Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортез шарнірний на верхню кінцівку


DNA icon

Матеріали

Основні несучі деталі виробу виготовляються з литого пластику. Крім цього тут є матерчаті стрічки, сталеві скоби і заклепки для кріплення апарату до руки, а також пом'якшувальні елементи зі спіненого поліетилену.

Checklist icon

Термін виготовлення

Замовлення на індивідуальне виготовлення ортезів для рук виконуються протягом 2-3 тижнів.

Accounting icon

Вартість.

Виготовлення даного ортеза коштує від 2500 до 4000 гривень в залежності від складності конструкції, а також розмірів та інших характеристик майбутнього власника.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України. А це означає, що звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати цей виріб безкоштовно за рахунок бюджетних коштів при наявності підтвердженої медичним висновком інвалідності.

Призначення.

Ортез шарнірний верхньої кінцівки застосовується для фіксації при лікуванні деформації кисті або травми руки. Конструкція виробу включає в себе розташований в ліктьовому з'єднанні шарнір, який дозволяє знерухомити кисть, зберігаючи можливість рухів у ліктьовому суглобі.

Як правило, подібні ортези використовуються при серйозних травмах або проблемах, що призводять до інвалідизації. Спектр медичних проблем, що вирішуються за допомогою цього апарату, досить широкий: травми і захворювання ліктьового суглоба, кісток плеча, передпліччя або кисті.

Також він часто застосовується при переломах рук, особливо якщо травма трапилася поблизу ліктьового згину, щоб зафіксувати всі необхідні кісткові структури і суглоби, не вимикаючи при цьому рухової функції в ліктьовому суглобі. В інших випадках, коли пошкоджений безпосередньо сам ліктьовий суглоб, потрібне повне фіксування всієї руки.

Умови застосування

ЭЦей виріб має знімну конструкцію на відміну від гіпсової шини, тому при необхідності можна без особливих зусиль вивільнити пошкоджену руку, щоб провести лікувальні процедури або помитися. Окрім того, матеріали, що застосовуються, дозволяють використовувати цей апарат у воді. Таким чином, деякі власники успішно продовжували курс лікування з ортезом навіть під час поїздки на курорт.

Гарантійний термін служби апарату становить 1 рік. Верхні кінцівки отримують менше навантаження, і при травмах, як правило, заживають швидше за нижні. У той же час, при більш складних захворюваннях може знадобитися і більш тривалий період носіння ортеза.

Конструкція

Виріб розробляється індивідуально і виготовляється відповідно до медичних рекомендацій. Крім шарніра в ліктьовому з’єднанні, до конструкції включені ще й додаткові пом'якшувальні елементи в місцях кісткових виступів і проблемних ділянках. Також тут є спеціальні подушечки для зниження тиску на кінцівку і зменшення ризиків отримання травм з боку металевих застібок. Апарат надійно фіксується на руці за допомогою стрічок Velcro з липучками.

У представленому зразку передбачена фіксація кисті разом з можливістю рухів у ліктьовому суглобі, проте існує можливість реалізації й інших, більш складних обмежень. Доступні різні форми фіксації для кисті, наприклад, з відведенням пальця або з розвантаженням якихось окремих ділянок. Окрім того, конструкція може й допускати рух у кисті.

Разом з шарнірами тут можуть застосовуватися й інші різні пристосування для розроблення контрактур. Можливе комплектування виробів різноманітними моделями шарнірів як вітчизняних, так і зарубіжних виробників.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^