Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Деротаційна подушка


DNA icon

Матеріали

Ортопедичний апарат складається з єдиного модуля, виготовленого цілком зі спіненого поліуретану.

Accounting icon

Вартість

Виготовлення даного ортеза на поточний момент коштує 250-270 гривень в залежності від розмірів та інших характеристик замовника.

Checklist icon

Термін виготовлення

Замовлення з виготовлення деротаційної подушки виконуються протягом 5 робочих днів.

Призначення

Деротаційна подушка застосовується в період знаходження пацієнта в лежачому положенні, коли необхідно зафіксувати нижню третину ноги, що включає в себе гомілковостопний суглоб і стопу, чітко у вертикальному положенні.

Цей апарат є своєрідним аналогом деротаційного безшарнірного ортеза і функціонально відрізняється від нього тим, що повністю виключає ротаційні руху нижньої кінцівки і використовується в умовах, коли немає необхідності зміни кута ротації.

Подібний виріб застосовується тільки у дорослих і безпосередньо в найбільш гострий початковий період при переломах шийки стегна. Також можливе використання ортеза і при інших видах травм або виразкових ураженнях нижньої кінцівки, коли необхідно розвантажити стопу, не створюючи при цьому додаткового тертя, і забезпечити вільний доступ повітря до всіх її поверхонь.

Умови застосування

При тривалому перебуванні пацієнта в лежачому положенні в одній і тій же площині значно підвищується ймовірність пролежнів у п'ятковому відділі стопи. Тому, щоб виключити цей небажаний фактор, стопа в ортезі розміщується у злегка підвішеному стані. Крім того, в ділянці п'яти стопи є спеціальні отвори, завдяки яким вона не стикається з іншими поверхнями і добре вентилюється.

При наявності описаних вище проблем пацієнтам потрібно проводити якнайбільше часу в лежачому положенні, однак все-таки при цьому залишається необхідність вставати хоча б на короткий час для проходження лікувальних та інших процедур. Наш виріб настільки легкий, що дозволяє пересуватися на милицях, навіть не знімаючи його з ноги.

Конструкція

Ортез виготовляється індивідуально і складається з однієї литої частини, що виконується зі спіненого поліуретану. У передній частині виробу є розріз, через який нога вставляється всередину. Апарат має дуже легку вагу і простий у використанні завдяки матеріалу, з якого він зроблений, і відсутності додаткових пластикових і сталевих деталей.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^