Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Дитячі ортопедичні босоніжки


До ортопедичних босоніжок, як правило, відносять літнє взуття з відкритим носком і частково відкритою п'ятою. Завдання такого взуття полягає не тільки в тому, щоб мати привабливий зовнішній вигляд і створювати комфортні умови для носіння в спекотний період або всередині приміщень, але також і в тому, щоб надійно утримувати стопу в анатомічно правильному положенні.

Часто таке дитяче взуття ще називають сандалики або сандалі. Для дитячого ортопедичного взуття немає яскраво виражених відмінностей між сандаликами і босоніжками, на відміну від виробів для дорослих. Проте, вважається, що сандалики мають тоншу підошву без яскраво вираженого каблука.

Каталог дитячих ортопедичних босоніжок

Босоніжки для хлопчиків
Босоніжки для хлопчиків на індивідуальній підошві
(Фото 1).

Шкіряне взуття в двокольоровому дизайнерському рішенні з білою вставкою по передній поверхні. Застосовується темна гумова підошва з привабливим світлим рантом, всередині виріб забезпечується індивідуальною устілкою. Залежно від ступеня деформації є можливість виготовлення моделі у великих розмірах.

Accounting icon

Ціна 1500-2500 гривень.

Босоніжки для хлопчиків з високими берцями
Босоніжки для хлопчиків з високими берцями на індивідуальній підошві
(Фото 2).

Взуття з такими високими і посиленими берцями забезпечує більш жорстку фіксацію гомілкостопу і призначене для дітей з діагнозом ДЦП, а також при тонусі м'язів стопи і ходьбі на носках.

Модель йде в двокольоровому виконанні на підошві з темним рантом. Також доступні вставки декоративних елементів інших кольорів. При використанні більш яскравих відтінків ця модель може успішно використовуватися і для дівчаток.

Є можливість виготовлення до розмірів 33-34, тому що для великих розмірів витримати правильну пропорцію висоти п'яти і довжини стопи в даному дизайні буде вже проблематично.

Accounting icon

Ціна таких босоніжок буде дещо вищою за рахунок їх більшої технологічності, необхідної при складних видах деформацій, і становить 1500-3000 гривень.

Босоніжки для дівчаток з високими берцями
Босоніжки для дівчаток з високими берцями на індивідуальній підошві
(Фото 3).
Accounting icon

Ціна 1500-2000 гривень.

Босоніжки для дівчаток з високими берцями
Босоніжки для дівчаток з високими берцями на індивідуальній підошві
(Фото 4).
Accounting icon

Ціна від 1500 до 2500 гривень.

За замовчуванням взуття робиться зі шкіри, але також можливе використання замші. Тут застосовуються підошва та устілки індивідуального виготовлення.

Це одні з найпопулярніших наших моделей з високими жорсткими берцями, які вже встигли стати класикою і в основному робляться за бюджетом. У дизайні представлених моделей може бути присутнім об'ємний дизайнерський малюнок, який дуже подобається дітям і надає взуттю ошатного вигляду. Доступні розміри з урахуванням деформації - до 36.

Босоніжки з високими жорсткими берцями для дівчаток
Босоніжки з високими жорсткими берцями для дівчаток
(Фото 5).

Це досить легка модель, у якій поверхня ноги добре провітрюється завдяки тому, що весь передній відділ стопи разом з пальцями ноги повністю відкритий. У нас доступний вибір різних колірних рішень, а для внутрішньої частини також може використовуватися замша або шкіряна підкладка.

Незважаючи на велику відкритість моделі, високий берець тут добре фіксує гомілкостоп. Тому такі босоніжки можуть бути використані для постійної фіксації стопи в правильному положенні, як для дітей з інвалідністю, так і для профілактичних цілей. У взутті застосовується внутрішня індивідуальна устілка, за рахунок якої є можливість компенсації висоти.

Accounting icon

Вартість від 1500 до 2000 гривень.

Сандалії для хлопчиків чорні
Замшеві сандалі для хлопчиків
(Фото 6).

Високі темні замшеві сандалі для хлопчиків на індивідуальній підошві з кріпленням на липучках.

