жіночі ортопедичні туфлі


Пропонуємо Вашій увазі продукцію, що виготовляється нашим підприємством в Харкові. Замовити жіночі ортопедичні туфлі з індивідуальним виготовленням і підгонкою Ви завжди зможете після безкоштовної консультації з нашим експертом в ортопедичному центрі «Опора-плюс».

З 2001 року ми стабільно працюємо за бюджетними програмами для забезпечення населення якісною ортопедичної продукцією за рахунок державної допомоги. Тому вся представлена в нашому каталозі взуття може бути також виготовлена і за бюджетом для людей, що мають соціальні пільги, визначаються через місцеві органи соцзахисту.

Примітка

При наявності вальгусной або варусной деформації у дорослих низька взуття, до якої відносяться туфлі, не застосовується. Подібні деформації у дорослому віці зустрічаються набагато рідше, ніж у дітей, і тут переходять вже в досить жорсткі, застиглі форми. Тому в даному випадку для проведення корекції використовують, як правило, високі черевики зі шнурівкою.

Класичні жіночі туфлі зі шнурівкою на танкетці

Жіночі туфлі шкіряні
Жіночі туфлі шкіряні зі шнурівкою
(Фото 1).
Жіночі туфлі замшеві
Жіночі туфлі замшеві
(Фото 2).

Популярна, відмінно зарекомендувала себе модель на щільній підошві-танкетці для осінньо-весняного сезону. Дані туфлі при класичному зовнішньому вигляді мають досить великий внутрішній об'єм і добре виконують ортопедичну функцію, жорстко фіксуючи стопу. Таке взуття більше підходить жінкам середнього і старшого віку для носіння при оточених стопах, діабеті, а також при проблемах стопи середньої тяжкості.

Усередині туфлі забезпечуються індивідуальної устілкою для компенсації деформації або відсутніх ділянок стопи. Також дана модель виготовляється і для компенсації укорочення по стопі, яка за рахунок великої висоти підошви може доходити до 3 см. При цьому у взутті проводиться внутрішня компенсація з незначним збільшенням висоти одного з туфель, тому прихована різниця не буде сильно помітна для оточуючих.

Accounting icon

Вартість від 3500 до 5500 гривень в залежності від об'ємних параметрів,
присутніх проблем і складності виготовлення.

Жіночі туфлі на липучці

Жіночі туфлі на липучці чорного кольору
Чорні жіночі туфлі на липучці
(Фото 3).

Більш компактна модель туфель на липучках з стрічкою Velcro для полегшення процесу взування. Це взуття за своїми можливостями і дизайну схожа з попередніми моделями, але має кілька більш вузьку верхню частину. Такі туфлі часто замовляють літнім людям, для яких утруднений процес шнурування взуття. Висота підйому тут легко змінюється за рахунок застосування зручної застібки на липучці.

Accounting icon

Вартість від 3500 до 5500 гривень в залежності від об'ємних параметрів, присутніх проблем і складності виготовлення. Модель також може виготовлятися і в інших колірних рішеннях.

Молодіжні туфлі на липучці

Сині туфлі на липучці жіночі
Модні сині туфлі на липучці
(Фото 4).

Модна і популярна серед молоді, модель на липучках із замші з імітацією під джинсову тканину. У цих туфлях використовуються більш м'які матеріали для верхньої обробки.

Це взуття може успішно застосовуватися для компенсації укорочення або при різних об'ємних розмірах стоп, а також при відсутньої передній їх частині. Для розвантаження переднього відділу стопи тут застосовується дуже щільна і негнучка підошва з високими параметрами жорсткості, саме така як раз і потрібно для діабетичної стопи. Замшеві матеріали дозволяють отримати досить м'який носок, що буде зручно і безпечно для людей зі зниженою чутливості пальців або переднього відділу стопи.

Глибокі туфлі на змійці

Черные глубокие туфли на змейке
Глибокі туфлі на змійці чорного кольору
(Фото 5).

Популярна серед жінок з великими обсягами ніг модель з глибоким підйомом і двосторонньої застібкою на змійці. Також подібна взуття добре підходить в післяопераційний період або при оточених ногах, і часто застосовується при цукровому діабеті.

Для цієї моделі є можливість зробити внутрішній каблук або компенсацію висоти до 3 см за рахунок високої підошви. При зміні дизайну такі туфлі підійдуть під високий підйом, отечную стопу або передній відділ. якщо відсутня передній відділ стопи, то для компенсації доведеться взуття робити більш високою. Звичайно ж, всі моделі взуття з даного каталогу можна буде без проблем виготовити і по більш вузькій колодці для людей зі стандартними параметрами.

Accounting icon

Вартість даних туфель становить від 3500 до 5500 гривень в Залежно від об'ємних параметрів, присутніх проблем і складності виготовлення. У більшості випадків ціна придбання цьому взутті знаходиться ближче до нижньої межі. представлена модель може бути проведена в різних кольорах, як зі шкіри, так і з замші.

Глибокі туфлі на змійці

Глибокі туфлі на змійці
Глибокі туфлі на змійці унісекс
(Фото 6).

Це об'ємна і дуже зручна модель унісекс на сезон літо-весна або початок осені, яка вважається ближче до лікувальних виробам. туфлі з глибоким підйомом на двосторонній гумці добре розтягуються і легко взуваються навіть на сильно набряклу ногу, також вони відмінно підходять і для людей з високим підйомом або великим об'ємом ноги.

За формою це дуже об'ємна модель, і вона злегка нагадує велику калошу. Таку специфічну взуття люди замовляють більше за необхідності, якщо є великий набряк ноги. Найчастіше її також використовують і просто як домашню взуття, коли звичайні тапочки просто не підходять, що нерідко буває при серйозних проблемах по стопі або відсутності її частини.

Подібні туфлі можуть застосовуватися як в післяопераційний період, так і для пацієнтів з великими набряклими ногами. Всередині тут все зроблено з досить м'яких матеріалів, що добре підходить для діабетиків. виключно м'яка передня частина не допускає пережатий або здавлювання переднього відділу стопи.

Туфлі виготовляються індивідуально з можливістю компенсації за допомогою внутрішньої устілки, як по переднього відділу, так і по підошовної поверхні стопи. Більш високою цю модель зробити не можна, інакше будуть складності з розміщенням ноги.

Вартістьвід 3500 до 5500 гривень в залежності від наявних проблем по переднього відділу стопи і необхідність компенсації. Можливе виконання в більш темних тонах.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^