Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортопедичні черевики весна-осінь для дітей


Каталог демісезонних черевиків

Виробництво «Опора-плюс»

Замшеві черевики унісекс
Замшеві черевики унісекс з утепленням на індивідуальній підошві
(Фото 1).
Прайс лист

Вартість від 2500 до 3500 гривень в залежності від розмірів та інших характеристик дитини.

Повний опис
Класичні осінні черевики
Класичні осінні черевики на індивідуальній підошві для хлопчиків
(Фото 2).
Прайс лист

Ціна від 2000 до 3000 гривень.

Повний опис
Ошатні осінні черевики для хлопчиків
Ошатні осінні черевики для хлопчиків на індивідуальній підошві
(Фото 3).
Прайс лист

Вартість від 2000 до 3000 гривень.

Повний опис
Осінні черевики для дівчаток
Осінні черевики для дівчаток на індивідуальній підошві
(Фото 4).
Прайс лист

Вартість від 2000 до 3000 гривень.

Повний опис
Черевики для дівчаток на формованій підошві
Осінні черевики для дівчаток на формованій підошви
(Фото 5).
Прайс лист

Ціна від 2000 до 3000 гривень в залежності від форми і розміру стоп.

Повний опис
Черевики демісезонні Ortofoot
Черевики демісезонні Ortofoot з внутрішнім каблуком Томаса
(Фото 6).
Прайс лист

Ціна готової пари такого взуття 900-1500 гривень, але при великих розмірах та індивідуальному виготовленні може доходити і до 2500 (в залежності від форми виробів і складності супінатора).

Повний опис
Ortofoot зі скошеним каблуком
Черевики демісезонні Ortofoot зі скошеним каблуком
(Фото 7).
Прайс лист

Модні черевики з лакованою поверхнею. Ціна 1200-2000 гривень.

Повний опис

Опис

Застосовувані матеріали

При виробництві ортопедичного взуття застосовуються тільки натуральні якісні матеріали: шкіра, замша і натуральне хутро.

Тип фіксації на нозі

Для більшості пропонованих тут моделей черевиків доступні 2 види кріплення на нозі: зручні застібки на липучках Velcro або більш щільна шнурівка. Шнурування взуття хоча і створює додаткові труднощі при взуванні, але краще виконує ортопедичну функцію за рахунок більш жорсткої фіксації в гомілкостопі.

Наше підприємство надає можливість вибору типу фіксації для взуття, беручи до уваги наявні ортопедичні проблеми, дизайнерські рішення та індивідуальні побажання клієнта.

Види підошви

Всі ортопедичні черевики мають жорстку поверхню підошви, що особливо важливо для пацієнтів з такими проблемами як плоскостопість, а також при наявності вальгусної або варусної деформації.

У нашому взутті застосовується підошва 2 видів:

  • Типорозмірна з поліуретану
  • підошва індивідуального виготовлення з листової гуми.

Формована типорозмірна підошва

Формована лита підошва має стандартні типорозміри. Вона від самого початку не призначена для послідовного стирання її поверхні, тому має велику товщину, твердість і міцність. Така підошва стійка до зношування і має більш тривалий термін служби.

Однак, з ортопедичної точки зору, все-таки краще використовувати взуття з індивідуальною підошвою, що швидко стирається. Вважається, що таким чином стопа і гомілкостоп додатково отримують запобіжні засоби від впливу шкідливих деформацій, поглинаючи їх якраз за рахунок поступового стирання нижньої поверхні взуття. Формована підошва, як правило, рекомендується більше при неврологічних проблемах , включаючи такі складні випадки як ДЦП.

Формовані підошви, що виготовляються методом лиття, мають більшу вагу. Тому взуття на литий підошві буде деякою мірою важчим, ніж зроблене індивідуально з гуми. Стандартна підошва має однакову висоту у взутті, і при необхідності виконати компенсацію висоти при її використанні можна максимум до 2 сантиметрів за рахунок товщини внутрішньої устілки.

Така підошва є більш доступною і простою у виробництві. Але подальша зміна її форми і внутрішнього змісту з метою поліпшення споживчих якостей не можлива.

Ремонт формованій підошви є складним і дорогим процесом. І щоб відремонтувати зношений виріб тут можна хіба що набити нові накладки. Але, як правило, так не роблять, тому що це значно ускладнює подальшу процедуру зворотного встановлення підошви на взуття.

Індивідуальна підошва

Основна перевага індивідуальної підошви полягає в тому, що її використання дозволяє зробити точну підгонку колодки під об'ємні і лінійні розміри стоп дитини. Крім більшого комфорту це буває просто необхідно при наявності значної різниці у фізичних параметрах стоп.

Ортопедичне взуття необхідно правильно підбирати разом з кваліфікованим фахівцем, який зробить це з урахуванням усіх медичних показників. При складних ортопедичних проблемах частіше рекомендують взуття на індивідуальній підошві. При великих деформаціях в гомілковостопному суглобі, а також при різних розмірах стоп і гомілкостопів така підошва буде просто необхідна, оскільки тут потрібні підбори і підошви індивідуальної форми. У взутті на індивідуальній підошві можлива компенсація висоти по стопах до 7-8 см.

Звичайно, формована підошва має більший термін служби, але з огляду на те, що дитяче взуття у зв'язку з ростом ноги виготовляється з розрахунку не більш ніж на 1-2 сезони, то і ресурсу індивідуальної тут виявляється цілком достатньо. Крім того, індивідуальна підошва відмінно підходить для ремонту і заміни. При необхідності наші фахівці без проблем наростять її за рахунок листової гуми.

