
Матеріали
Основні несучі деталі виробу виготовляються з литого пластику. Окрім цього, тут є стрічки із тканини, сталеві скоби та заклепки для кріплення апарату до ноги, а також пом'якшувальні елементи зі спіненого поліетилену.

Дата виготовлення
Замовлення на індивідуальне виготовлення ортезів виконуються протягом 20 робочих днів.

Вартість
Індивідуальне виготовлення деротаційного ортеза коштує від 1500 до 2500 гривень у залежності від розмірів та інших характеристик замовника.
Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає, що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати цей виріб безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.
Призначення
Деротаційний ортез застосовується у період знаходження пацієнта в лежачому положенні, коли необхідно зафіксувати нижню третину ноги, що включає гомілковостопний суглоб та стопу, а також встановити стопи строго під певним кутом. Цей апарат є аналогом імобілізаційної шини, яка також відома як «деротаційний чобіток».
Умови застосування
У дорослих подібні ортези застосовуються у процесі лікування щоб задати певний кут згинання у тазостегновому суглобі при переломах шийки стегна, вивихах, підвивихах, переломах та операціях на тазостегнових суглобах.
Також подібні вироби із блокуванням ротаційних рухів застосовуються у дітей при проблемах та деформаціях у тазостегнових суглобах. Зазвичай у таких випадках деротаційний ортез застосовується у комплекті. із безшарнірним ортезом на обидва тазостегнових суглоба. Одночасне використання цих апаратів створює найбільш оптимальні умови для виправлення деформацій у маленьких пацієнтів.
Конструкція
Горизонтальні розпірки, що застосовуються у нижній частині виробу, необхідні для того, щоб постійно підтримувати необхідний кут ротації у тазостегнових суглобах. У верхній частині ортеза, що надягається на стопу, є пом'якшувальна текстильна накладка, яка не тільки підвищує жорсткість фіксації, але й знижує травматичний ефект, перешкоджаючи натиранню та пошкодженню поверхні шкіри з боку фіксуючих ремінців.
Представлені тут зразки ортезів були розроблені нашим підприємством у Харкові спільно з фахівцями з Інституту патології хребта та суглобів Ситенка для пацієнта, який переніс операцію на тазостегновому суглобі. Цей ортопедичний апарат дозволив йому успішно пройти курс лікування і показав високу ефективність.