Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Фіксатор скакального суглоба – Опора-плюс


Виріб служить для стабілізації скакального суглоба і ступні у тварин, забезпечуючи фіксацію проблемної лапи під час пересування у природному положенні. Подібний фіксатор може використовуватися і для задніх лап.

По суті це аналог ортопедичного черевика (безшарнірний ортез для людей), що фіксує правильне положення ступні, щоб не допускати підвертання пальців ноги під час ходьби. Представлений фіксатор може бути виготовлений нашими фахівцями для багатьох домашніх тварин, але більшою мірою він підходить для собак і котів.

Якщо вам потрібно реабілітувати свого улюбленця після серйозної травми або ортопедичного захворювання, то цей пристрій дозволить повернути його до нормального життя. На практиці ми часто бачимо, що тварини швидко звикають до нашого виробу і користуються ним навіть активніше за людей.

DNA icon

Матеріали

Ортез виготовляється індивідуально з ортопедичного пластику з м'якою підкладкою, що йде по внутрішній поверхні до самого верху виробу. Тут використовуються ті ж самі матеріали, що і в класичній ортопедії.

Accounting icon

Вартість

Базова вартість виробу становить 1500 гривень і збільшується в залежності від необхідних висотних характеристик і складності проблеми.

Checklist icon

Термін виготовлення

Виробництво такого фіксатора в середньому займає 2-3 дні в залежності від ступеня завантаженості підприємства. Якщо ортез зроблений правильно, з урахуванням специфіки проблеми і всіх особливостей тварини, то проведення додаткової корекції та підгонки не буде потрібно. Ваш улюбленець практично відразу відчує колишню впевненість під час руху і буде нормально себе почувати у цьому виробі.

Відео:

Фіксатор скакального суглоба виробництва ПОП «Опора-плюс» Харків

Призначення

Основний принцип дії даного ортеза – зафіксувати суглоб або кісткову структуру, в якій наявні пошкодження або так званий псевдосуглоб (коли перелом зростається, блокуючи рухи). Хоча тут слід зазначити, що у тварин подібні складні травми із незрощенням кістки трапляються набагато рідше, ніж у людей.

Застосування даного виробу дозволяє вирішити відразу 2 проблеми. По-перше, зафіксувати суглоб, щоб запобігти подальшому розвитку запального процесу і можливим надламам кісток. А по-друге, це дозволить тварині знову нормально пересуватися і вести повноцінне життя, продовжуючи радувати своїх господарів.

Можливі захворювання:


Специфіка проблеми


Слід відразу зазначити, що домашні улюбленці мають більш грубі тканини кінцівки, ніж у людей, і добре пристосовані до проживання у суворих умовах. Тому вони менше травмуються, а отримані травми заживають значно швидше.

Проте, при серйозних проблемах, до яких відносять нестабільність у кінцівці, без спеціального пристрою тварині буде складно пересуватися, а також можливе подальше погіршення ситуації. І доки вона відчуває дискомфорт - навіть не буде намагатися використовувати хвору лапу.

Нестабільне положення лапи може бути пов'язане як із травматичними факторами, так і з хронічними захворюваннями. Коли є проблема у суглобах або зростається перелом кістки лапи, то фіксатор скакального суглоба є найбільш ефективним рішенням і застосовується постійно. У таких випадках даний ортез дозволить забезпечити правильне положення ступні і не дасть підвертатися пальцям і лапі під час пересування.

Будь-які травми і переломи, що призводять до нестабільного стану кінцівки, завжди загоюються тривалий час. У ситуації, коли необхідно заблокувати суглоб, вибір невеликий - операція або фіксація кінцівки. І, на жаль, у такому випадку ветеринари мало чим можуть допомогти. Звичайно ж, вони залікують відкриту рану або зафіксують суглоб оперативно, але тут їхні можливості дуже обмежені.

Як відомо, будь-яка операція на суглобі – це дорога процедура із тривалим процесом відновлення. І хоча у деяких випадках це дозволить усунути проблему, але у тварин практикується вкрай рідко з кількох причин. Наприклад, якщо буде потрібно встановити штир всередину кістки кота або собаки, то це буде зробити вкрай складно не тільки через їх мініатюрність, але і тому що кісткові структури кінцівки у тварин обволікає набагато менше м'яких тканин, ніж у людини.

