Увага! Змінився міський телефон у Харкові: 057-781-64-03.
Під час воєнного стану підприємство працює: ПН-ПТ 9:00-15:00, СБ-НД Вихідний.
Консультація лікаря-ортопеда по ортопедичним виробам ПН, СР, ПТ 9:00-14:00.

вузли і кріплення для протезів


Leg icon

Сьогодні протезування дозволяє людині з обмеженими можливостями досягти багатьох успіхів. Однак, висока функціональність, надійність та зручність продукції забезпечуються тут у значній мірі за рахунок застосування технологічних комплектуючих. Складність конструкції протезних вузлів та їх здатність гарантовано витримувати критичні навантаження вимагають неухильного дотримання найвищих стандартів якості, а також постійного впровадження інноваційних розробок.

Leg icon

Сьогодні визнаним лідером у виробництві високоякісних матеріалів і вузлів для протезної індустрії є спеціалізована компанія Отто Бокк (Otto Bock, Німеччина). У той же час, великі міжнародні корпорації, що виробляють всесвітньо відому технологічну продукцію, також активно беруть участь в даних розробках. Так, наприклад, американська компанія Боїнг (Boeing) успішно виробляє надійні колінні механізми.

Leg icon

Звичайно ж, вартість подібних комплектуючих є досить високою, а в деяких випадках може і зовсім дорівнювати ціні добротного німецького автомобіля. Тому конструкцію кожного протеза повинні розробляти тільки кваліфіковані фахівці відповідно до медичного призначення та специфіки його експлуатації. Також не варто забувати, що якщо протезне підприємство знаходиться в офіційному переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України, то держава може допомогти і оплатити необхідний виріб за рахунок бюджетних коштів.

Leg icon

При виготовленні протезів наша компанія використовує тільки якісні комплектуючі від перевірених постачальників і виробників, як імпортного (німецького, японського), так і українського виробництва. Нижче наведено деякі типові вузли, які застосовуються у наших протезах.

Гидравлічний чотириланковий колінний вузол Swan

Модуль колінного суглоба Swan MO781 виробляється японською компанією Smasen Engineering Corporation. Його висока міцність і надійність дозволяють витримувати вагове навантаження до 125 кг і забезпечують максимально плавні рухи завдяки функції вкорочення у фазі переносу.

отириланкові системи дають можливість збирати протези вище коліна однакової висоти. В одновісній системі несучу кінцівку протеза доводиться робити коротшою, щоб людина не чіплялася нею за поверхню. У той же час, в чотириланковій системі можна домогтися однакової висоти, за рахунок того, що в момент перенесення і згинання система коротшає у самому вузлі.

Тут застосовуються сталеві тяги, а більші елементи виконують з дюралюмінієвих сплавів для полегшення конструкції при збереженні необхідної міцності. Термін служби виробу - 3 роки.

Звичайно, вартість такого складного модуля висока - близько 100 тисяч гривень. Але тут варто врахувати, що держава оплачує вироби з подібними вузлами для людей з інвалідністю. Тому, звернувшись до нас в ортопедичний центр «Опора-плюс», молоді люди, що працюють або ведуть рухливий спосіб життя, зможуть придбати високотехнологічний протез безкоштовно!

Несучі модулі

Перехідник на стегно

При довгій куксі цей модуль ставиться між колінним вузлом і культеприймачем для поліпшення співвісності виробів. Даний перехідник виробляється німецькою фірмою Otto Bock і коштує близько 2000 гривень.

Гомілкова трубка для протеза нижче коліна

Така трубка застосовується у протезах нижче коліна. Існує іще одна така деталь, але більшої довжини, яка застосовується як несучий елемент у протезах вище коліна. Це полегшена трубка з титану, але також може застосовуватися і сталева. Основна частина виробу виконана із дюралюмінієвого сплаву, а верхня частина - сталева або титанова. Гомілкова трубка з титану виробництва Otto Bock коштує близько 4000 гривень.

Еластичне кріплення для протеза нижче коліна

Такий вид наколінників застосовується в протезах нижче коліна, як правило, для активних молодих людей з високою рухливістю. Виріб одягається на протез і частину тіла вище нього для надійного кріплення. Виконується з еластичної прогумованої тканини і тримається за рахунок одночасного обхвату протеза і стегна пацієнта.

Дане кріплення характеризується високим ступенем еластичності, в той час як для людей похилого віку рекомендується використовувати інші вироби з більш жорсткою тканини. Крім того, еластичні кріплення небажано використовувати при наявності діабету і судинних захворюваннях. Наколінник виробництва Otto Bock коштує 1500 гривень.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^