Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортез безшарнірний на гомілку


DNA icon

Матеріали

Основна частина виробу виготовляється з литого пластику. Окрім цього тут є стрічки із тканини, сталеві скоби й заклепки для кріплення апарату до ноги, а також пом'якшуючі елементи зі спіненого поліетилену.

Checklist icon

Термін виготовлення

Замовлення на індивідуальне виготовлення ортеза гомілки виконуються протягом 20 робочих днів.

Accounting icon

Вартість

Виготовлення даного апарату коштує від 2500 до 5000 гривень в залежності від розмірів та інших характеристик замовника. Крім того, вид перелому також впливає на складність конструкції та інші технологічні нюанси, що ведуть до подорожчання виробу.

Велика частина ортезів для гомілки розробляється для лікування травм на гострих стадіях, і їх клієнти отримують на платній основі. Однак якщо перелом довго не зростається, то проблема може призводити до інвалідності, і в таких випадках є можливість розраховувати на державну допомогу.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає, що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати цей виріб безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Призначення

Даний ортез призначений для щільної фіксації гомілкової частини ноги при травмах і переломах кістки гомілки. Виріб широко застосовується як для дорослих, так і дітей, після переломів, в тому числі тих, що не зростаються, та остеопорозів кісток, бо є більш зручною і безпечною альтернативою гіпсовій шині.

Як відомо, шини, що зроблені із тканини і щільно прилягають до тіла, блокують рух повітря і відведення вологи з поверхні шкіри, в результаті чого ногу постійно парить. Тому при переломах, що довго не зростаються, подальше застосування гіпсової шини стає серйозною незручністю і проблемою для м'яких тканин. У таких випадках слід переходити до використання пластикових ортезів.

Окрім того, ортез на гомілку також може бути використаний для корекції кінцівки. Однак в таких випадках все-таки частіше призначають інші ортопедичні вироби із захопленням колінного або гомілковостопного суглоба.

Умови застосування

Гарантійний термін служби ортеза становить 1 рік, але можливе і більш тривале його застосування, якщо не відбувається достатнього зрощення кісткових структур гомілки.

У деяких випадках для забезпечення щільної фіксації всіх тканин може знадобитися передчасна заміна виробу при зміні об'ємних розмірів гомілки.

Конструкція

Апарат виготовляється індивідуально з литого пластику. Як правило, в задній частині ортеза робиться спеціальний розріз, який проходить по м'яких тканинах гомілки. Він необхідний для безпечного надягання і для того, щоб максимально щільно зафіксувати кісткові структури гомілки.

В області колінного і гомілковостопного суглобів в конструкції присутні додаткові пом'якшувальні елементи, призначені як для зниження тиску на проблемні ділянки, так і кращої фіксації виробу на нозі. Також тут використовуються зручні кріплення Velcro з липучками для надійного постійного носіння.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^