Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Захисна маска-ортез для обличчя


DNA icon

Матеріали

У виробі застосовується спеціальний ортопедичний пластик, що відрізняється більш м'якою фактурою від жорстких пластичних матеріалів, що використовуються при виготовленні звичайних ортезів для кінцівок. Як з'єднувальні елементи тут використовуються сталеві кліпси і стрічки із тканини на липучках.

Accounting icon

Вартість

Вартість виготовлення захисного ортеза для обличчя становить від 2 до 5 тисяч гривень в залежності від складності робіт, а також форми і загальної площі пошкоджених ділянок, які необхідно точно розрахувати, правильно розподіляючи навантаження, і закрити для захисту.

Checklist icon

Термін виготовлення

Від 1 до 5 робочих днів.

Призначення

Захисна маска або ортез для обличчя застосовується для запобігання повторних ушкоджень при травмах лицьових кісток, переломах носа, а також при лікуванні опікових ушкоджень поверхні обличчя з метою прискорення процесу лікування

Це індивідуальний виріб, який можна замовити за призначенням лікаря. Найчастіше подібні ортези купують спортсмени, які мають серйозні наслідки після травми обличчя. Завдяки його застосуванню у них зберігається можливість активних занять спортом і знижуються ризики повторного отримання травми для пошкодженої раніше ділянки.

Окрім того, носіння захисної маски використовується і для лікування опіків. Як відомо, обпалені тканини швидше загоюються і відновлюються, якщо знаходяться під впливом зовнішньої поверхні, яка не тільки захищає їх, але й створює мінімальний тиск, сприяючи якнайшвидшій регенерації та загоєнню, а також зменшує утворення рубців під нею. Використання ортеза необхідно застосовувати чітко під наглядом лікаря.

Умови застосування

Даний зразок був виготовлений нашим підприємством для професійного футболіста, який отримав поширену спортивну травму обличчя - перелом носа.

Конструкція

Конструкція ортеза досить складна у виготовленні, тому що виконується точно за формою голови пацієнта, щоб забезпечити максимально ефективний захист. Це вимагає пошуку певного компромісу при розподілі навантажень по поверхні голови. Тут важливо правильно знайти і розрахувати здорові ділянки поверхні, на які можна перенести навантаження з пошкоджених частин, щоб максимально розвантажити постраждалі ніжні тканини.

У процесі виготовлення все робиться суто індивідуально: спочатку знімається гіпсова маска з обличчя, по якій відливаються передня і задня частини ортеза, а потім з них вирізаються накладки у точній відповідності з гіпсової моделлю голови пацієнта.

Надійна фіксація ортеза забезпечується за рахунок індивідуального виготовлення і застосування сполучних стрічок з кріпленням Velcro, які з’єднують передню і задню частини маски, що гарантує комфортне носіння і не дає виробу зсуватися під час руху.

Комплектація

При наявності опікових травм до конструкції обов'язково додаються пом'якшувальні елементи з внутрішнього боку виробу

Інші фото

Ортез для обличчя
Фото 1. Захисна маска для обличчя.
Ортез для обличчя
Фото 2. Захисна маска для обличчя.
Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^