, починаючи знизу від крижового відділу і вгору до початку грудного. Також його ще називають ортопедичний бандаж або корсет для спини і поперекового відділу.

Ортез напівтвердий на попереково-крижовий відділ хребта
Ортез напівтвердий на попереково-крижовий відділ хребта
(Фото 1).
Ортез напівтвердий на попереково-крижовий відділ хребта
Ортез напівтвердий на попереково-крижовий відділ хребта
(Фото 2).
Ортез напівтвердий на попереково-крижовий відділ хребта
Ортез напівтвердий на попереково-крижовий відділ хребта
(Фото 3).
DNA icon

Матеріали

Ортез виготовляється з бавовняних тканин, ззаду для фіксації спини в ньому знаходяться металеві пластини, що встановлюються вертикально в тканинні кишені зовні, а в передній частині з боків додаються вставки з текстильного картону, які перешкоджають скручуванню більш м'яких матеріалів виробу в передній частині.

Accounting icon

Вартість

Напівжорсткий корсет - досить складний у виробництві виріб, тому його вартість для людей з невеликими розмірами починається від 750 гривень, а для повних може доходити і до 1300 гривень. Такі ортези виготовляються в тому числі і за бюджетними програмами, а термін їх служби практично не обмежений.

Checklist icon

Термін виготовлення

Наше підприємство може виготовити цю модель корсета в будь-яких розмірах індивідуально. Оскільки даний виріб не є ургентним (терміновим) і не застосовується відразу ж в післяопераційний період, то для його отримання доведеться почекати від 3 днів до 1 робочого тижня.

Призначення

Напівжорсткий ортез призначається при гострих болях у спині, а також при затисненні дисків, підвищеній компресії в дисках, міжхребцевих грижах і тріщинах у відростках. Найчастіше його застосовують для жінок і повних людей. Іноді він необхідний і для дітей при певних травмах, але в цих випадках застосовується більш висока модифікація, що захоплює також і грудний відділ.

Окрім того виріб нерідко застосовується і як захисний корсет при піднятті важких предметів для безпечного виконання фізичних робіт, але в спортивних цілях його застосовувати не рекомендується.

Умови застосування

При першому одяганні ортеза спочатку необхідно притиснути його задню поверхню до спини, а потім зробити щільне шнурування бічних поверхонь, щоб надати оптимальне положення у поперековому та крижовому відділах. Коли ми тягнемо за ремінець спереду - кожен відділ хребта фіксується окремо і рівномірно по всій довжині. А використання застібок з липучками у фінальній стадії процесу дозволить швидко і зручно застебнути виріб, так само як і за допомогою гудзиків.

Важливо врахувати, що цей виріб рекомендується надягати лежачи, тоді відбувається додаткова розтяжка хребетного стовпа за рахунок максимально щільного прилягання спини до шин і здавлювання у всіх тканинах. В таких умовах тиск хребців один на один знижується, і проблемні ділянки хребта будуть перебувати в розтягнутому, ненавантаженому стані. Це має корисний ефект при защемленні і зміщенні дисків, прибираючи больовий синдром.

Коли людина лягає для одягання корсета в перший раз - бажано, щоб їй допомогли щільно зашнурувати виріб , в той час як вона перебуває в розслабленому стані. А далі вона вже сама зможе коригувати форму виробу, підтягуючи шнурки при необхідності. Діючи таким чином - ми не тільки фіксуємо хребет, але ще й додатково розтягуємо його, здійснюючи лікувальну декомпресію, що дозволить зафіксувати розтягнуті хребці в анатомічно правильному положенні.

Завдяки застосуванню шнурівки по бічних поверхнях і застібок в передній частини виробу - його можна скоригувати всього один раз по фігурі за допомогою шнурування, а потім просто застібати, використовуючи зручні липучки спереду. Наприклад, якщо у Вас змінилися об'ємні розміри в нижній частині поперекового відділу, і в цій області потрібно збільшити обсяг, а у верхній навпаки - зменшити, то за допомогою рівномірного затягування шнурка можна плавно змінювати форму виробу по тулубу.

