Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортопедичні черевики для дітей зимові


Опис взуття

Зимовий дитячий черевик для хлопчика
Зимовий дитячий черевик для хлопчика
(Фото 1).
Accounting icon

Вартість виробу від 2000 до 3500 гривень в залежності від розміру і діагнозу дитини. Застосовується менш дорога поліуретанова підошва стандартних типорозмірів.

Черевики зимові для дівчаток
Черевики зимові для дівчаток
(Фото 2).
Accounting icon

Застосовується індивідуальна підошва з гуми. Ціна становить 2500-4000 гривень в залежності від довжини і об'єму стопи, а також різниці у фізичних параметрах стоп.

Зимові черевики дитячі
Зимові черевики дитячі
(Фото 3).
Accounting icon

Модель «унісекс» з індивідуальною гумовою підошвою підходить як хлопчикам, так і дівчаткам. Доступні будь-які розміри до 36. Вартість 2500-4000 гривень.

Синій зимовий черевик для малюків
Зимовий черевик для найменших
(Фото 4).
Accounting icon

Індивідуальна гумова підошва. Вартість 1500-2000 гривень.

Застосовувані матеріали

При виробництві ортопедичного взуття застосовуються тільки натуральні якісні матеріали: шкіра, замша і натуральне хутро.

Тип фіксації на нозі

Для більшості пропонованих тут моделей взуття доступні 2 види кріплення на нозі: зручні застібки на липучках Velcro або більш щільна шнурівка. У нас є можливість вибору для типу фіксації в залежності від наявної ортопедичної проблеми, дизайну моделі та індивідуальних побажань клієнта.

Підошва

Всі ортопедичні черевики мають жорстку поверхню підошви, що особливо важливо для пацієнтів з такими проблемами як плоскостопість, а також при наявності альгусної або варусної деформації.

У нашому взутті застосовується як типорозмірна підошва з поліуретану, так і підошва індивідуального виготовлення з листової гуми.

Переваги індивідуальної підошви в тому, що її використання дозволяє зробити точну підгонку колодки під об'ємні та лінійні розміри стопи дитини. Крім більшого комфорту це просто необхідно при наявності істотної різниці у фізичних параметрах стоп.

Вид берця

Як правило, все ортопедичне взуття з високим задником вимагає додаткового посилення в задній частині для правильного встановлення гомілковостопного суглоба і стопи. Тому тут поверхня берця посилюється додатковоїю жорсткою прокладкою всередині для кращої фіксації гомілкостопу.

Устілки

Черевики обов'язково забезпечуються індивідуальними устілками, які виготовляються за плантограмою (відбитку стопи) з урахуванням деформації та встановлення стопи у правильне положення.

Доступні розміри

Для пропонованого в каталозі дитячого взуття доступний широкий діапазон розмірів, починаючи від 11-сантиметрової довжини для 8-місячних дітей і до 35-36 розмірів в залежності від особливостей дизайну.

Вибір забарвлення і дизайну взуття

Представлені тут черевики можуть відрізнятися формою або дизайном вставок. При виготовленні взуття використовується один з 2 видів шкіри: з гладкою поверхнею без малюнка або з рифленим малюнком для поліпшеного зовнішнього оформлення. У деяких виробах застосовуються більш яскраві кольори або замшеві вставки з декоративною метою.

Фахівці нашого підприємства намагаються враховувати всі побажання клієнта і тому надають можливість вибору кольору та інших дизайнерських рішень для взуття в залежності від доступного асортименту матеріалів на складі. Зазвичай технолог радить замовнику саме ті моделі, які більшою мірою підходять для дитини при наявній деформації та заданих обсягах стопи. Також тут можливе корегування і в залежності від повноти ступні.

Вартість

Accounting icon

Виготовлення утеплених ортопедичних черевиків коштує від 2000 до 4000 гривень в залежності від розмірів та індивідуальних особливостей дитини.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України і вже понад 18 років активно працює за бюджетними програмами для забезпечення населення якісною ортопедичною продукцією за рахунок державної допомоги.

А це означає, що при наявності документально підтвердженого медичного висновку, звернувшись до нас, Ви зможете замовити і придбати відповідне встановленого діагнозу ортопедичне взуття безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Дата виготовлення

Checklist icon

Замовлення на індивідуальне виготовлення дитячих зимових черевиків для ортопедичних цілей
виконуються протягом 15-20 робочих днів в залежності від ступеня завантаження підприємства на поточний момент.

Призначення

Ортопедичне взуття виготовляється індивідуально для дітей з різними видами деформації стопи або гомілковостопного суглоба, а також при наявності неврологічних проблем.

Ортопедичні черевики необхідні не тільки при таких складних захворюваннях, до яких відносять ДЦП, вальгусні і варусні деформації гомілковостопного відділу стопи, але і при менших проблемах, що включають плоскостопість 1 або 2 ступеня.

Наше взуття за рахунок достатньої висоти задника добре утримує стопу у правильному положенні, а для гомілкостопу завжди забезпечує оптимальний кут у 90 градусів, що потрібно для дітей зі спастикою стопи. Крім того, носіння подібних черевиків дає позитивний результат і при ранніх стадіях таких неврологічних проблем як тонус стопи або ходьба на носках. Також вони можуть застосовуватися і в профілактичних цілях для формування правильної ходи.

Умови застосування

Більшість пропонованих у нас моделей в першу чергу призначена для лікування. Крім того, вони можуть успішно застосовуватися і в профілактичних цілях, а також при нестандартних обсягах і відмінності в об'ємних параметрах ніг, коли потрібні черевики індивідуального виготовлення.

Ортопедичне взуття зазвичай призначається дітям при виявленні проблем із самого раннього віку. Часто це відбувається вже у 8-9 місяців, коли настає період вертикалізації або дитина починає ходити.

Запропоновані тут моделі дитячого взуття підприємство випускає в основному для пацієнтів у віці до 12 років, оскільки для старшого віку такий високий задник вже не буде стабільно витримувати всі необхідні навантаження, і при необхідності тут потрібен перехід на ортопедичне взуття для дорослих.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^