Accounting icon

Вартість від 1500 до 2000 гривень.

Рожеві босоніжки з високими  берцями для дівчаток.
Яскраві босоніжки з високими берцями для дівчаток
(Фото 7).
Accounting icon

Вартість від 1500 до 2500 гривень.

Сині босоніжки з високими  берцями для хлопчиків
Яскраві босоніжки з високими берцями для хлопчиків
(Фото 8).
Accounting icon

Вартість від 1500 до 2500 гривень.

Модель ортопедичних босоніжок оригінального дизайну на індивідуальній підошві. За замовчуванням застосовується натуральна шкіра, але при бажанні також може використовуватися замша всередині та зовні. Доступні для вибору різні дизайнерські рішення і декоративні вставки, які обговорюються індивідуально.

Тут застосовується високий жорсткий берець по задній поверхні і зручні кріплення Velcro на липучках. Є можливість компенсації різниці по висоті ніг та об'ємним параметрам стоп за рахунок застосування індивідуальних устілок. Доступні всі розміри до 36 залежно від деформації.

Призначення

Ортопедичне взуття виготовляється індивідуально для дітей з різними видами деформації стопи або гомілковостопного суглоба, а також при наявності неврологічних проблем.

Ортопедичні босоніжки необхідні не тільки при таких складних захворюваннях, до яких відносять ДЦП, вальгусні і варусні деформації гомілковостопного відділу стопи, але і при менших проблемах, що включають плоскостопість 1 або 2 ступеня.

Крім того, носіння подібного взуття дає позитивний результат у дітей і при ранніх стадіях таких неврологічних проблем як тонус стопи або ходьба на носках. Воно може застосовуватися і в профілактичних цілях для формування правильної ходи.

Опис продукції

Технологічні особливості

При виробництві профілактичного та ортопедичного взуття застосовуються тільки якісні матеріали з натуральної шкіри. У задній поверхні босоніжок зазвичай йде досить жорсткий берець, хоча його жорсткість може бути різною в залежності від дизайну моделі.

Ортопедичне взуття повинно правильно підбиратися кваліфікованим фахівцем по заданих параметрах берця, формі каблука та підошви з урахуванням всіх рекомендацій лікаря.

При виготовленні ортопедичних босоніжок необхідно знайти правильний баланс. З одного боку, носок тут повинен бути відкритий, щоб не створювати зайве спекотних умов влітку, а з іншого - необхідно забезпечити хоча б мінімально прийнятний рівень закритості стопи для її правильної фіксації. У той же час, при надмірно відкритому носінні знижується ефективність високого задника, і тоді нога буде бовтатися у взутті.

При значних деформаціях доводиться виготовляти більш закрите взуття для підвищення жорсткості фіксації гомілковостопного суглоба і стопи. Також необхідно враховувати, що внаслідок відкритості такого взуття не всі види деформації можуть бути забезпечені такою моделлю при великих розмірах стопи!

Підошва

Всі ортопедичні босоніжки мають жорстку поверхню підошви, що особливо важливо для пацієнтів з такими проблемами як плоскостопість, а також при наявності вальгусної або варусної деформації.

У запропонованому нашим підприємством взутті використовується як типорозмірна підошва з поліуретану, так і підошва індивідуального виготовлення з листової гуми.

Застосування індивідуальної підошви дозволяє зробити точну підгонку колодки під об'ємні та лінійні розміри для кожної стопи дитини, а також створити більш легке взуття. Крім більшого комфорту це вкрай важливо при наявності різниці у фізичних параметрах стоп.

Індивідуальний підхід

Необхідно відзначити, що ортопедичне взуття в першу чергу повинно якісно виконувати своє основне призначення - лікування і корекцію деформації. Сьогодні в аптеках і магазинах продається велика різноманітність готових моделей, які хоча і мають модний дизайн, чіткі типові розміри і низькі ціни завдяки масовому виробництву, але все-таки не можуть в повній мірі враховувати наявні деформації і медичні призначення для майбутнього власника такого взуття.