Так що якщо власник напівжорсткого ортеза раптово схудне або розповніє, то це не стане проблемою! Адже його завжди можна буде перешнурувати, щоб він чітко відповідав новим формам свого господаря, забезпечуючи максимальну зручність і швидкість при одяганні згодом. Здійснювати перешнурування такого корсета можна як щодня, так і раз на кілька днів або рідше в міру необхідності.

Конструкція

До особливостей даної конструкції слід віднести використання шнурівки по бокових поверхнях виробу та наявність застібок на липучках в передній частині. Саме таке рішення дає найкращий лікувальний ефект, тому що за рахунок застосування шнурування виріб можна підігнати максимально щільно і точно за формою тіла.

У задній частині корсета зазвичай встановлюються 4 алюмінієві пластини. Ми застосовуємо саме цей легкий і міцний сплав, тому що деталі з нього добре вигинаються, ідеально повторюючи форму хребта. А це необхідно, щоб добре утримувати в заданому положенні хребет.

Також у нас є ще й інший варіант виробів з використанням пружин замість пластин, але така модель в основному застосовується в профілактичних цілях, оскільки при затягуванні корсета пружини прийматимуть форму хребта, а для більш жорсткої фіксації потрібно утримувати хребет чітко в заданому положенні.

Корсет грудопоперековий

Напівжорсткий ортез на грудний та попереково-крижовий відділ хребта застосовується, коли потрібна максимальна фіксація по всій довжині хребта: від шийного до попереково-крижового відділів. Це досить складний і великий виріб, що складається фактично з 2 частин: поперекової та грудопоперекової. Також тут ще може бути і грудна частина, в яку встановлюється додаткова шина.

Корсет грудопоперековий
Корсет грудопоперековий
(Фото 1).
Корсет грудопоперековий
Корсет грудопоперековий
(Фото 2).

Даний корсет виготовляється індивідуально в різних модифікаціях при переломах і великих викривленнях відповідно до медичного діагнозу. З його допомогою можна зробити різні види фіксації: від часткової (для грудопоперекового і попереково-крижового відділів) до жорсткої (з шинами по всьому тілу, включаючи і грудний відділ).

Ортез є популярною розробкою, зробленою в XX столітті ленінградськими ортопедами, виконується як в дитячих, так і дорослих варіантах. І тому його часто називають корсет напівтвердий грудний поперековий ленінградський. .

DNA icon

Матеріали

Корсет виготовляється з бавовняних тканин, по бічній поверхні і в його задній частині встановлюються металеві пластини, а спереду - пришиваються застібки на липучках.

Checklist icon

Термін виготовлення

Цей корсет досить складний у виготовленні, тому замовлення на його виробництво виконуються від 7 до 10 днів, залежно від ступеня завантаженості підприємства. Проте, при переломах ми намагаємося зробити його якомога швидше, ну а в решті випадків, при викривленнях і деформаціях, швидкість вже не є такою критичною.

Accounting icon

Вартість

Виготовлення напівжорсткого ортеза на грудний та попереково-крижовий відділ коштує від 850 до 1700 гривень. На вартість тут більшою мірою впливає кількість встановлюваних пластин. На задній частині виробу можуть встановлюватися 4, 6 або 7 пластин, і ще додатково 1 по передній поверхні.

Оскільки у дорослих людей, так само як і у дітей до 18 років, деформації хребта часто пов'язані з інвалідністю, то при відповідному діагнозі є можливість замовити та придбати даний виріб на нашому підприємстві безкоштовно - за рахунок бюджетних коштів.

Призначення

Напівжорсткий ортез застосовується при серйозних проблемах хребта, до яких відносять переломи, деформації, неможливість утримання спини, сколіози ІІ і вище ступеня. Для дітей з інвалідністю його призначають при складних деформаціях, ДЦП, а також інших ортопедичних і неврологічних недугах.

Умови застосування

Цей виріб необхідно носити для фіксації спини протягом усього дня постійно при лікуванні наслідків травм або деформацій. Під час сну його зазвичай знімають, хоча при деяких видах переломів, можливо, доведеться проводити в ньому і нічний час.

