Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортез на кисть руки


Напівжорсткій фіксатор (бандаж) променево-зап'ястного суглоба призначений для фіксації середньої жорсткості рухомого з'єднання кісток передпліччя та кисті. Цей виріб працює як еластична імобілізаційна шина, обмежуючи рух і стабілізуючи кисть в анатомічно правильному положенні. Необхідність застосування даного ортеза визначається лікарем.

Ортез на кисть руки

Ортез синього кольору на кисть руки
Ортез на кисть руки
(Фото 1).
Ортез синього кольору на кисть рукиа
Ортез на кисть руки
(Фото 2).
DNA icon

Матеріали

Фіксатор виготовляється з пружного матеріалу - неопрену, а для його фіксації на руці використовуються матерчаті стрічки з липучками Velcro на металевих петлях.

Accounting icon

Вартість

Ортез на кисть коштує 350 гривень, але якщо знадобиться виготовити виріб з більш високим охопленням кисті та передпліччя - ціна може доходити до 450.

Checklist icon

Термін виготовлення

Напівжорсткий фіксатор променево-зап'ястного суглоба представлений у нас в 2 типорозмірах. За потреби додаткової підгонки його можна буде доопрацювати на нашому підприємстві під індивідуальні параметри власника протягом 1-2 годин. А якщо буде потрібно внести більш складні модифікації, включаючи подовження форми виробу або відведення пальця руки - протягом доби виріб буде готовий.

Щоб прискорити процес загоєння травми і полегшити страждання досить просто приїхати в наш центр особисто і замовити собі даний ортез. Такі вироби фахівці намагаються зробити для пацієнтів якомога швидше під час їх візиту в ортопедичний центр. Але перед цим необхідно спочатку зробити рентген або відвідати лікувальний заклад для отримання попереднього діагнозу. Тому що в складних випадках при закритих травмах можливий перелом зі зміщенням, і тоді перед фіксацією необхідно спочатку виставити кісткові структури в правильне положення, щоб уникнути серйозних проблем після зрощення кінцівки.

В крайньому випадку, Ви можете приїхати до нас і відразу ж після отримання травми, щоб швидше одягти такий виріб. Однак через 1-2 дні все одно потрібно буде відвідати медзаклад і зробити рентгенівські знімки для перевірки встановлення кісткових структур. І вже після отримання точного діагнозу разом з лікарем можна буде приймати рішення про те, чи варто доношувати отриманий ортез або краще зробити інший варіант з більш жорсткої корекцією для його заміни.

Призначення

Напівжорсткий бандаж застосовується при вивихах і розтягненнях в промене-зап'ястному суглобі. Однак при наявності переломів або тріщин замість даного виробу накладається гіпсова шина або ж використовується пластиковий ортез. Також він не підходить і при наявності тріщин поза промене-зап'ястним суглобом - в районі передпліччя.

В основному цей фіксатор використовується при побутових або спортивних травмах після падінь, які досить часто трапляються з людьми в молодому віці. Крім того він використовується для жінок середнього і старшого віку з проблемами, пов'язаними з остеопорозом, коли кісткові структури в організмі тендітні й ослаблені.

Також подібні ортези застосовують при реабілітації, щоб убезпечити кінцівку і знизити ризики отримання повторних травм. Тому даний фіксатор нерідко використовують в якості додаткової підтримки для промене-зап'ястного суглоба після гіпсової пов'язки при недостатньому зрощенні кісткових структур і зв'язкового апарату на термін до 3-4 місяців.

Умови застосування

Як відомо, під впливом помірного тиску тканини і кістки заживають швидше, тому в даному фіксаторі необхідно перебувати цілий день і навіть вночі. Під час сну необхідно виключити ймовірність отримання зміщення при мимовільному русі, що може призвести до ускладнення травми.

В цьому виробі можна купатися, і навіть поїхати з ним на море або на відпочинок. Як правило, фіксатор необхідно носити не більше 2-х місяців, за цей період мікротріщини проходять, а зв'язки зростаються. У будь-якому випадку як мінімум 1 сезон наш ортез витримає без проблем.

Конструкція

У внутрішній поверхні ортеза знаходиться металева шина, яка вигинається за формою долоні та передпліччя і вшивається у виріб для фіксації кисті в правильному положенні. Завдяки застібкам на липучках тут є можливість зміни об'ємних розмірів при збільшенні або зменшенні набряклості руки.

Також у нас доступна для виготовлення модифікація з додатковою шиною для відведення великого пальця. Це буває необхідно при наявності внутрішніх проблем зі зв'язками, коли потрібно окремо зафіксувати палець під певним кутом. Такі пошкодження можна побачити тільки за допомогою рентгену.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^