Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Напівжорсткий ортез на шийний відділ хребта


DNA icon

Матеріали

Виріб виготовляється зі спеціального ортопедичного матеріалу пластазот (Plastazote), який відноситься до класу спінених поліетиленів. Матеріал, що застосовується, дозволяє отримати більш жорстку конструкцію, ніж класичний комір Шанца, який виготовляється з м'якого поролону (пінополіуретану).

Аппарат легок и удобен в использовании, не боится воды и моется без особых проблем. Более того, в нем даже можно купаться при необходимости.

Accounting icon

Вартість

Виготовлення шийного ортеза коштує від 400 до 800 гривень в залежності від необхідних розмірів, форми і трудомісткості виробу.

Checklist icon

Термін виготовлення

Замовлення на індивідуальне виготовлення ортезів шийного відділу хребта виконуються протягом 1-2 робочих днів. Найчастіше виготовлення відбувається безпосередньо під час візиту клієнта в наш ортопедичний центр. Адже в процесі виготовлення необхідно відразу підібрати оптимальні параметри корекції, не тільки відповідно до медичного призначення, але й згідно з реальними можливостями людини переносити навантаження в апараті.

Висока оперативність особливо важлива при роботі з нашими маленькими пацієнтами, що страждають на кривошию (цервікальну дистонію). Саме тому наші фахівці намагаються з робити все за один раз у присутності дитини, щоб батьки змогли відразу забрати готовий виріб, позбувшись необхідності повторних візитів та інших незручностей.

Призначення

Напівжорсткий шийний ортез використовується для фіксації шийного відділу, а також для його корекції при таких захворюваннях як кривошия у дітей або інших ортопедичних проблемах у цій ділянці у дорослих. Для дорослих пацієнтів апарат застосовується як жорсткий фіксатор при лікуванні зсувів шийних хребців, їх затиснень і невеликих міжхребцевих гриж.

Цей виріб є аналогом популярного коміра Шанца, але на відміну від нього забезпечує більш жорстку фіксацію голови і шийного відділу хребта. У той час як м'який комір Шанца служить більше для вирішення неврологічних проблем і защемлення нервів.

Умови застосування

Для дорослих цей виріб працює тільки на фіксацію, а у дітей комплексно, як на фіксацію, так і на корекцію.

Оскільки дорослим людям коригувати хребетний стовп вже протипоказано, то його можна тільки фіксувати. Для цієї мети при зміщенні хребців або міжхребцевих грижах ортез здійснює дозоване розтягування хребців з наступною фіксацією, щоб запобігти їх повторного затиснення.

У разі кривошиї лікувальний ефект досягається за рахунок створення нахилу голови в протилежний від розвитку кривошиї бік. Для цього за медичним призначенням бічні частини ортеза робляться різної висоти, що і створює необхідний вплив, штовхаючи шию разом із головою в інший бік. Завдяки такому впливу відбувається послідовне вирівнювання шийного відділу дитини у процесі її зростання.

Режим використання апарата визначається медичним призначенням і проводиться чітко під регулярним наглядом лікаря. Як правило, дітям ортез слід носити постійно, навіть під час сну. У дорослих все відбувається більш індивідуально: зазвичай в апараті не сплять, а одягають його кілька разів протягом ночі при наявності різкого болю.

Як правило, у дорослих апарат використовується протягом певного періоду часу, що займає приблизно пару місяців. Після закінчення цього терміну повинна відбутися необхідна фіксація шийного відділу, і тоді його можна буде зняти. У разі повторення гострого болю в шийному відділі апарат необхідно буде знову одягати на деякий час, щоб знімати навантаження.

Дорослим пацієнтам через кожні місяць-півтора носіння пристрою необхідно показуватися лікарю. У разі кривошиї дитині обов'язково треба проходити медичний огляд кожні 2-3 тижні. Можливо що після чергового такого огляду буде потрібно зробити новий варіант виробу з більшою висотою бічних поверхонь.

Конструкція

Ортез виготовляється індивідуально за призначенням лікаря. Техніки нашого підприємства зможуть виточити виріб будь-якої необхідної висоти для точної фіксації за зробленими вимірами. У разі кривошиї все буде також проводитися відповідно до медичних рекомендацій, в яких точно вказується різниця висот бічних поверхонь і величина нахилу голови з протилежного від розвитку кривошиї боку.

У задній частині виробу присутня спеціальна пластикова заклепка, яка не має виступаючих країв і не іржавіє, а також стрічка Velcro на липучці, що застібається ззаду для зручної фіксації на шиї.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^