
Матеріали
Основна несуча деталь виробляється з литого пластику. Окрім цього тут є стрічки із тканини, сталеві скоби і заклепки для кріплення апарата до тіла, а також пом'якшуючі елементи зі спіненого поліетилену.

Дата виготовлення
Замовлення на індивідуальне виробництво ортезів виконуються підприємством протягом 20 робочих днів.

Вартість
Виготовлення даного ортеза коштує від 3 до 5 тисяч гривень в залежності від фізичних розмірів та інших параметрів його майбутнього власника.
Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає, що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати цей виріб безкоштовно за рахунок бюджетних коштів звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати цей виріб безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.
Призначення
Ортез безшарнірний на ногу використовується для постійної фіксації всіх суглобів нижньої кінцівки у певних положеннях. Таку фіксацію необхідно проводити при переломах, розтягненнях, деформаціях та нестабільності суглоба, коли не допускається вплив навантажень на хвору кінцівку.
Конструкція виробу, в загальному випадку, аналогічна шарнірному ортезу ноги і часто використовується у комплекті з ним як додатковий засіб іммобілізації на час сну та відпочинку.
Умови застосування
Подібний ортопедичний апарат застосовується як для дітей, так і для дорослих. Дітям він призначається як доповнення до основного шарнірного ортеза, а також використовується для корекції кінцівки у нічний час. За рахунок відсутності в конструкції шин та шарнірів, виріб має меншу вагу і менш травматичний у період сну або відпочинку.
Для дорослих цей ортез служить для жорсткої фіксації ушкодженої кінцівки в необхідному положенні та блокування рухів у її суглобах. Крім того, ортез може успішно застосовуватися і в денний час пацієнтами різного віку для безпечного пересування на ногах при неможливості здійснення повноцінних рухів кінцівкою.
Конструкція
Виріб має індивідуальну конструкцію і виробляється чітко за призначенням лікаря. Спочатку виконується гіпсовий зліпок кінцівки, за яким здійснюється моделювання всіх необхідних корекцій, а також задаються кутові характеристики на колінному або гомілковостопному суглобах. При цьому технік-ортопед намагається максимально врахувати всі рекомендації та приписи із медичного висновку.
Апарат додатково пом'якшується в місцях кісткових виступів або проблемних зонах за допомогою прокладок зі спіненого поліетилену та фіксується на нозі стрічкою Velcro на липучках.