В цілому умови застосування такого ортеза досить тривалі і залежать від причини наявної проблеми. При серйозних травмах або переломах хребта до моменту одужання у дорослих зазвичай потрібно 6-8 місяців носіння даного вироби, а у дітей це може займати 3-4 місяці.

Коли дитина має значні деформації спини і їй загрожує інвалідність, то цим корсетом доведеться користуватися для постійної фіксації дуже довго, і альтернативою тут може бути хіба що оперативне втручання. Наприклад, сколіози вище ІІ ступеня практично не піддаються корекції, і без операції їх навряд чи вдасться виправити.

Це означає, що якщо напівтвердий корсет призначається дорослій людині або дитині старшого віку з інвалідністю, то можливо їй доведеться носити його все життя. Однак і в таких випадках не варто впадати у відчай, адже сучасні методи лікування продовжують розвиватися, дозволяючи виправити багато проблем, і серед них є досить ефективні навіть для найскладніших ситуацій

Наші партнери - медики Харківського інституту патології хребта та суглобів ім. Ситенка довгі роки проводять операції і успішно виправляють складні дефекти. Але сам процес лікування в кожному випадку буде протікати суто індивідуально і повинен визначатися тільки лікарем.

Коректор постави

Напівжорсткий безшарнірний ортез на шийний та грудний відділ хребта (коректор постави) використовується в основному щоб розвести плечі і зафіксувати їх в анатомічно правильному положенні. За впливом цей ортез слабкіший за корсет і надає меншу фіксацію. Існують різні види таких виробів, представлений тут коректор - один із найщільніших.

Коректор постави
Коректор постави
(Фото 1).
Коректор постави
Коректор постави
(Фото 2).

В останні роки коректор постави користується підвищеним попитом, часто застосовується для дітей, які багато проводять часу за комп'ютером, а також для дорослих, які ведуть малорухливий спосіб життя або страждають від проблем спадкового характеру.

DNA icon

Матеріали

Виріб виготовляється з тканинних матеріалів, для фіксації використовуються застібки на липучках, а в задній частині встановлюються металеві шини.

Accounting icon

Вартість

Для цього ортеза вартість становить 500-600 гривень, але він може бути виготовлений, в тому числі, і за бюджетними програмами.

Для дітей з інвалідністю та підлітків до 18 років, що мають медичний висновок, який підтверджує наявність таких діагнозів, як кіфосколіотична або сколіотична постава, а також кіфоз або сколіоз І ступеня, цей виріб замовляється і отримується безкоштовно за рахунок державних коштів.

Призначення

Коректор постави часто призначають дітям для виправлення сутулості, але він також буде корисний і дорослим людям, що мають проблеми з поставою.

У дітей старшого віку і дорослих цей ортез в основному застосовується для корекції при сколіотичній поставі, а у дітей молодшого віку при деформаціях хребта І ступеня, до яких відносять кіфоз (сутулість) або сколіоз (викривлення).

Умови застосування

Для ефективного лікування дитини виріб необхідно своєчасно замінювати в міру її зростання. Тому, як правило, протягом року доводиться робити не менше 2 таких виробів, що відрізняються за розмірами, але при інтенсивному зростанні може знадобитися і більше.

Конструкція

У задній частині ортеза обов'язково наявні 2 вертикальні металеві пластини, що йдуть від шийного і верхнього відділу спини вниз до попереку. Іноді тут встановлюються і 3 пластини, як в корсеті. Але якщо у дорослої людини вже виникли серйозні деформації в спинному відділі, то замість коректора необхідно буде застосовувати корсет.

Ортез на попереково-крижовий відділ хребта

Цікавий легкий варіант еластичного бандажа для підтримки попереково-крижового відділу хребта, який зручно носити навіть в літню пору. Ортез застосовується в основному у людей молодого віку, коли проблеми в нижній частині спини ще не такі серйозні, і їх можна виправити без значних впливів на хребет.

Ортез на попереково-крижовий відділ хребта
Ортез на попереково-крижовий відділ хребта
(Фото 1).
Ортез на попереково-крижовий відділ хребта
Ортез на попереково-крижовий відділ хребта
(Фото 2).

