Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортези на колінний суглоб


Представлена тут продукція призначена для різних видів фіксації колінного суглоба. Всі наші ортези виготовляються індивідуально в суворій відповідності до медичного діагнозу для лікування наслідків травм або вирішення ортопедичних проблем.

Ортез напівтвердий на колінний суглоб

Даний ортез використовується для іммобілізації (знерухомлення) колінного суглоба, що досягається за рахунок його жорсткої фіксацію на більшій частині кінцівки.Часто цей виріб іще називають тутором для коліна або безшарнірним ортезом. Незважаючи на те, що тут забезпечується досить щільна фіксація і колінний суглоб практично не відчуває навантажень - при наявності проблем з кістками стегна або гомілки все ж його буде не достатньо.

Ортез напівтвердий на колінний суглоб
Ортез напівтвердий на колінний суглоб
(Фото 1).
Ортез напівтвердий на колінний суглоб
Ортез напівтвердий на колінний суглоб
(Фото 2).
DNA icon

Матеріали

Напівжорсткий тутор виготовляється з неопренової тканини, всередині якої вшиваються пластини з дюралюмінію, а до передньої поверхні зовні тут кріпляться матерчаті стрічки з липучками на металевих петлях.

Accounting icon

Вартість

Базова вартість виробу становить 450 гривень. При необхідності подовження ортеза або наявності великих об'ємних розмірів по стегну пацієнта - можливе подорожчання до 650 гривень.

Checklist icon

Термін виготовлення

Тутор підбирається з наявних готових типорозмірних виробів, і потім підганяється під індивідуальні розміри протягом 1-2 годин. Це означає, що в більшості випадків клієнт зможе отримати необхідний ортез відразу ж під час візиту в наш ортопедичний центр, якщо не буде потрібне додаткове подовження виробу.

Призначення

Напівжорсткий ортез необхідний при травмах, пов'язаних з розтягуваннями зв'язок або м'язів нижніх кінцівок, розривами зв'язок коліна, а також при різних захворюваннях. Крім того, даний виріб застосовують і при деяких видах тріщин в кісткових структурах. У будь-якому випадку, умови лікування повинні визначатися медичним діагнозом, оскільки тут можуть бути приховані невидимі проблеми, для виявлення яких потрібно провести діагностику.

При переломах на початкових етапах лікування цей виріб не призначається, і замість нього для іммобілізації зазвичай використовується гіпсова шина. Хоча медики рекомендують залишатися в гіпсовій пов'язці якомога довше, вже через кілька тижнів перебування в таких умовах виникають проблеми зі шкірними покривами, погіршується стан відкритих ран через неможливість їх обробки і відсутності доступу повітря. Тому приблизно через 1 місяць після гіпсування цей ортез буде більш зручний і ефективний для підтримки пошкодженої кінцівки. У будь-якому випадку терміни й умови проходження подальшого лікування визначає лікуючий лікар.

Умови застосування

Термін носіння напівтвердого колінного тутора зазвичай становить 1-2 місяці.

Якщо необхідна звичайна іммобілізація після невеликих розтягнень зв'язок при падінні, то напівтвердий тутор можна застосовувати відразу після уточнення діагнозу, обходячись без подальших відвідувань медичних установ. Але якщо больовий синдром не проходить і присутні інші проблеми, то через деякий час все-таки доведеться знову звернутися до лікаря.

Конструкція

Жорсткість вироби забезпечується за рахунок внутрішніх металевих шин, 2 з яких йдуть по боковій поверхні і ще 2 знаходяться в задній частині. Завдяки цим пластинам виріб міцно тримається на нозі і не «грає» при пересуванні.

Ортез щільно кріпиться на нозі за допомогою зручних стрічок з липучками. Також за допомогою цих стрічок можна регулювати в широкому діапазоні його внутрішні обсяги під індивідуальні розміри власника, що часто буває необхідно при зміні форми ноги від набряків. У передній частині колінного суглоба присутні додаткові ущільнювачі і виріз для вентиляції колінної чашечки.

Як правило, стандартної довжини тутора досить для щільної фіксації колінного суглоба. Але в разі складних поєднаних травм, коли присутні пошкодження декількох видів, може знадобитися ще більш жорстка фіксація і виготовлення подовженого варіанту з верхнім охопленням від тазостегнового суглоба до гомілковостопного суглоба внизу.

Еластичний колінний бандаж

Еластичний ортез (тутор, бандаж або фіксатор) коліна використовується для фіксації колінної чашечки з метою запобігання отримання її деформацій. Виріб фіксується безпосередньо на коліні, обмежуючи згинання в суглобі, і застосовується за призначенням лікаря.
Для обмеження бічних рухів у суглобі при нестабільності в коліні використовується інший вид ортезів.

Еластичний колінний бандаж
Еластичний колінний бандаж
(Фото 1).
Еластичний колінний бандаж
Еластичний колінний бандаж
(Фото 2).
DNA icon

Матеріали

Тутор виготовляється з неопрену із застосуванням матер'яних стрічок на липучках. При необхідності тут ще використовуються знімаються знімні внутрішні пластини з жорсткого пластика.

Accounting icon

Вартість

Еластичний ортез коліна коштує від 300 до 450 гривень. На вартість в основному впливає розмір пластин, збільшення яких буде потрібно при великих об'ємних розмірах кінцівки. І чим об'ємніша кінцівка - тим вищим доведеться робити і сам виріб.

