Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

коригуючі безшарнірний ортез на гомілковостопний суглоб стопи


DNA icon

Матеріали

Ортез виконується з пластику з пом'якшуючими елементами в місцях кісткових утворень і кріпленням Velcro (липучкою) для утримання на стопі.

Accounting icon

Вартість

1500-2000 гривень.

Checklist icon

Термін виготовлення

До 10-ти робочих днів.

Призначення

Виріб призначений для виправлення форми стопи у дитини. Це жорсткий безшарнірний ортез на гомілковостопний суглоб і стопу для корекції клишоногості.

Умови застосування

Призначається для застосування протягом терміну до 10-12 місяців. При необхідності подальшої корекції кінцівки по закінченню зазначеного періоду (або в міру зростання дитини) виріб підлягає заміні на новий, розроблений для дитини, що підросла.

Якісне лікування передбачає тривале перебування в ортезі кінцівки, що коригується. Тому, хоча тут і є можливість невеликих пересувань відповідно до реабілітаційної програми, такі ортези надягають дитині, як правило, на час сну. Тоді як для ходьби робиться інший виріб подібної конструкції, але із застосуванням шарнірного з'єднання.

Конструкція

Розробляється індивідуально за призначенням лікаря. Спочатку виконується гіпсовий зліпок кінцівки, за яким розраховується модель корекції стопи для готового виробу.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^