Виріб створює підтримуючий ефект для спини і переднього відділу тулуба і призначений більше для лікувально-профілактичних цілей. Оскільки даний бандаж не має жорсткості, то він не зможе значно розтягнути хребет, однак дозволить частково зафіксувати його і за рахунок цього зняти больові відчуття.

DNA icon

Матеріали

Виріб виготовляється з тканинних матеріалів, для фіксації використовуються застібки на липучках, а в задній частині встановлюються металеві шини.

Accounting icon

Вартість

Для цього ортеза вартість становить 500-600 гривень, але він може бути виготовлений, в тому числі, і за бюджетними програмами.

Призначення

Виріб застосовується при невеликих проблемах хребта, коли потрібно зафіксувати попереково-крижовий відділ і трошки розтягнути його для зняття навантаження. За рахунок використання великої кількості шин в задній частині виробу (від 4 до 6) вдається підвищити лікувальний ефект від його застосування до 70%.

Цей ортез буде корисний не тільки при невеликих проблемах хребта і больових синдромах, але також може служити і як підтримуючий фігуру виріб для жінок. Його нерідко замовляють у нас клієнтки які піклуються про красу свого тіла, оскільки він ще й непогано зміцнює і тонізує м'язи і тканини живота.

Конструкція

Замість жорстких пластин тут застосовуються пружинні металеві шини, які відмінно приймають форму спини за рахунок стиснення і розтягування пружних елементів.

Напівжорсткий корсет на попереково-крижовий відділ

Цей напівтвердий корсет добре фіксує нижню частину спини, виконуючи декомпресію хребта.

Корсет для спини
Напівжорсткий корсет на попереково-крижовий відділ
(Фото 1).
Корсет для спини
Напівжорсткий корсет на попереково-крижовий відділ
(Фото 2).
DNA icon

Матеріали

Ортез виготовляється з матеріалів на тканинній основі, в передній частині тут використовується еластична гумова тканина, а ззаду встановлені металеві пластини.

Accounting icon

Вартість

Напівжорсткій корсет на попереково-крижовий відділ коштує від 500 до 700 гривень в залежності від розмірів.

Accounting icon

Термін виготовлення

Якщо корсет зі шнурівкою доведеться чекати кілька днів, то цей виріб, як правило, можна підібрати і забрати відразу ж під час візиту в наш ортопедичний центр.

Напівжорсткий корсет швидко підганяється за індивідуальними розмірами, так як спинка тут йде стандартна, а передній відділ добре фіксується за рахунок еластичної гуми. За необхідності наші фахівці зроблять додаткову підгонку виробу під Ваші параметри в найкоротші терміни.

Призначення

За своїми лікувальними властивостями цей виріб багато в чому аналогічний шнурувальному варіанту ортезів. Даний вид корсета також використовується для фіксації спини і в якості підтримуючого бандажа для переднього відділу, але в більшій мірі він підходить чоловікам і молодим людям.

Однак його не варто рекомендувати повним людям, оскільки гума в передньому відділі погано сідає на об'ємний живіт. І він не дуже підходить для жінок з тонкою талією, так як матеріали які тут застосовуються не дозволяють зробити щільну фіксацію при переході від талії до стегон. Тому для повних і жінок з великою різницею в обсягах між талією і стегнами рекомендується застосовувати інший швейний виріб на шнурівці.

Умови застосування

Корсет добре підтягує передній відділ і легко регулюється за обсягом тулуба завдяки застосуванню еластичних гумових полотен і зручного кріплення на липучках. До його унікальних переваг можна віднести те, що він швидко одягається і практично не обмежує свободи пересувань завдяки еластичній гумі в передньому відділі. Часто його одягають для підстраховки, щоб уберегтися від травм при виконанні робіт, пов'язаних з підняттям важких речей.

Конструкція

Ортез на попереково-крижовий відділ хребта йде з 4 пластинами, розміщеними в його задній поверхні. Тут не можна буде поставити 5 або 6 пластин, оскільки спереду використовується еластичне гумове полотно і тоді будуть проблеми з фіксацією виробу на тулубі.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^