Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Фіксатор плесна


DNA icon

Матеріали

Основна частина виробу зроблена із пластику, а внутрішня поверхня має спеціальний пом'якшувальний шар зі спіненого поліетилену. Щільна фіксація ортеза на стопі забезпечується за рахунок тканинних стрічок з кріпленням Velcro на липучках.

Accounting icon

Вартість.

Виготовлення даного ортеза коштує від 1500 до 1800 тисяч гривень в залежності від розмірів та інших характеристик його власника.

Checklist icon

Термін виготовлення.

Замовлення на індивідуальне виготовлення фіксатора плесна зазвичай виконуються протягом 2-3 робочих днів.

Фахівці нашого підприємства завжди намагаються вкластися в ці терміни, оскільки при травмах плесна процес загоєння тонких кісток у цій частині відбувається швидко, і пацієнту необхідно якомога раніше почати використовувати даний ортез.

Призначення.

Ортез використовується при переломах плеснових кісток стопи для фіксації нижньої і верхньої частини плесна під час руху. Плеснові кістки знаходяться в передній частині стопи і починаються відразу за пальцями нижньої кінцівки. Фіксатор є набагато зручнішою альтернативою повному гіпсуванню всієї стопи і виготовляється для 1, 2, 4 і 5 плеснових кісток.

Найменше зміщення травмованого плесна під час ходьби здатне створити мікротріщину внаслідок тонкості кісток у цій частині стопи. Такі мікротравми не тільки подовжують тривалість процесу загоєння, але також провокують зростання кісткової тканини в місцях перелому, утворюючи болісні гулі.

Умови застосування.

Виріб одягається на стопу, за допомогою стрічок на липучках щільно стягується і придавлює плесно, фіксуючи його від першого пальця до зведення стопи з обох сторін.

Зафіксувавши стопу за допомогою цього ортеза, пацієнт зможе без особливих труднощів пересуватися по будинку, а для виходу на вулицю зверху ортеза одягти відповідне нетісне взуття (максимум на півтора розміри більше ніж звичайне), яке повинно щільно фіксуватися на травмованій нозі за допомогою шнурків. Під час пересування у таких умовах необхідно стежити, щоб взуття було добре зашнуроване.

Це популярний виріб, який замовляють не тільки звичайні клієнти, але й професійні спортсмени. Зараз фіксатор плесна досить часто використовується місцевими лікарями, які вже добре обізнані про переваги його використання, що повністю зберігає можливість необмеженого пересування пацієнта без ризику повторної травми.

Один із перших таких ортезів був розроблений фахівцями нашого підприємства спільно з лікарями футбольної команди харківського «Металісту». За допомогою нашого фіксатора футболіст, який переніс перелом плесна, зміг успішно продовжувати тренування без особливого ризику ускладнень. Лікарі дозволили йому не тільки тренуватися, але й навіть брати участь у спортивних змаганнях, щоб не втрачати фізичну форму в період відновлення після травми.

Конструкція.

При виготовленні ортеза спочатку робиться щільний гіпсовий зліпок всієї стопи власника, за яким створюється гіпсова модель. Надалі ця модель обшивається м'яким матеріалом і пластиком, після чого виконується розріз з потрібного боку.

Вибір сторони для розрізу проводиться відповідно до того, яке плесно потрібно прикрити. При необхідності можна повністю закрити всі кістки плесна кришкою як зверху, так і знизу.

На фото представлений зразок виробу, розроблений на першу плеснову кістку лівої ноги.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^