Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Деротаціонний безшарнірний ортез на гомілковостопний суглоб


DNA icon

Матеріали

Основні несучі деталі виробу виготовляються з литого пластику. Окрім цього, тут є стрічки із тканини, сталеві скоби та заклепки для кріплення апарату до ноги, а також пом'якшувальні елементи зі спіненого поліетилену.

Checklist icon

Дата виготовлення

Замовлення на індивідуальне виготовлення ортезів виконуються протягом 20 робочих днів.

Accounting icon

Вартість

Індивідуальне виготовлення деротаційного ортеза коштує від 1500 до 2500 гривень у залежності від розмірів та інших характеристик замовника.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає, що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати цей виріб безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Призначення

Деротаційний ортез застосовується у період знаходження пацієнта в лежачому положенні, коли необхідно зафіксувати нижню третину ноги, що включає гомілковостопний суглоб та стопу, а також встановити стопи строго під певним кутом. Цей апарат є аналогом імобілізаційної шини, яка також відома як «деротаційний чобіток».

Умови застосування

У дорослих подібні ортези застосовуються у процесі лікування щоб задати певний кут згинання у тазостегновому суглобі при переломах шийки стегна, вивихах, підвивихах, переломах та операціях на тазостегнових суглобах.

Також подібні вироби із блокуванням ротаційних рухів застосовуються у дітей при проблемах та деформаціях у тазостегнових суглобах. Зазвичай у таких випадках деротаційний ортез застосовується у комплекті. із безшарнірним ортезом на обидва тазостегнових суглоба. Одночасне використання цих апаратів створює найбільш оптимальні умови для виправлення деформацій у маленьких пацієнтів.

Конструкція

Горизонтальні розпірки, що застосовуються у нижній частині виробу, необхідні для того, щоб постійно підтримувати необхідний кут ротації у тазостегнових суглобах. У верхній частині ортеза, що надягається на стопу, є пом'якшувальна текстильна накладка, яка не тільки підвищує жорсткість фіксації, але й знижує травматичний ефект, перешкоджаючи натиранню та пошкодженню поверхні шкіри з боку фіксуючих ремінців.

Представлені тут зразки ортезів були розроблені нашим підприємством у Харкові спільно з фахівцями з Інституту патології хребта та суглобів Ситенка для пацієнта, який переніс операцію на тазостегновому суглобі. Цей ортопедичний апарат дозволив йому успішно пройти курс лікування і показав високу ефективність.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^