Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Профілактичні черевики для дітей


Профілактичні напівчеревики Ортекс на шнурівці

Коричневі черевики для профілактики
Коричневі черевики профілактичні
(Фото 1).
Червоні черевики з низьким задником
Червоні черевики з низьким задником
(Фото 2).
Сині черевики на шнурках
Сині черевики на шнурках
(Фото 3).

Вартість

Прайс лист

Орієнтовна вартість придбання дитячих ортопедичних напівчеревиків Ортекс в нашому центрі становить від 400 до 600 гривень в залежності від розміру та індивідуальних особливостей дитини.

Опис

Черевики виробництва західно-української компанії Ортекс відносять до якісного профілактичного взуття. Ця модель на гумовій підошві зі шнурівкою має яскравий зовнішній вигляд завдяки оригінальному дизайну та наявності додаткових декоруючих елементів і прошивок. Крім того, тут також можливе використання замші та шкіряної підкладки, як всередині, так і зовні. Доступні розміри: до 31.

Це легке взуття без внутрішньої підкладки, яке буде зручно носити хлопчикам і дівчаткам не тільки навесні і восени, але також і влітку в дощову або прохолодну погоду. До особливостей даної моделі відносяться невисокий задник при досить жорсткій п'яті. Вона забезпечує хорошу фіксацію п'яти і також відмінно підійде для використання в якості змінного взуття.

Шнурування взуття найкращим чином фіксує черевики на стопі. Раніше цей вид фіксації вважався практично обов'язковим для ортопедичного взуття, але зараз виробники все частіше переходять до більш зручних липучок. Хоча сучасні діти звикли до більшого комфорту і не люблять особливо морочитися зі шнурками, іноді все ж варто надати перевагу саме такому взуттю.

Усередині напівчеревика вже встановлена ​​устілка з ортопедичним супінатором, яка може бути замінена на індивідуальну ортопедичну устілку. За потреби можливе виготовлення такої устілки під індивідуальні розміри і обсяги стопи дитини, як для компенсації висоти, так і для збільшення супінатора або створення інших коригувальних елементів.

За своєю дією дана модель знаходиться ближче до профілактичного взуття, але вона також може використовуватися і для лікування плоскостопості та невеликих деформацій гомілковостопного суглоба стопи на початкових стадіях. Однак, слід врахувати, що при інвалідності подібне взуття не годиться!

Профілактичні черевики Ортекс на липучках

Червоні демісезонні черевики на липучках
Демісезонні черевики на липучках червоні
(Фото 1).
Темні демісезонні черевики для хлопчиків
Демісезонні черевики темні для хлопчиків
(Фото 2).

Вартість

Прайс лист

Орієнтовна вартість придбання дитячих ортопедичних черевиків Ортекс з каблуком Томаса в нашому центрі становить від 700 до 1200 гривень в залежності від розміру та індивідуальних особливостей дитини.

Опис

Черевики середньої висоти на формованій підошви з каблуком Томаса виробництва західно-української компанії Ортекс. Це легке взуття без підкладки, яке буде зручно носити не тільки навесні і восени, але також і влітку в дощову або прохолодну погоду. Доступні розміри: до 31.

Натуральна шкіра застосовується як всередині, так і зовні черевика. Зручні кріплення Velcro на липучках забезпечать максимальний комфорт для дитини. Тут всередині вже встановлені досить хороші ортопедичні устілки, але при необхідності підсилення лікувальної дії можлива їх заміна на індивідуально виготовлені устілки.

Такі черевики в основному рекомендується використовувати для дітей в профілактичних цілях. Хоча вони також будуть корисні з лікувальної точки зору і для малюків з початковими ортопедичними проблемами.

Застосовувані матеріали

При виробництві профілактичного та ортопедичного взуття застосовуються тільки натуральні якісні матеріали зі шкіри.

Тип фіксації на нозі

Для пропонованих моделей взуття доступні 2 види фіксації на нозі: зручні застібки на липучках Velcro або більш щільна шнурівка. наше підприємство надає можливість вибору взуття не тільки в залежності від особливостей ортопедичної проблеми або готових дизайнерських рішень, але й із урахуванням індивідуальних побажань клієнтів.

Гарантія

Виробник взуття надає гарантію терміном на 1 місяць з моменту його придбання. Подальші умови експлуатації та ремонту черевиків обговорюються в індивідуальному порядку.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^