Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортез шарнірний на колінний гомілковостопний суглоб


DNA icon

Матеріали

Гільзи ортеза зроблені із пластику з пом'якшуючими елементами в місцях кісткових виступів. Застібки на виробі складаються із тканих матеріалів. Для шарнірів застосовуються як сталеві й титанові сплави, так і пластикові матеріали.

Checklist icon

Термін виготовлення

До 1 місяця.

Accounting icon

Вартість

Кінцева вартість готового виробу визначається в основному витратами на комплектуючі і знаходиться в межах від 12-15 до 30-40 тисяч гривень.

У той час як вітчизняні шарніри коштують від 1 до 2-3 тисяч гривень, закордонні аналоги відрізняються значною різницею у їх вартості. Залежно від складності конструкції, а також інших факторів, ціна імпортних вузлів варіюється від 2-3 до 15-20 тисяч гривень.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає, що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати даний ортез для дітей і підлітків, а також людей старше 18 років з інвалідністю, безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Призначення

Ортез шарнірний на колінний та гомілковостопний суглоб використовується для лікування деформацій у колінному та гомілковостопному суглобах шляхом їх фіксації.

Для забезпечення надійної фіксації колінного суглоба тут встановлені шини, тоді як гомілковостопний суглоб залишається відкритим. Застосування спеціального шарніра залишає можливість згинання ноги в коліні й вільного пересування на ній без навантажень. Завдяки цьому фактору в процесі руху кінцівки витримуються всі параметри, встановлені для правильної корекції.

Даний тип ортезів застосовується у наступних випадках:

Це індивідуальний виріб, який розробляється чітко на основі поточного медичного припису. В процесі виробництва та підгонки ортеза наші фахівці постійно знаходяться у контакті з лікуючим лікарем. Адже тільки діючи з урахуванням всіх лікарських рекомендацій можна розробити найбільш якісне рішення ортопедичної проблеми для пацієнта.

При наявності патологічної кривизни ноги у дитини постійне застосування подібного апарату дозволяє здійснювати м'яке коригування з поступовим вирівнюванням та усуненням відхилення у процесі росту кінцівки.

Окрім того, якщо у пацієнта є варусна деформація кінцівки, то при виготовленні гіпсової моделі це буде обов'язково враховано нашим фахівцем, і він постарається закласти у конструкцію мінімально необхідне для впливу на її виправлення, наскільки це дозволяє поточний стан самої кінцівки.

У порівнянні із гіпсовою пов'язкою наш виріб забезпечує не тільки фіксацію, але й корекцію кінцівки, а також значно прискорює одужання і спрощує процес реабілітації. При використанні такого ортеза значно легше пересуватися, а також можна сідати і вставати без особливих труднощів.

Особливості конструкції

Технологічно це досить складний індивідуальний виріб, розрахований на термін служби від 1 до 1,5 років у залежності від виду та ступеня деформації, що потребує виправлення. У процесі виготовлення технік-ортопед спочатку створює гіпсовий зліпок нижньої кінцівки, за яким проводиться моделювання всіх необхідних параметрів для корекції відповідно до медичного висновку лікаря.

Використовуючи цей апарат, його власник зможе не тільки повністю блокувати суглоб у замкнутому стані, але також має можливість пересуватися і виконувати розроблення коліна у розблокованому режимі. Для цього у даній конструкції шарнір має фіксатор із перемиканням режиму блокування, який дозволяє комбінувати режими фіксації для колінного суглоба.

Щоб сісти або мати можливість зігнути ногу, власникові необхідно просто підняти вгору розташований на шарнірі фіксатор. А при вставанні для ходьби колінний шарнір блокується автоматично, щоб знову зафіксувати і знерухомити суглоб, виключаючи неприпустимі навантаження.

Умови застосування

Для успішного одужання при описаних вище проблемах ортез для коліна потрібно носити постійно до моменту повного виправлення деформації або достатнього загоєння суглоба (коли здійснювати рух можна буде під навантаженням).

Тому пацієнту необхідно проводити максимально можливий час в такому апараті, як у режимі сну, так і під час неспання, але існує низка проблем і незручностей. Як правило, на час сну ортез знімається і надягається інший (ідентичний йому, але без шарнірів), який виконує повну фіксацію ноги у лежачому положенні.

Подібні вироби виготовляються суто індивідуально і застосовуються як для дітей, так і дорослих. Представлений зразок був розроблений нашими фахівцями для дитини у віці 10 років.

Конструкція

Апарат забезпечує можливість регулювання при розведенні стегон для установки колін та нижніх кінцівок при ходьбі. Це виріб індивідуальної розробки, який ретельно підганяється під фізичні параметри дитини. Спочатку проводяться всі заміри, за якими робляться гіпсові зліпки, а потім вже виготовляється сам ортез.

Конструкція тутора дозволяє проводити обмежене регулювання для його точної відповідності поточним параметрам власника, що дозволяє продовжити термін служби виробу за рахунок подовження тяг від тулуба до стегон і розширення установки у тазостегновому поясі. Як правило, після річної експлуатації зріст та обсяги дитини змінюються настільки, що виріб доводиться робити заново.

Гарантія

Гарантійне обслуговування для ортезів надається нашим підприємством протягом 1 року. Як правило, цього терміну цілком достатньо для виправлення деформацій у дітей у віці від 7 до 10 років при середніх темпах росту.

У той же час можливо, що в деяких випадках потрібна передчасна заміна виробу внаслідок критичної розбіжності осей шарнірів приладу та осей суглобів у дитини, що підросла. У таких випадках апарат носити вкрай не рекомендується, так як це може призвести до погіршення і зворотніх результатів у процесі лікування.

Комплектація

Для даного класу виробів може застосовуватися велика різноманітність компонентів, яка включає в себе не тільки шарніри, але й різні види шин для колінних та гомілковостопних суглобів. Всі матеріали і комплектуючі підбираються залежно від фізичних параметрів замовника і необхідних функціональних особливостей ортеза.

Найчастіше тут застосовуються завжди доступні в наявності комплектуючі українського виробництва. Вони забезпечують надійність і функціональність ортопедичних виробів на досить високому рівні, будучи гідною альтернативою більш складним і дорогим імпортним аналогам.

У той же час, при необхідності мати розширений набір регулювань або можливість виконання специфічних рухів зі складною амплітудою, в ортезі можуть бути застосовані комплектуючі різних конструкцій від провідних зарубіжних виробників.

Інші фото

Ортез на колінний суглоб та голеностоп.
Фото 1. Ортез на колінний суглоб та голеностоп.
Ортез на коленный сустав голеностопа
Фото 2. Ортез на колінний суглоб та голеностоп.
Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^