Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортез регульований для тазостегнових суглобів на шарнірах


DNA icon

Матеріали

Внутрішні гільзи виконані з пластику і мають пом'якшуючі вкладки з Педиліну - спіненого поліетилену, а зовнішня частина робиться з жорсткого поліетилену. Шарнірний механізм з нержавіючої сталі, кріплення-застібки на липучках із тканого матеріалу мають можливість заміни у разі виходу з ладу.

Checklist icon

Термін виготовлення

До 1 місяця.

Accounting icon

Вартість

Виготовлення подібного ортеза обходиться приблизно в суму від 18 до 20 тисяч гривень (при використанні вітчизняних комплектуючих). При необхідності виріб також може бути зроблено повністю або частково з імпортних комплектуючих. Однак в таких випадках вартість апарату багато в чому залежить від додаткових витрат на дорогі компоненти закордонного виробництва і може доходити до 70 тисяч гривень.
Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає, що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати собі цей ортез безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Призначення

Індивідуально розробляється ортез (тутор) для дітей з нестійкою ходою, а також людей, які страждають на дитячий церебральний параліч (ДЦП). Його застосовують для виправлення кутових установок кінцівок під час пересування. Якщо при ходьбі дитина зводить коліна, то в процесі носіння такого тутора проводиться поступове коригування і вирівнювання її ходи. Виріб виготовляється строго за приписом лікаря на період реабілітації і не призначений для повної фіксації або вертикалізації пацієнта.

Конструкція ортеза забезпечує не тільки необхідний ступінь фіксації, дозволяючи пересуватися в ньому, а також передбачає регулювання кута розведення нижніх кінцівок по стегнах, що є необхідним чинником для успішного проходження реабілітації в подібних випадках.

Наш апарат є досить якісним, але дешевшим аналогом популярної серії туторів SWASH/СВОШ, яка була розроблена шведськими ортопедами.

Умови застосування

Ортез призначений для використання в період реабілітації в стаціонарних або домашніх умовах, тому в ньому можна стояти, сидіти і пересуватися. Також допускається одягати його поверх легкого одягу для короткострокового виходу на вулицю. У даному виробі пацієнту потрібно проводити не менше половини часу свого неспання. Тут все визначається індивідуальними умовами, які прописує лікар у програмі реабілітації.

Термін застосування виробу залежить від медичного діагнозу, і для дітей з неврологічними проблемами зазвичай становить від 6 до 12 місяців. Залежно від прогресу під час проходження реабілітаційної програми може знадобитися і більш тривале носіння апарату протягом декількох років.

Такі ортези виготовляються для дітей у віці до 7-8 років при відсутності застарілих контрактур, а також для підлітків 10-12 років невисокого зросту. Але найбільший позитивний ефект досягається при використанні починаючи з 3-4 років. При тривалому застосуванні необхідно виготовлення нових подовжених частин для заміни застарілих, які встановлюються на наявні шарніри в міру зростання дитини. При необхідності тутор даної конструкції також застосовується і для людей старшого віку.

Конструкція

Апарат забезпечує можливість регулювання при розведенні стегон для установки колін та нижніх кінцівок при ходьбі. Це виріб індивідуальної розробки, який ретельно підганяється під фізичні параметри дитини. Спочатку проводяться всі вимірювання, за якими робляться гіпсові зліпки, а потім вже виготовляється сам ортез.

Конструкція тутора дозволяє проводити обмежені регулювання для його точної відповідності поточним параметрам власника, що дозволяє продовжити термін служби виробу за рахунок подовження тяг від тулуба до стегон і розширення установки в тазостегновому поясі. Як правило, після річної експлуатації зріст та обсяги дитини змінюються настільки, що виріб доводиться робити заново.

Комплектація

У конструкціях ортезів наше підприємство використовує як вітчизняні розробки, так і продукцію провідних німецьких виробників. Тут все підбирається індивідуально, а найдорожчими і технологічними модулями є шарніри.

Імпортні комплектуючі забезпечують підвищений комфорт і більш тонке регулювання за рахунок більшої кількості можливих налаштувань. У той же час модулі українського виробництва виконують такі ж функції на належному рівні, але мають більшу ремонтопридатність і доступність.

Ортези поділяються на 4 типорозміри відповідно до вікових характеристик пацієнтів, включаючи зріст, обсяг тулуба і довжину кінцівок. Для маленьких дітей застосовуються деталі невеликого розміру, в той час як для більших потрібні посилені шарніри. Для дорослих людей необхідні подовжені модулі з посиленими застібками.

Інші фото

Ортез для тазостегнових суглобів.
Фото 1. Ортез для тазостегнових суглобів.
Ортез для тазостегнових суглобів.
Фото 2. Ортез для тазостегнових суглобів.
Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^