Берець

Моделі взуття з високим задником (берцем) краще виконують лікувальну функцію. Хоча для профілактики можна використовувати взуття і зі звичайним задником, але його буде вже не достатньо для якісного виконання лікувальної функції.

У той же час, профілактичне взуття забезпечує хорошу фіксацію гомілкостопу, що важливо при невеликих відхиленнях і таких неврологічних проблемах, як тонус або спастичні явища. При неврології ортопедичне взуття добре виконує профілактичну функцію навіть для малюків з інвалідністю.

Як правило, все ортопедичне взуття з високими берцями вимагає додаткового посилення в його задній частині для правильної установки стопи, а також кращої фіксації голеностопа. Тому поверхня берця в ній спеціально посилюється за допомогою додаткової жорсткої прокладки всередині.

Каблук

Все взуття з високими берцями передбачає наявність каблука Томаса для кращої установки стопи в правильне положення. При формованій підошви у взутті вже передбачена стандартна висота каблука. У той час як при індивідуальній підошві можна виготовити каблук будь-якої висоти, в тому числі і для максимальної компенсації різниці у висоті ніг до 8 сантиметрів.

Устілки

Всі представлені в каталозі черевики забезпечуються якісними ортопедичними устілками. При необхідності виготовляються індивідуальні устілки по плантограмі (відбитку стопи) з урахуванням деформації та установки стопи у правильне положення.

Доступні розміри

Для пропонованого в нашому каталозі дитячого взуття доступний широкий діапазон розмірів, починаючи з 11-сантиметрової довжини (характерною для 8-місячних малюків), і до 35-36 розмірів в залежності від особливостей форми стопи і дизайну моделі.

Вибір забарвлення і дизайну взуття

Представлені тут черевики можуть відрізнятися формою або дизайном вставок. При виготовленні взуття використовується один з 2 видів шкіри: з гладкою поверхнею без малюнка або з рифленим малюнком для поліпшення зовнішнього оформлення. У деяких виробах застосовуються більш яскраві кольори або замшеві вставки з декоративною метою.

Фахівці нашого підприємства намагаються враховувати всі побажання клієнтів і тому надають можливість вибору кольору та інших дизайнерських рішень для взуття в залежності від доступного асортименту і матеріалів на складі.

Ортопед неодмінно порекомендує замовнику саме ті моделі, які більшою мірою підходять для дитини при наявній деформації і заданих обсягах стопи. Також можливе додаткове коригування з урахуванням повноти ступень.

Вартість

Прайс лист

Виготовлення та придбання ортопедичних черевиків коштує від 2000 до 4000 гривень в залежності від розмірів та індивідуальних особливостей дитини. Для дітей, що входять у пільгові групи, зазвичай видається від 2 до 4 пар ортопедичного взуття на рік в залежності від медичних показань і рекомендацій ортопедів.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України і вже понад 18 років активно працює за бюджетними програмами для забезпечення населення якісною ортопедичною продукцією за рахунок державної допомоги.

А це означає, що при наявності документально підтвердженого медичного висновку, звернувшись до нас , Ви зможете замовити і придбати відповідне до встановленого діагнозу ортопедичне взуття безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Термін виготовлення

Сроки изготовления

Замовлення на індивідуальне виготовлення ортопедичних дитячих черевиків виконуються нашим підприємством протягом 15-20 робочих днів в залежності від ступеня завантаження на поточний момент.

Гарантія на взуття і термін служби

Ортопедичні черевики є спеціалізованими виробами, розрахованими на експлуатацію при підвищених навантаженнях і деформаціях, що також відбивається і на гарантії для такого взуття. Для виробів на гумовій або поліуретановій підошві, зроблених за рахунок бюджетних коштів, гарантійний термін становить 70 днів.

Якщо після закінчення цього терміну відбувається надмірне стирання підошви або виникає деформація або руйнування будь-яких частин взуття, то підприємство також проводить ремонт за бюджетом.

Для профілактичних виробів стандартний термін служби складає 1-2 сезони, і протягом цього періоду взуття, як правило, витримує всі необхідні навантаження без особливих проблем.

Призначення

Ортопедичне взуття виготовляється індивідуально для дітей з різними видами деформації стопи або гомілковостопного суглоба, а також при наявності неврологічних проблем.

Ортопедичні черевики необхідні не тільки при таких складних захворюваннях, до яких відносять ДЦП, вальгусні і варусні деформації гомілковостопного відділу стопи, але і при менших проблемах, що включають плоскостопість 1 або 2 ступеня.

Наше взуття за рахунок достатньої висоти задника добре утримує стопу в правильному положенні, а для гомілкостопу завжди забезпечує оптимальний кут у 90 градусів, що потрібно для дітей зі спастикою стопи. Крім того, носіння подібних черевиків дає позитивний результат і при ранніх стадіях таких неврологічних проблем як тонус стопи або ходьба на носках. Також вони можуть застосовуватися і в профілактичних цілях для формування правильної ходи.

Умови застосування

Більшість пропонованих у нас моделей в першу чергу призначена для лікування. Крім того, вони можуть успішно застосовуватися і в профілактичних цілях, а також при нестандартних обсягах і відмінності в об'ємних параметрах стоп, коли потрібні черевики індивідуального виготовлення.

Ортопедичне взуття зазвичай призначається дітям при виявленні проблем із самого раннього віку. Часто це відбувається вже з віку 8-9 місяців, коли настає період вертикалізації або дитина починає ходити.

Пропоновані тут моделі дитячого взуття підприємство випускає в основному для пацієнтів у віці до 12 років, оскільки для старшого віку такий високий задник вже не буде стабільно витримувати всі необхідні навантаження і при необхідності буде потрібен перехід на ортопедичне взуття для дорослих.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^