Фіксації з гіпсуванням у таких випадках теж практично не проводяться, оскільки гіпсова пов'язка є незнімною конструкцією, накладення і тривале носіння якої спричиняє великі труднощі: гіпс прилипає до шерсті, а поведінка тварини в таких умовах просто непередбачувана.

Умови застосування

Зазвичай люди звертаються до нас, коли у їх улюбленця вже присутні серйозні хронічні проблеми, що вимагають постійного носіння ортеза. Тому на вулиці тварина завжди знаходиться у фіксаторі, щоб не відчувати проблем під час пересування.

Наприклад, представлений на фото виріб був виготовлений для собаки, яку люди помітили, їдучи на машині. Вона шкутильгала уздовж дороги, і її просто підібрали. Тварина сильно накульгувала на три лапи, не маючи можливості спиратися на поверхню як слід, що, ймовірно, було наслідком перелому. І якщо без нашого виробу пес насилу пересувався, то зараз він вільно скаче, насолоджуючись повноцінним життям і радуючи нових господарів!

Виріб не боїться вологи, і тільки його елементи, зроблені із тканини, вимагають просушування перед використанням, якщо на них попала вода. Також ортез ненадовго знімають для чищення або під час знаходження в домашніх умовах.

Термін служби виробу

Ортез розрахований на тривалий термін служби, який передбачає ремонт і заміну комплектуючих.

М'язова структура кінцівок у домашніх тварин містить не так багато м'яких тканин, тому об'ємних змін тут майже не відбувається. А це означає, що за умови правильного догляду, своєчасного ремонту та заміни зношених липучок із гумками фіксатор без проблем прослужить кілька років.

І навіть якщо у вас дуже великий пес, який буде піддавати ортез значним навантаженням або намагатися здерти його з себе, довго звикаючи до виробу, все одно - виріб повинен прослужити не менше 1 року.

Найпоширеніша проблема тут - це стирання гумових підошов в умовах жорсткої експлуатації. Але якщо вчасно міняти зношені гумки, то самі пластикові поверхні виробу практично не стираються і служать довгі роки. Окрім того, через деякий час можливе зношування матеріалів липучок, які завжди можна замінити у нашому центрі.

Конструкція

Зовнішня частина фіксатора являє собою так званий каркасний чобіток із пластику, який багато в чому повторює аналогічний ортез для дітей. Внутрішня поверхня обов'язково містить вкладиші з еластичного матеріалу - педілену, який широко застосовується при виробництві устілок, а також протезів і ортезів для запобігання зайвого тертя м'яких тканин кінцівки під час руху.

Ортез надійно закріплюється на лапі за допомогою 3 стрічок Velcro на липучках. Чорні стрічки тут - це елементи кріплення, які із внутрішнього боку забезпечуються спеціальними м'якими подушечками. Вони необхідні для того, щоб щільно притиснути кінцівку до поверхні виробу і уникнути будь-якого дискомфорту або натирання. Знизу підошви клеїться додатковий шар гуми, що дозволяє виключити ковзання лапи на гладких поверхнях.

Основний принцип дії фіксатора скакального суглоба для тварин - зафіксувати проблемну ділянку кінцівки зверху і знизу, виключивши бічні скручування. Тому для різних випадків конструкція буде приблизно однакова, а ось її висотні параметри будуть варіюватися, а у деяких випадках може знадобитися додаткове пом'якшення.

Конструкція представленого тут фіксатора більше розрахована на собак середніх та великих розмірів. Оскільки у котів та інших тварин невеликих розмірів кінцівки набагато коротші, то для них потрібно вносити додаткові зміни.

Можливості застосування такого виробу для дуже маленьких собак декоративних порід та інших дрібних тварин дуже обмежені через мініатюрність їх кісток. Проте, наші фахівці проконсультують вас і зроблять все можливе, щоб надати унікальний шанс для нормального існування кожному травмованому улюбленцю!

Фіксатор скакального суглоба

Фіксатор скакального суглоба
Фіксатор скакального суглоба
(Фото 1).
Фіксатор скакального суглоба
Фіксатор скакального суглоба
(Фото 2).
Замовити по бюджету Придбати в магазині
^