Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Інвалідні візки для тварин з особливими потребами


Виріб призначений для домашніх тварин з особливими потребами, які не можуть користуватися певною частиною тіла або одразу кількома лапами.

Принцип роботи усіх видів візків один і той же - це невеликий возик на коліщатках, на якому знаходиться нерухома частина тіла тварини. І в ньому ваш улюбленець зможе активно пересуватися, використовуючи тільки робочі кінцівки, в той час як пошкоджена частина буде перебувати у стані спокою.

Конструкція інвалідного візка є універсальною і може успішно застосовуватися не тільки для котів і собак, а й для інших домашніх тварин різних розмірів. Подібні вироби зараз пропонуються на багатьох сайтах у вигляді готових товарів. Однак наше підприємство займається індивідуальним виготовленням та підгонкою ортопедичних виробів.

На практиці індивідуальні вироби краще виконують свої функції, оскільки точно відповідають усім фізичним параметрам і створюються профільними фахівцями з урахуванням діагнозу та характеру тварини. Вони виконуються з високоякісних ортопедичних матеріалів, містять додаткові пом'якшувальні елементи, і тому за умови правильного використання тварини не відчувають болю або дискомфорту і швидко звикають до візка, знаходячи набагато більше можливостей для пересування і нормального існування.

DNA icon

Матеріали

Рама виготовляється з алюмінієвих труб, діаметр і товщина яких залежить від розміру коляски, а легкі колісні стійки - з високоміцного полімеру або алюмінію. Залежно від розміру тварини використовуються пневматичні або поліуретанові колеса з підшипниками закритого типу, добре захищеними від пошкоджень і попадання бруду.

Accounting icon

Вартість

Ціна інвалідного візка для котів або собак знаходиться в межах від 2000 до 2500 гривень. На вартість тут в основному впливають розміри і параметри коліс, а також необхідність додаткових робіт для його підгонки.

Checklist icon

Термін виготовлення

Виробництво візка займає від 3 до 5 робочих днів. Після обмірювання тварини виконується підбір всіх матеріалів та комплектуючих: коліс необхідного діаметра, матеріалу для каркаса і т.п. Після того як основна частина готова, здійснюється підгонка гамака і висотних параметрів.

Видео:

Інвалідні візки для тварин з особливими потребами виробництва ПОП «Опора-плюс» Харків

Призначення

Показанням до застосування інвалідного візка є наявність наступних проблем:

  • Повна або часткова втрата рухових функцій передніх, задніх або всіх лап;
  • Відсутність кількох кінцівок у тварини;
  • Частковий параліч лап або хребтаа;
  • Розлади координації рухів, що трапляються при певних захворюваннях;
  • Післяопераційний період, коли не можна навантажувати передню або задню частину тіла.

Тварини з подібними проблемами практично позбавлені можливості пересуватися без спеціального пристрою, і в таких випадках про умови та строки одужання говорити вкрай складно. Крім того, при лікуванні деяких видів паралічу і серйозних травмах повноцінна рухова активність часто буває вирішальним фактором для одужання, бо завдяки тому, що рухаються одні кінцівки, з часом можливе відновлення втрачених рухових функцій інших.

Специфіка проблеми

При серйозних порушеннях рухових функцій тварина відчуває значні страждання і, перебуваючи в такому стані, вона зможе тільки повільно повзати по рівній поверхні.

У даному випадку господарям слід розуміти, що при використанні цього пристрою вони хоч і не отримають повністю здорового улюбленця, але саме завдяки йому тварина отримає можливість нормально пересуватися і набагато комфортніше себе почувати.

На фото зображена звичайна кішка, яка зараз проживає у ветеринарній клініці. Її тулуб і задня частина тіла лежать у тканинному гамаку, і завдяки цьому тварина може пересуватися за допомогою передніх лап. Подібна конструкція може бути створена і для випадків, коли є можливість рухатися тільки на задніх лапах.

До застосування інвалідного візка тварина весь час сумно лежала біля миски з їжею. Тепер же вона досить швидко бігає і знову радіє життю. До того ж, імовірно, що знову придбана можливість руху надасть реальні шанси для подальшого одужання цієї кішки.

Умови застосування

Для успішного застосування гамак візка повинен максимально щільно кріпитися на тулуб, але при цьому не створювати больових відчуттів і не завдавати тварині додаткових незручностей через натирання або передавлювання органів. Тому виріб повинен чітко підходити за розміром, а у більшості випадків це можна забезпечити тільки при індивідуальному виготовленні!

Окрім того, існує ще чимало нюансів, включаючи активність тварини та її характер, які потрібно враховувати при розробці конструкції коляски. Якщо ваш кіт або собака сприймає виріб спокійно, його можна закріпити на тулубі, злегка затягнувши невелику кількість кріплень. Коли ж вихованець дуже активний - знадобляться додаткові кріплення посередині, щоб він не вивалювався з візка.

Термін служби виробу

Після операції або при тимчасових порушеннях рухової здатності у тварини візок може знадобитися ненадовго, але якщо порушення вже незворотні, то варто серйозно задуматися про те, чи вистачить вашому вихованцеві даного виробу надовго.

Більшість виробників інвалідних візків надають гарантію всього лише на 1 рік, в той час як наш виріб розрахований на значно триваліший термін служби. І подібно до звичайних інвалідних крісел для людей, візки для котів і собак також можуть вірою і правдою прослужити не менше 4 років (за умови своєчасного ремонту і заміни комплектуючих).

Зношені стрічки кріплень, колеса та інші вузли завжди можна замінити у нашому ортопедичному центрі, і таким чином іще більше подовжити термін служби виробу.

Конструкція

Візок складається з несучого металевого каркаса, напрямних тяг, пари коліс і матерчатого гамака. Гамак закріплюють на напрямних, і до них же прикріплюють колеса.

Для полегшення конструкції, там де це можливо, ми намагаємся більше використовувати алюміній, а довгі тяги зазвичай робляться з міцної сталі. Для тварини невеликих розмірів практично весь виріб може бути зроблено з алюмінію, щоб забезпечити мінімальну вагу і компактність. А ось якщо тварина велика, то тут доведеться застосовувати сталеві матеріали, щоб підвищити жорсткість конструкції.

Рама і кріплення розробляються суто індивідуально з тих матеріалів, які найкраще відповідають ситуації, і підганяються по висоті так, щоб тварина пересувалася максимально природно, а її кінцівки були у правильному положенні (не вище і не нижче необхідного рівня). Тому всі інвалідні візки виконуються з можливістю регулювання висоти стійок на випадок, якщо тварині буде некомфортно і знадобиться додаткова корекція.

Сам гамак складається з 2 частин, і у прикладі на фото тримається за рахунок всього однієї застібки. Для щільної фіксації візка при його виготовленні важливо чітко підігнати розмір і форму гамака під розміри тулуба тварини, а також визначити необхідну кількість застібок, з огляду на індивідуальні особливості її поведінки.

Інвалідні візки для тварин

Інвалідні візки для тварин
Інвалідні візки для тварин
(Фото 1).
Інвалідні візки для тварин
Інвалідні візки для тварин
(Фото 2).
Замовити по бюджету Придбати в магазині
^