Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Протез лапи для кота або собаки


Виріб призначений для доповнення або заміщення відсутньої частини лапи у кішки або собаки, а також для профілактики патологічних змін опорно-рухового апарату після ампутації. Протез лапи розробляється індивідуально для кожної тварини і дозволяє повністю компенсувати довжину пошкодженої кінцівки.

Багато людей не уявляють свого життя без домашніх улюбленців - чи то кішки, чи собаки, чи когось іще. Адже тварини приносять у наше життя любов і роблять нас щасливішими. Але як же гірко дивитися на страждання нашого улюбленця, якщо з ним трапляється лихо! У таких випадках господар буває готовий на все, аби полегшити тяжку долю свого друга і дати йому шанс на довге і щасливе життя, але просто не знає, як це зробити.

Якщо вам потрібно реабілітувати свого улюбленця після серйозної травми або ортопедичного захворювання, то цей пристрій допоможе швидко повернути його до нормального життя і надасть можливість нормально пересуватися. Як показала практика, тварини з укороченням лапи швидко звикають до наших протезів і досить активно ними користуються.

DNA icon

Матеріали

При виготовленні застосовуються високоякісні термопластичні матеріали. Пом'якшувальні елементи виконані з еластичного матеріалу педілену, який широко використовується у протезуванні людей.

Accounting icon

Вартість

Ціна протеза лапи для кота або собаки варіюється від 1500 до 2500 гривень в залежності від розміру тварини і довжини кінцівки, яку необхідно компенсувати.

Checklist icon

Термін виготовлення

Процес виробництва протеза зазвичай триває 2-3 дні, разом із приміркою та підгонкою.

Відео:

Протез лапи для кота або собаки виробництва ПОП «Опора-плюс» Харків


Призначення

Основне завдання цього протеза - компенсація втраченої частини лапи та відновлення її нормальної рухової спроможності. Застосування виробу дозволяє вирішити відразу 2 проблеми:

  • Отримати стійкість і можливість знову нормально пересуватися, позбуваючись атрофії тих м'язів, які тварина перестала використовувати після ампутації кінцівки;
  • Запобігти деформації та неправильному функціонуванню інших органів. .

Спочатку, коли кішка або собака втрачає кінцівку, її власник розгублений та зневірений, помилково вважаючи, що нормальне життя улюбленця закінчене. Але завдяки нашій компанії ви завжди зможете замовити протез лапи для кота або собаки і змінити його життя на краще.

Протез надає відчуття впевненості та захищеності, що дуже важливо для психологічного комфорту тварини. А це означає, що ваш улюбленець знову матиме можливість вести повноцінне життя вам на радість!

Специфіка проблеми


У живому організмі все взаємопов'язано, і фактор відсутності кінцівки створює різкі перекоси під час пересування, що із часом не може не позначитися на хребті та роботі інших внутрішніх органів, як у людей, так і у тварин. Крім того, тут іще переобтяжується і сусідня кінцівка, на яку йде додаткове навантаження.

Тому після ампутації для профілактики серйозних патологічних змін опорно-рухового апарату вкрай бажано мати можливість перерозподіляти навантаження на всі кінцівки при пересуванні. І в цьому випадку протез є найкращим рішенням, оскільки відновлює втрачені можливості для повноцінної роботи м'язів усіченої кінцівки, яка без протезування не здатна нести навантаження і працювати правильно.

Звичайно ж, під час використання протеза хода тварини може візуально мати незвичайні зміни або порушення. Але тут набагато важливіше те, що при наявності опори включається рухове навантаження, створюючи сприятливі можливості для роботи всіх м'язів. А це не тільки допоможе уникнути атрофії незадіяної мускулатури, але також дозволить зробити тварину більш стійкою і надасть їй шанс отримати фізичний і психологічний комфорт як і раніше.

Багато наших клієнтів, перед тим як замовити протез для своєї кішки або собаки, задумуються над питанням - а чи захоче мій улюбленець користуватися таким протезом, і чи зможе він повноцінно ходити, спираючись на нього?

Як показала практика, після примірки та корекції виробу, а також навчання власника його правильному одяганню, коти і собаки досить швидко починали спиратися на протез і активно його використовувати. Больових відчуттів у них при цьому не спостерігалося (тварини просто не можуть їх приховувати). У результаті улюбленець набував бажаної стійкості та впевненої ходи, а його життя і стан стабілізувалися.

