Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Безшарнірний ортез (відводяща шина) на тазостегнові і колінні суглоби


DNA icon

Матеріали

Основні деталі конструкції зроблені із пластику. Також тут застосовуються елементи із тканини - пом'якшувальна подушка і стрічки Velcro з липучками.

Checklist icon

Термін виготовлення

До 1 місяця.

Accounting icon

Вартість

Виріб коштує від 4 до 6 тисяч гривень в залежності від розмірів майбутнього власника і складності технологічних рішень, що застосовуються.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає, п олітики України. А це означає, що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати собі цей ортез безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Призначення

Безшарнірний ортез (відводяща шина) застосовують для постійної фіксації ніг із заданими кутами у тазостегнових суглобах після операцій на тазостегнових кістках, коригуючих операцій при вивихах та підвивихах тазостегнових суглобів. Необхідний для правильної установки кут сходження стегон визначає лікар по рентгенівським знімкам та іншим факторам, що виявляються під час медичного обстеження.

Ортез використовується як для зовсім маленьких дітей у віці від півроку, так і для підлітків 12-14 років. Але частіше його застосовують для пацієнтів найбільш раннього віку. Такий апарат просто необхідний у післяопераційний період при наявності хвороби Пертеса. У такому випадку забезпечується максимальний лікувальний ефект для загоєння суглобів.

Конструкція і застосування виробу визначаються чітко за призначенням лікаря. Ортез виготовляється індивідуально і використовується до тих пір, поки не буде забезпечене повне відновлення або стабілізація хворих суглобів.

Умови застосування

На жаль, при наявності описаних тут проблем, дитині необхідно повністю знерухомити нижні кінцівки. Тому перебувати в такому Ортезі вона буде постійно: під час сну, купання, сидіння і т.п.. Наша конструкція дозволяє переносити і перекладати пацієнта, що в ньому знаходиться, таким чином, що його тазостегнові суглоби будуть безперервно перебувати у зафіксованому під заданим кутом положенні.

Ортез видається на час лікування, і після одужання вже більше не буде потрібен. Як правило, необхідний ефект від застосування такого виробу досягається протягом періоду від 3 до 8 місяців.

Конструкція

Цей виріб має ексклюзивну конструкцію, його було розроблено нами у Харкові для пацієнта, що проходив лікування в Інституті патології хребта та суглобів ім. Ситенка. Найскладнішою в технологічному плані частиною тут є виготовлення пластикових гільз із роздвоєнням.

Ортез складається із 2 половинок, які жорстко фіксуються під заданим кутом за допомогою встановленої ззаду панелі. При необхідності подальшого коригування кут можна змінити. Для цього задню панель висвердлюють і прибирають, а потім виставляється і фіксується новий кут.

Апарат кріпиться до тіла за допомогою стрічок Velcro з липучками. Він має додаткову розпірку, яка виконує функцію посилення конструкції при розведенні ніг, а також може служити ручкою для перенесення та утримання дитини в процесі купання, лікувальних процедур та інших необхідних маніпуляцій.

Під спину тут комплектується спеціальна подушка зі швейної тканини, щоб протидіяти утворенню пролежнів і потертостей у нижній частині таза.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^