Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортопедичні туфлі для дітей


Каталог моделей ортопедичних туфель для дітей

Ортопедичні туфлі на індивідуальній підошві

Ортопедичні туфлі  в темних кольорах
Ортопедичні туфлі класичного дизайну в темних кольорах
(Фото 1).
Accounting icon

Таку сувору модель в темних кольорах беруть в основному для хлопчиків, але і для дівчаток вона теж відмінно підходить як шкільний варіант.

Вартість від 2000 до 3000 гривень.

Ортопедичні туфлі з яскравим дизайном для дівчаток
Ортопедичні туфлі з яскравим дизайном для дівчаток
(Фото 2).
Accounting icon

Вартість від 2000 до 3000 гривень.

Незважаючи на відкриту передню частину, туфля досить щільно тримається на нозі за рахунок трьох стрічок Velcro на липучках. Фактично це взуття дає таку жорстку фіксацію як і черевики.

Завдяки брюкам створюється враження, що це звичайні туфлі, але при цьому гомілковостопний суглоб відмінно утримується в правильному положенні завдяки високому жорсткому берцю та закритому носку

Застосування індивідуальної підошви дає можливість виготовлення каблука будь-якої форми і висоти, що особливо важливо для компенсації різниці в довжині ніг. Виріб оснащується зручною ортопедичною устілкою, яка додатково фіксує гомілковостопний суглоб.

Ортопедичні туфлі Ortofoot на формованої підошви

Ортопедичні туфлі  Ortofoot темні>
                <figcaption class= Ортопедичні туфлі Ortofoot темні на формованій підошві для хлопчиків (Фото 1).
Accounting icon

Ціна туфель 900-1500 гривень, але для великих розмірів можлива і більш висока вартість в залежності від вимог та індивідуальних особливостей пацієнта.

Ортопедичні туфлі з яскравим дизайном для дівчаток
Ортопедичні туфлі Ortofoot світлі на формованій підошві для дівчаток. (Фото 2).
Accounting icon

Ціна від 1000 до 1700 гривень в залежності від розмірів і медичних призначень щодо супінаторів та інших показників.

Ортопедичні туфлі виробництва української компанії Ortofoot комфортно використовувати в теплу пору у весняно-осінній період на вулиці. Крім того, таке взуття з високим задником і відкритим переднім відділом можна носити влітку і в приміщеннях.

Ця модель виготовляється на формованій підошві з каблуком Томаса. всередині знаходиться високий супінатор, але також є можливість виготовлення індивідуальної устілки для кращої фіксації виробу на нозі.

Матеріали та дизайн

У дизайні ортопедичних туфель обов'язково поєднується відкритий передній відділ стопи разом з високим жорстким задником і закритим носком. Така особливість високих туфель створює хорошу фіксацію для гомілкостопу, і в той же час за рахунок відкритої передньої частині дозволяє їх комфортне носіння як всередині приміщень, так і в теплу пору на вулиці в весняно-осінній і літній сезон.

Ортопедичні туфлі - специфічне взуття, призначене для того, щоб забезпечувати максимальну жорсткість при інтенсивних навантаженнях. Незважаючи на простий дизайн це досить складні у виробництві вироби, тому асортимент моделей таких туфель не відрізняється різноманіттям. Зате завдяки високій жорсткості матеріалів є можливість для виготовлення туфель великих розмірів (до 39-40).

Це взуття шиють із суцільного шматка шкіри без застосування дизайнерських вставок. Кожна модель обов'язково оснащується високим задником з посиленими берцями. З менш щільної замші такі туфлі не робляться, тому що досить жорсткий задник необхідний тут для гарної фіксації всього гомілковостопного суглоба.

Призначення

Подібне взуття з високим задником забезпечує щільну фіксацію в гомілкостопі і тому досить якісно виконує ортопедичну функцію при неврологічних та ортопедичних проблемах. Також воно добре підходить і для дітей з інвалідністю. Звичайні низькі туфлі не є ортопедичними виробами і тому при даних проблемах не використовуються!

Високі туфлі рекомендуються в лікувальних цілях, коли присутні такі ортопедичні проблеми як тонус або ходьба на носках. У таких випадках дітям просто необхідно носити взуття із закритим носком, щоб уберегтися від можливих травм переднього відділу стопи. Крім того, допускається застосування цього виду ортопедичного взуття і для профілактики, особливо для дітей старшого віку.

Гарантія

Виробник взуття надає гарантію терміном на 1 місяць з моменту її придбання. Подальші умови експлуатації та ремонту ортопедичних туфель обговорюються в індивідуальному порядку.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^