Умови застосування

Після придбання протеза ветеринари рекомендують використовувати його на вулиці постійно, а під час знаходження всередині приміщень або у квартирі його можна зняти на деякий час, щоб помити або протерти вологою ганчіркою. Виріб можна без проблем помити після вечірньої прогулянки і дати йому просохнути до ранку. Пластик і пом’якшувальні матеріали, що тут використовуються, воду не вбирають, так що буквально через півгодини вони вже будуть сухими. А ось для сушіння матер'яних кріплень після попадання води потрібно виділити більше часу.

Представлений на фото виріб був виготовлений для собаки, яка має вкорочення кінцівки. Раніше у неї була ампутована частина передньої лапи, і протез дозволив компенсувати втрачену частину кінцівки.

Його конструкція розроблялася індивідуально, за попередньо зробленим гіпсовим зліпком із подальшою приміркою та підгонкою. І оскільки гільза культеприймача була виготовлена і пом'якшена за тими ж технологіями, що використовуються при створенні протезів для дітей, то лапа собаки набула здатності тримати навантаження у торець повністю.

Термін служби виробу

Протез лапи розрахований на тривалий термін служби, за умови правильного догляду, своєчасного ремонту та заміни комплектуючих. У такому випадку виріб здатний прослужити вашому улюбленцю протягом декількох років. І навіть за умови великих розмірів та експлуатації у важких умовах протез справно працюватиме не менше 1 року!

М'язова структура кінцівок тварин містить не так багато м'яких тканин, як у людини, тому об'ємних змін тут майже не відбувається, і замінювати або переробляти протез через цю причину немає необхідності.

Найпоширеніша проблема при використанні даного виду виробів - це стирання липучок і гуми наконечників за умови жорсткої експлуатації. Але якщо вчасно міняти зношену гуму, то самі пластикові поверхні тут практично не стираються і прослужать довгі роки. Зношені комплектуючі завжди можна замінити у нашому ортопедичному центрі.

Конструкція

Індивідуальний підхід до виготовлення дозволяє врахувати всі нюанси кожного конкретного випадку і при необхідності внести додаткові зміни до базової конструкції. Це потрібно для того щоб надійно зафіксувати протез і правильно розподілити м'язове навантаження на всі кінцівки.

У верхній частині виріб є зменшеною копією протеза ноги для людей, а його низ виконаний за зразком милиці із гумовим наконечником. Параметри протеза і кріплення залежать не тільки від довжини і форми кукси, а й від інших важливих чинників, таких як вік і активність тварини, стан опорно-рухового апарату та ін.

Основне призначення протеза - доповнення і заміщення відсутньої частини лапи у кішки або собаки, тому для різних випадків нижня частина протеза буде приблизно однакова, а ось висотні характеристики і форма культеприймача будуть варіюватися, а в деяких випадках може знадобитися додаткове пом'якшення внутрішньої частини.

Для виготовлення протеза спочатку робиться гіпсовий зліпок кукси, який дозволяє уточнити форму виробу для більш щільної і надійної фіксації на кінцівці. Внутрішня поверхня гільзи культеприймача формується одночасно з м'яким вкладишем зі спінених матеріалів за виконаним зліпком. Потім з мікропористої гуми вирізається і клеїться підошва, щоб виключити ковзання лапи на гладких поверхнях. Для кріплення до лапи використовується капронова стрічка і стрічка «Контакт» (Velcro).

Після виготовлення протеза обов'язково проводиться його примірка, тому що власнику тварини буває складно надіти його правильно у перший раз. Оскільки м'язово-кісткові структури у тварин більш жилаві, ніж у людей, то іноді доводиться робити додаткову підгонку, після якої господарю вже не важко надягати і знімати виріб зі свого улюбленця самостійно.

Представлений тут продукт розроблено для собак та котів будь-яких розмірів. Можливості застосування такого виробу для більш дрібних тварин обмежені через їх мініатюрність. Проте, наші фахівці проконсультують вас і зроблять все можливе, щоб надати унікальний шанс для нормального існування кожного улюбленця, який переніс травму.

Протез лапи для кота або собаки

Протез лапи для кота або собаки
Протез лапи для кота або собаки
(Фото 1).
Протез лапи для кота або собаки
Протез лапи для кота або собаки
(Фото 2).
Замовити по бюджету Придбати в магазині
^