Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

безшарнірний ортез на тазостегновий суглоб на одну ногу


DNA icon

Матеріали

Основна деталь виробляється з литого пластику, також тут є стрічки із тканини, сталеві скоби та заклепки для кріплення апарата до тіла.

Checklist icon

Термін виготовлення

Протягом 20 робочих днів.

Accounting icon

Вартість

Виготовлення такого апарата коштує від 6 до 8 тисяч гривень в залежності від розмірів та інших характеристик його майбутнього власника.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає,що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати даний ортез безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Призначення

Ортез на тазостегновий суглоб на одну ногу виконує функцію фіксації одного із тазостегнових суглобів в необхідному положенні. На відміну від ортеза на обидва тазостегнових суглоба, який застосовується у дітей і додатково задає коригуючий кут у суглобах, тут потрібно тільки іммобілізувати пошкоджену кінцівку.

В цілому, цей пластиковий виріб є полегшеним варіантом шини Лоренца. Але наш ортез має цілий ряд переваг у порівнянні з традиційною гіпсовою шиною, забезпечуючи більш зручну експлуатацію за рахунок меншої ваги та спрощеної процедури знімання.

Подібні вироби застосовуються при переломах, оперативному лікуванні, а також як тимчасовий засіб при заміні тазостегнового суглоба, коли він вже перестає повноцінно виконувати свою функцію.

На жаль, іноді буває так, що неможливо зробити оперативну заміну хворого суглоба на штучний в поточний момент, або така можливість взагалі відсутня, і тому необхідно усунути больовий синдром у пацієнта під час рухів і надати змогу хоча б спокійно лежати без зайвих страждань.

Умови застосування

У дорослих такий апарат використовується при серйозних травмах, до яких належить перелом шийки стегна, тазостегнового суглоба і в післяопераційний період. У дітей він застосовується рідше, при вивихах одного із суглобів або в період складного ортопедичного лікування.

У даному ортезі пацієнтові доводиться перебувати постійно протягом тривалого періоду часу. Тому особливо важливе те, що полегшена конструкція дозволяє знімати його, щоб протерти або помити ногу, або ж виконати інші процедури, без особливих труднощів.

Конструкція

Ортез виготовляється суто індивідуально. Конструкція безшарнірна, її основний каркас складається всього з однієї великої деталі, що відливається суцільно із пластика. Для надійного та зручного кріплення до тіла використовується стрічка Velcro на липучках. Також при необхідності можливе додавання спеціальної кришки на стегно для кращої фіксації.

Як правило, такі вироби використовуються для малорухомих людей із серйозними обмеженнями, і тому термін їх використання становить до кількох років. Але із плином часу тут може знадобитися внесення додаткових модифікацій до конструкції, пов'язаних зі значними змінами фізичних параметрів власника, до яких відносяться його вага, ступінь набряклості і форма тіла.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^