Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортез безшарнірний на всю ногу


DNA icon

Матеріали

Основна несуча деталь виробляється з литого пластику. Окрім цього тут є стрічки із тканини, сталеві скоби і заклепки для кріплення апарата до тіла, а також пом'якшуючі елементи зі спіненого поліетилену.

Checklist icon

Дата виготовлення

Замовлення на індивідуальне виробництво ортезів виконуються підприємством протягом 20 робочих днів.

Accounting icon

Вартість

Виготовлення даного ортеза коштує від 3 до 5 тисяч гривень в залежності від фізичних розмірів та інших параметрів його майбутнього власника.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає, що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати цей виріб безкоштовно за рахунок бюджетних коштів звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати цей виріб безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Призначення

Ортез безшарнірний на ногу використовується для постійної фіксації всіх суглобів нижньої кінцівки у певних положеннях. Таку фіксацію необхідно проводити при переломах, розтягненнях, деформаціях та нестабільності суглоба, коли не допускається вплив навантажень на хвору кінцівку.

Конструкція виробу, в загальному випадку, аналогічна шарнірному ортезу ноги і часто використовується у комплекті з ним як додатковий засіб іммобілізації на час сну та відпочинку.

Умови застосування

Подібний ортопедичний апарат застосовується як для дітей, так і для дорослих. Дітям він призначається як доповнення до основного шарнірного ортеза, а також використовується для корекції кінцівки у нічний час. За рахунок відсутності в конструкції шин та шарнірів, виріб має меншу вагу і менш травматичний у період сну або відпочинку.

Для дорослих цей ортез служить для жорсткої фіксації ушкодженої кінцівки в необхідному положенні та блокування рухів у її суглобах. Крім того, ортез може успішно застосовуватися і в денний час пацієнтами різного віку для безпечного пересування на ногах при неможливості здійснення повноцінних рухів кінцівкою.

Конструкція

Виріб має індивідуальну конструкцію і виробляється чітко за призначенням лікаря. Спочатку виконується гіпсовий зліпок кінцівки, за яким здійснюється моделювання всіх необхідних корекцій, а також задаються кутові характеристики на колінному або гомілковостопному суглобах. При цьому технік-ортопед намагається максимально врахувати всі рекомендації та приписи із медичного висновку.

Апарат додатково пом'якшується в місцях кісткових виступів або проблемних зонах за допомогою прокладок зі спіненого поліетилену та фіксується на нозі стрічкою Velcro на липучках.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^