Наше підприємство вже кілька десятиліть виготовляє індивідуальну ортопедичну продукцію, володіючи унікальним досвідом і неухильно дотримуючись всіх технологічних стандартів та рекомендацій лікарів.

Наприклад, для забезпечення жорсткої фіксації при виготовленні взуттєву шкіру необхідно підбирати більше з огляду на її щільність, а не колірні характеристики або модні віяння в дизайні. А при складних деформаціях і спастиках стопи не завжди вдається досягти максимальних розмірів для типових моделей, і тому доводиться робити більш закрите взуття для збільшення жорсткості.

Дизайн

Фахівці «Опора-плюс» намагаються зробити взуття не тільки таким, що максимально забезпечує вирішення лікувальних завдань, а й якомога більш яскравим, модним і красивим, наближеним до звичайних моделей, щоб спеціалізований виріб особливо не виділявся і не виглядав відштовхуюче в очах дитини та оточуючих.

Однак, тут необхідно відзначити, що при створенні ортопедичного взуття дизайн кінцевих виробів все-таки в основному визначається медичним діагнозом і доступністю необхідних матеріалів, а вже меншою мірою - індивідуальними побажаннями клієнтів.

Найчастіше буває так, що якщо протягом одного періоду на ринку доступні відповідні матеріали зі шкіри певної фактури і кольорів, то через деякий час тих же самих матеріалів вже може і не бути в наявності.

Тому, просимо врахувати, що хоча ми і намагаємося заздалегідь обговорити всі деталі і побажання, включаючи переваги за формою дизайну, елементами декоративного оформлення і колірним рішенням з кожним клієнтом, але через зазначені вище причини підприємство не може гарантувати їх точне виконання для взуття, що індивідуально виготовляється.

Проте, у наших клієнтів завжди є вибір , адже ми не пропонуємо тільки один підходящий варіант. Тут все обговорюється індивідуально!

Процедура замовлення та доставка взуття

Підприємство нашого центру має спеціальну кваліфікацію для виготовлення лікувального та профілактичного взуття при різноманітних видах деформації. Сьогодні у нас достатньо ресурсів для виробництва і забезпечення таким взуттям не тільки жителів Харкова, але і населення інших регіонів практично по всій території України.

З огляду на індивідуальний підхід до виготовлення лікувальної взуття, просимо взяти до уваги, що за допомогою тільки телефонних звернень ми не зможемо прийняти і віддалено обробити Ваше замовлення. Для зняття мірок і проведення примірки взуття пацієнту обов'язково треба відвідати наш центр в Харкові. У ході цього візиту технік-ортопед дослідить деформації, зробить зліпки і виконає всі необхідні процедури.

У разі невеликих деформацій, а також для постійних клієнтів, які вже не в перший раз замовляють взуття, підприємство по інструкції має право висилати готове взуття відразу за місцем проживання. Крім того, для всіх постійних клієнтів у нас в електронному вигляді ведеться особова картка, яка надає можливість для аналізу і коригування процесу лікування із застосуванням ортопедичного взуття в будь-який момент часу.

Забезпечення взуттям при інвалідності

Як правило, всі діти, що мають інвалідність, забезпечуються 2-4 парами ортопедичного взуття на рік. Це означає, що згідно з медичними нормами дитині на кожен сезон потрібно: мінімум 1 пара зимового / осіннього взуття та 1 літня або для ходьби у приміщеннях.

А якщо дитина інтенсивно росте або є інші показання, то при наявності рекомендацій лікаря органи соцзабезпечення дають офіційний дозвіл на безкоштовне забезпечення ще додатково 2 парами взуття на рік. Це може бути пов'язано як із зростанням лінійних або об'ємних розмірів стоп, так і з наявністю деформації або змінами У діагнозі. Всі медичні обстеження для отримання взуття необхідно проводити за місцем проживання у лікувальному закладі індивідуально.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України і вже понад 18 років активно працює за бюджетними програмами для забезпечення населення якісною ортопедичною продукцією за рахунок державної допомоги.

А це означає, що при наявності документально підтвердженого медичного висновку, звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати відповідне до встановленого діагнозу ортопедичне взуття безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^