Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

М'який ортез на шийний відділ хребта


DNA icon

Матеріали

Цей виріб виготовляється цілком із губчатого матеріалу - пінополіуретану, і зовні на нього одягається чохол із тканини.

Accounting icon

Вартість

Виготовлення м'якого шийного ортеза коштує від 120 до 250 гривень в залежності від розмірів та інших характеристик його власника.

Checklist icon

Термін виготовлення

Замовлення на індивідуальне виробництво коміра Шанца виконуються нашим підприємством протягом 1-2 робочих днів.

Призначення

М'який шийний ортез, який також називають коміром Шанца, застосовується при затисненні нервів та неврологічних проблемах у шийному відділі хребта. У порівнянні з жорстким ортезом він більш м'який, комфортний і зручний в експлуатації, але в той же час не має достатньої жорсткості, необхідної для лікування деяких ортопедичних проблем. Тому в переважній більшості випадків такі вироби призначаються лікарями-невропатологами.

В цілому, це досить популярний вид ортезів, необхідний багатьом людям, які ведуть переважно сидячий спосіб життя. Як правило, його носіння проводиться не постійно, а з певними перервами згідно із приписом лікаря.

У деяких випадках застосування цього ортеза може бути доцільним і для лікування кривошиї. Для цього всередину виробу додають жорсткі вставки.

Умови застосування

Режим експлуатації м'якого ортеза для шиї дозований і визначається лікарем. Одна із популярних схем його використання полягає у чергуванні однієї години носіння і подальшої перерви в 1 годину чи більше. При цьому і сам пацієнт має звертати увагу на загальне самопочуття, і при виникненні запаморочення своєчасно знімати апарат, чітко виконуючи всі медичні рекомендації.

Виріб не викликає особливих проблем під час носіння, і при необхідності люди нерідко використовують його навіть пересуваючись по вулиці. Слід врахувати, що матеріал ортеза зволожується під час носіння, вбираючи і накопичуючи вологу й потові виділення у внутрішній частині. Тому в процесі експлуатації, особливо в умовах спеки, виріб вимагає своєчасного прання та сушіння, які здійснюються при знятому чохлі.

Конструкція

Ортез виготовляється індивідуально відповідно до медичного припису і фізичних параметрів шийного відділу пацієнта. При складних видах деформації шиї та інших проблемах можливо буде потрібне додавання внутрішніх вставок, які працюють як бічні ребра жорсткості для більш жорсткої фіксації.

Апарат легко одягається та щільно фіксується ззаду на шийному відділі за допомогою зручного кріплення Velcro на липучці, яке дозволяє комфортне регулювання з ослабленням або збільшенням тиску.

Сама конструкція ортеза передбачає тривале застосування з можливістю заміни зовнішнього чохла при значному зношуванні та забрудненнях.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^