Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортез шарнірний на дві ноги з корсетом


DNA icon

Матеріали

Основні модулі зроблені з пластику, також використовуються сталеві або титанові шарніри в залежності від ваги та мобільності пацієнта.

Accounting icon

Вартість

Дитячий ортез коштує до 45 тисяч гривень, а виріб для дорослого 45-50 тисяч.

Checklist icon

Термін виготовлення

До 1-го місяця.

Призначення

Застосовується у дорослих та дітей з проблемами вертикалізації, до яких відносяться ДЦП, різні нейро-м’язові захворювання та наслідки шийно-хребетних травм, при яких відсутня чутливість у кінцівках і тазостегнових суглобах. Ортез жорстко фіксує грудний відділ, тазостегновий, колінний, гомілковостопний суглоби та стопу. Це складний виріб, що використовується для тривалої реабілітації.

Умови застосування

Ортез застосовується у процесі реабілітації для відновлення і запуску системи пересування у пацієнта. У такому виробі людина може стояти і повільно пересуватися навіть за відсутності м'язової чутливості та здатності утримання в суглобах. В процесі експлуатації м'язи поступово включаються в роботу завдяки роздільному опрацюванню кожного суглоба за допомогою відкривання і закривання відповідних замків ортеза.

У дітей рекомендується застосовувати протягом терміну до 1 року. У дорослих через рік необхідно здійснювати ремонтно-профілактичні роботи в залежності від ступеня зношеності. Виріб призначений для застосування всередині приміщень, а у теплі пори року його можна використовувати і на вулиці.

Конструкція

Виготовляється суто індивідуально за формою тіла і кінцівок пацієнта.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^