"/> " /> " />
Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортез на стопу післяопераційний


DNA icon

Матеріали

Зовнішня частина ортеза відливається з жорсткого пластику. Верхня частина ложі під стопу містить шар м'якого спіненого поліетилену для комфортного пересування.

Виріб не боїться води, а до його нижньої частини приклеєна гумова накладка для кращого зчеплення і підвищення стійкості при ходьбі по слизьких поверхнях. Ортез кріпиться до ноги за допомогою розташованих зверху стрічок Velcro із тканини, сталевих кілець та застібок, що забезпечують щільну фіксацію на стопі.

Accounting icon

Вартість.

Розробка та виготовлення даного апарату коштує від 2000 до 2500 гривень в залежності від розмірів та інших характеристик замовника.

Checklist icon

Термін виготовлення.

Замовлення на індивідуальне виготовлення ортезів виконуються нашим підприємством протягом 5-10 робочих днів.

Призначення

Даний вид ортезів застосовується після операцій на передньому відділі стопи і забезпечує необхідну фіксацію цієї частини кінцівки під час руху. Апарат використовується відразу в післяопераційний період для прискореного та безпечного загоєння рубців на поверхні кісткових структур стопи.

Виріб має жорстку конструкцію, щільно кріпиться до ноги за допомогою стрічок і дозволяє розвантажити і знерухомити передню частину стопи. На період загоєння це необхідно для того щоб власник міг безпечно пересуватися на ногах і виключити можливість виникнення небажаних деформацій при цьому.

Умови застосування

Термін експлуатації апарата становить від 1 до 3 місяців і залежить від процесу зрощення та загоєння кісток пошкодженої стопи.

Після операції на передньому відділі стопи людина спочатку знаходиться в статичному положенні, але через кілька днів їй необхідно буде знімати пов'язки і починати пересуватися на ногах, щоб створити оптимальні і в той же час безпечні умови для загоєння кісткових структур.

У нижній частині виробу обов'язково присутній каблук, який необхідний для того, щоб не давати пацієнтові згинати ногу при ходьбі. Крім того, він дозволяє розвантажити передній відділ стопи і перенести навантаження на п'яту

Конструкція.

Це індивідуально розроблений виріб, створений спеціально на замовлення для Харківської обласної лікарні.

Даний зразок був виготовлений для жінки. Під час його створення було вкрай важливо правильно помістити всю стопу пацієнтки в чітко задані розміри.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^