Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

Ортопедичні сандалі для дітей


Ортопедичні сандалі Ортекс

Якісне літнє взуття від українського виробника Ортекс із Закарпаття випускається фабричним способом в готових типорозмірах на формованій корковій підошві без каблука Томаса.

Висота задника у таких сандалях трохи нижча, ніж у продукції, зробленій на нашому підприємстві індивідуально. У верхній частині берця тут використовується м'яка вставка для додаткового комфорту і перешкоджанню натирання поверхні шкіри у дитини.

Профілактичні сандалі з низьким задником

Сандалики Ортекс для хлопчиків темного кольору
Сандалики Ортекс для хлопчиків темного кольору з комбінованої застібкою
(Фото 1).
Сандалики для дівчаток рожеві
Сандалики для дівчаток рожеві з комбінованою застібкою
(Фото 2).
Сандалики Ортекс для дівчаток білі
Сандалики Ортекс для дівчаток білі з комбінованою застібкою
(Фото 3).
Сандалики з яскравим дизайном для дівчаток
Сандалики з яскравим дизайном для дівчаток із застібкою на 3 ремінцях
(Фото 4).

Зручні в носінні сандалі Ортекс з невисоким жорстким задником на 3 застібки досить надійно фіксують п'яту, але можуть використовуватися тільки в профілактичних цілях для запобігання розвитку плоскостопості на початкових етапах. Ця максимально відкрите, легке взуття для відпочинку практично виключає наявність термічних проблем влітку і в домашніх умовах.

Тут застосовується жорстка підошва із коркових матеріалів, а всередині є високий супінатор. Також на устілці присутні спеціальні рельєфні обмежувачі з поділом 1 пальця, які краще фіксують поверхню стопи в горизонтальній площині, перешкоджаючи її ковзанню під час руху дитини.

У моделі використовується комбіноване кріплення, в якому по передній поверхні стопи йдуть 2 застібки на ременях, а в районі гомілкостопу - липучка. Також у нас є модель і на 3 ремінцях, яку ми рекомендуємо брати, коли дитина не любить носити взуття і часто намагається його знімати самостійно.

Accounting icon

Сандалики даної моделі випускаються до 31 розміру, що становить 20 см у довжину. Це один із найбільш доступних варіантів для літнього профілактичного взуття.

Вартість придбання однієї такої пари перебуває в межах 500-800 гривень.

Лікувально-профілактичні сандалі з високим задником

Білі сандалики Ортекс для дівчаток
Високі сандалики Ортекс білі для дівчаток
(Фото 5).
Високі сандалики Ортекс червоні
Високі сандалики Ортекс червоні
(Фото 6).
Бежеві сандалики Ортекс унісекс
Високі сандалики Ортекс бежеві унісекс
(Фото 7).
Рожеві сандалики Ортекс
Високі сандалики Ортекс рожеві
(Фото 8).
Коричневі лікувальні сандалі для хлопчиків
Сандалі лікувально-профілактичний для хлопчиків коричневий
(Фото 9).
Сандалій для хлопчиків синього кольору
Сандалі з високим задником для хлопчиків синього кольору
(Фото 10).

Високі сандалики Ортекс на формованій підошви мають подовжений по задній поверхні берець, 2 застібки на гомілкостопі та 1 - на високому заднику, і вважаються лікувально-профілактичними. Подібний дизайн дозволяє цій моделі більш щільно утримувати гомілковостопний суглоб і тому також добре підходить і при невеликих деформаціях стопи.

Accounting icon

Ці сандалі є до 34 розміру, але починаючи з 31, вони йдуть на повну ногу.
Вартість пари таких виробів від 500 до 700 гривень.

Спортивні сандалі для підлітків

Темно-сині сандалі для юнаків
Темні сандалі для юнаків
(Фото 11).
Рожеві сандалі для дівчат
Світлі сандалі для дівчат
(Фото 12).

Максимально відкрите і зручне літнє взуття спортивного дизайну, виконане із замші, з кріпленням на 2-х липучках. За рахунок оригінальної підошви з супінатором і рельєфним поділом для великого пальця на верхній поверхні тут добре знімаються всі небажані навантаження зі зводу стопи.

Accounting icon

Вартість моделі становить 1500-2500 гривень в залежності від розміру.

Ортопедичні сандалі Ortofoot

Літнє ортопедичне взуття Ortofoot відмінно підходить для активної ходьби в теплу і спекотну погоду і вигідно відрізняється оригінальним дизайном з яскравими картинками і спеціальною підошвою, що містить внутрішній каблук Томаса.

Ортопедичні сандалі цієї моделі добре фіксують гомілкостоп, тому що мають високий жорсткий берець і забезпечуються зручними застібками на липучках. По зовнішній поверхні тут використовується шкіра або замша.