Checklist icon

Термін виготовлення

Середній термін виготовлення складає 2-3 дні, але оскільки даний ортез відноситься до ургентних виробів, призначених для термінової невідкладної допомоги, то ми намагаємося зробити все можливе, що виготовити його якомога швидше.

Призначення

Еластичний тутор часто застосовується при травмах коліна, що супроводжуються ушкодженнями колінної чашечки і набряками по поверхні стегна. Такі травми досить часто трапляються у підлітків і призводять до утворення рідини в колінній чашечці. Також існує і ряд захворювань, при яких є медичні показання для носіння такого бандажа.

Умови застосування

Виготовлення даної конструкції здійснюється повністю індивідуально, так як лікувальний ефект багато в чому буде залежати від точної відповідності його об'ємних розмірів параметрам власника.

При одяганні ортез просто натягується на ногу на зразок панчохи. Застосування у верхній частині стрічок з липучками дозволяє незначно регулювати об'ємні розміри виробу. Однак тут присутній зовсім невеликий діапазон для регулювань у порівнянні з попередньою моделлю. Адже там все можна підігнати за допомогою стрічок, розміщених по всій довжині тутора, а тут стрічки присутні тільки в його верхній частини.

В деяких випадках пацієнту не можна згинати ногу в коліні, і щоб виключити цей момент - в виріб з боків додатково встановлюються спеціальні пластини , від яких потім можна буде позбутися.

Конструкція

Еластичний ортез має неподільну конструкцію зі стрічками Velcro в задній верхній частині для регулювання фіксації. Навколо колінної чашечки тут йде подвійний шар неопрену підвищеної щільності.

У цей виріб з боків можуть вшивається додаткові кишені для розміщення пластикових шин, що забезпечують обмеження рухів у суглобі. Це буває необхідно на ранніх стадіях лікування, коли ортез спочатку застосовується разом із пластинами, а в подальшому їх виймають у міру загоєння травми. У даній моделі для обмеження згинальних рухів в коліні використовуються пластини без шарнірів.

Колінний бандаж роздільний

Цей виріб відрізняється від попередніх тим, що повністю рознімається і фіксується навколо коліна за допомогою стрічок на липучках. Для носіння його не потрібно натягувати як панчоху, а досить просто обернути навколо ноги і зафіксувати.

Колінний бандаж роздільний
Колінний бандаж роздільний
(Фото 1).
Колінний бандаж роздільний
Колінний бандаж роздільний
(Фото 2).
DNA icon

Матеріали

В Ортезі застосовується неопренова тканина різної щільності і матерчаті стрічки з липучками.

Accounting icon

Вартість

Вартість колінного бандажа роздільної конструкції становить від 300 до 450 гривень в залежності від необхідної довжини та об'єму.

Checklist icon

Термін виготовлення

Виріб виготовляється індивідуально максимум протягом 3 денного терміну.

Призначення

Бандаж подібної конструкції необхідний, коли обсяги коліна схильні до частих змін через набрякі. З боків виробу обов'язково присутні пластини, і набагато частіше воно застосовується для осіб похилого віку або людей з інвалідністю.

Шарнірний наколінник

Шарнірний наколінник
Шарнірний наколінник
(Фото 1).
Шарнірний наколінник
Шарнірний наколінник
(Фото 2).
DNA icon

Матеріали

Неопренова тканина, гумові стрічки для бічних тяг і сталеві пластини.

Accounting icon

Вартість

Шарнірній наколінник коштує в межах від 750 до 900 гривень в залежності від об'ємних розмірів і довжини виробу. Такий ортез потрібен при серйозних проблемах в колінних суглобах, найчастіше пов'язаних з інвалідизацією, і тому виготовляється, в тому числі, і за бюджетними програмами.

Checklist icon

Термін виготовлення

Стандартний термін виготовлення для даного тутора становить 1-3 днів, але для більш складних варіантів може знадобитися і до 5 робочих днів.

Призначення

Шарнірний бандаж не тільки фіксує коліно, але і дозволяє йому працювати на згин, тому застосовується в основному при нестабільності колінного суглоба, а також колінних артрозах і деформаціях. Цей ортез хоч і не виліковує повністю, але дозволяє зупинити розвиток подальших проблем.

В деякій мірі такий виріб можна вважати аналогом жорсткого ортеза колінного суглоба, що застосовується у дітей. Для дорослих людей необхідно застосовувати виріб тільки даної конструкції, тому що пошкоджені тканини у них вже не зможуть витримувати високі навантаження від масивних пластикових гільз, які до того ж можут заподіяті значні незручності в повсякденному житті.

Також ортез на шарнірах може застосовуватися і для часткової фіксації суглоба, коли потрібно обмежити коліно від зайвого розгинання.

Конструкція

По передній поверхні ортез роз’ємний, а в іншому його конструкція майже ідентична попередньому виробу. Однак по бічних поверхнях зовні тут встановлюються металеві шарніри, які утримують коліно при згинанні в зафіксованому положенні. Дві гумові стрічки зверху і знизу забезпечують щільну фіксацію ноги у виробі вище і нижче колінного суглоба.

Коли деформується не тільки суглоб, а ще й кістка в стегні або гомілки - потрібно виготовити виріб більшої довжини, щоб щільно утримувати всю кінцівку і зафіксувати деформацію в ній.

Крім того в цьому ортезі можна додатково обмежити максимальний кут розгинання коліна і зробити його менше 180 градусів (наприклад, 170). І тоді за рахунок роботи шарнірів і гумових тяг суглоб буде захищений блокуванням від повного розгинання.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^