Це лікувально-профілактичне взуття, всередині якого йде ортопедична устілка з високим супінатором, але також є можливість установки індивідуальної устілки. Завдяки високому заднику сандалі можуть використовуватися в лікувальних цілях не тільки при неврологічних або ортопедичних проблемах, але навіть і при інвалідності.

Блакитні сандалики з рожевими метеликами
Високі блакитні сандалики з рожевими метеликами
(Фото 13).
Сандалики ніжно рожевого кольору з метеликами
Високі сандалики ніжно рожевого кольору з метеликами
(Фото 14).
Високі бірюзові сандалики з Флаундером з м/с «Русалочка»
Високі бірюзові сандалики з Флаундером з м/с «Русалочка»
(Фото 15).
Сандалики з метеликами насичений рожевий колір
Високі сандалики з метеликами насичений рожевий колір
(Фото 16).
Жовті сандалики з бірюзовими сердечками
Високі сандалики жовтого кольору з сердечками
(Фото 17).

На фото представлені готові моделі сандалій на типорозмірній підошві. Однак відповідно до потреб клієнта фахівці нашого підприємства зможуть індивідуально виготовити не тільки устілки або підошву для них, а й усе взуття цілком. При цьому за рахунок високого задника можливе виготовлення індивідуальної устілки з компенсацією висоти або форми по внутрішній поверхні устілки.

Accounting icon

Максимальні доступні розміри: 35-36. При індивідуальному замовленні можливе виготовлення сандалій до 39о розміру в залежності від виду деформації.

Вартість пари такого яскравого і ошатного взуття складе всього 800-1500 гривень в залежності від розмірів і форми стопи.

Темні сандалі Ortofoot для хлопчиків
Високі сандалі Ortofoot для хлопчиків темні
(Фото 18).

Дуже популярна модель із зображенням персонажа мультфільму «Тачки», яка всього кілька років тому користувалася приголомшливим попитом не тільки у хлопчиків, але і серед дівчаток.

Accounting icon

Тут встановлено якісний ортопедичний супінатор, а також є можливість для встановлення індивідуальних устілок. Доступні розміри до 39-40.

Вартість сандалій 900-1200 гривень.

Призначення

Сандалії (босоніжки) використовуються для постійного комфортного носіння в спекотний літній період на вулиці або всередині приміщень. В основному це суто профілактичне взуття, яке все ж іноді може використовуватися і в лікувальних цілях, наприклад, при різних формах плоскостопості.

Ортопедичні сандалі більше підходять для профілактики плоскостопості, а також при неврологічних захворюваннях, до яких відносять м'язові тонуси, плоско-вальгусні або варусні деформації стопи. У такому взутті обов'язково використовується жорстка підошва і можливе застосування індивідуальної устілки всередині для формування правильного зведення стопи.

Як правило, в ортопедичному взутті не рекомендується тривале ходіння на босу ногу, особливо по сипучих поверхнях, тому що при цьому можливо небажане попадання піску або грунту всередину. Однак у спокійному стані або в особливо спекотну пору допускається носіння таких сандаликів і босоніж.

Ортопедичні сандалі зазвичай прописуються лікарем-ортопедом, але також їх часто можуть рекомендувати педіатри, масажисти та інші фахівці, що займаються профілактикою плоскостопості, оскільки при невеликих проблемах зі стопою це взуття не несе ніяких загроз в плані розвитку деформації.

Особливості дизайну

При виробництві ортопедичних сандалій застосовуються тільки натуральні якісні матеріали - шкіра або замша, а підошва виготовляється з гуми або йде з коркової основою.

Для пропонованих в нашому каталозі моделей взуття доступні 2 види досить жорстких, але зручних кріплень на нозі: застібки на липучках Velcro або більш щільні ремінці. Ремінці частіше використовуються, коли дитина не бажає носити взуття і намагається позбутися його самостійно.

Слід зазначити, що взуття з 2 застібками відноситься до профілактичного, в той час як наявність 3 застібок на гомілкостопі вже дозволяє вважати його лікувально-профілактичним. Також ще бувають моделі і взагалі без застібок (на зразок капців), але вони застосовуються виключно для профілактики плоскостопості.

Ортопедичні сандалі Ортекс

Якісне літнє взуття від українського виробника Ортекс із Закарпаття випускається фабричним способом в готових типорозмірах на формованій корковій підошві без каблука Томаса.

Висота задника у таких сандалях йде трохи нижче, ніж у продукції, зробленій на нашому підприємстві індивідуально. У верхній частині берця тут використовується м'яка вставка для додаткового комфорту і перешкоджання натиранню поверхні шкіри у дитини.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^